West Ham vs Manchester City: Premier League


Zápas West Ham vs Manchester City má jasného favorita. Dokážu Citizens vyhrať nad Kladivármi po tretíkrát v rade a naďalej byť lídrami Premier League? To uvidíme už 16. septembra o 16:00 na televíznom kanáli Canal+ Sport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


West Ham vs Manchester City: Premier League

  • Manchester City s plným počtom bodov vedie Premier League
  • West Ham vyhral posledné 3 zápasy
  • Posledný vzájomný zápas vyhral Manchester City
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
West Ham nestrelí gól 2.41 2.39

Kde sledovať West Ham vs Manchester City

Všetci milovníci anglickej Premier League dobre vedia, že , ktorý ponúka slovenský komentár a aj štúdio. Highlighty duelu nájdete na oficiálnych YouTube kanáloch oboch tímov. Zatiaľ si môžete pozrieť posledné víťazstvo Manchestru City a hetrik Haalanda.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
16. september 2023 London Stadium Canal+ Sport

West Ham zatiaľ neprehral

West Ham zatiaľ v úvode sezóny Premier League neprehral. Zvládol aj ťažké zápasy s Chelsea či Brightonom. V poslednom súboji s nováčikom súťaže Lutonom vyhral 2:1 a v tabuľke sa vyšvihol až na 4. miesto. Kladivári tak sú po minuloročnej sezóne príjemným prekvapením. Dôvodom sú však aj nové posily, ktoré do tímu dobre zapadli. Proti Manchestru City ich však čaká oveľa náročnejší zápas, v ktorom pravdepodobne budú ťahať za kratší koniec.

West Ham zatiaľ neprehral

Zdroj: football365

Haaland naskočil na streleckú vlnu

Haaland opäť naskočil na streleckú vlnu, keď v posledných dvoch zápasoch dal 4 góly, z toho tri zaznamenal proti Fulhamu. Jeho Manchester City so skóre 11:2 (6 gólov strelil nórsky útočník) a s 12 bodmi je právom prvý. Na víťazstvá s Newcastlom a Sheffieldom United sa však poriadne natrápil a posledná výhra tak naznačuje, že Citizens opäť s prehľadom budú porážať slabších súperov. Za jedného z nich môže považovať aj West Ham. Svedčia o tom aj štatistiky. S londýnskym klubom naposledy prehral v októbri 2021, v osemfinále EFL Cupu na penalty.

Haaland naskočil na streleckú vlnu

Zdroj: planetsport

West Ham vs Manchester City kurzy

Kurzy jasne určujú na víťazstvo Manchester City. Na jeho triumf je kurz 1.50, na West Ham až 5.85, na remízu 4.51. Na to, že padnú aspoň 3 góly v zápase je kurz 1.56, že West Ham nestrelí gól 2.41. Pre tipérov je zaujímavý tip v podobe handicapu -1.0 Manchester City s kurzom 1.78.

Tip redakcie: West Ham nestrelí gól

Manchester City sa od posledného zápasu s Fulhamom odrazí už len k lepším a dominantnejším výkonom. S West Hamom sa mu darí. V posledných dvoch vzájomných zápasoch neinkasoval ani 1 gól. Preto tipujeme, že Kladivári neskórujú ani v tomto súboji.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
West Ham nestrelí gól 2.41 2.39

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia