USA vs Česko kurzy a preview: štvrťfinále MS v hokeji 2024


Američania nie sú pre český tím práve vysneným súperom. Minulý rok im podľahli vo štvrťfinále 0:3. Ale pokiaľ chcú doma získať trofej, musia si vedieť poradiť s každým. A hoci sa kurzy stávkových kancelárií mierne prikláňajú na stranu USA, veľmi by neprekvapil ani postup domácich hokejistov. Prestížny štvrťfinálový duel USA vs Česko sa hrá vo štvrtok 23. mája o 20:20 v pražskej O2 Aréne. Sledovať ho môžete v priamom prenose na JOJ Šport a TV Tipsport.

USA vs Česko kurzy a preview: MS v hokeji 2024 štvrťfinále

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Česko prišlo o 1. miesto v A skupine a prijateľnejšieho súpera vo štvrťfinále gólom v predĺžení. Kanade podľahlo 3:4.
  • USA v rámci MS v hokeji skupiny B obsadilo druhú priečku za Švédskom. S bilanciou 5 výhier a 2 prehry.
  • Kurz na postup Česka do semifinále je 2.04. Na USA 1.80.

USA vs Česko kurzy

Zápas domácich hokejistov s Američanmi bude najväčším ťahákom štvrťfinále MS v hokeji 2024. Kurzy na zápas USA vs Česko mierne favorizujú zámorský tím. Búrlivé domáce prostredie ale zase hovorí viac pre postup Česka. Na výhru USA v riadnom hracom čase sa dá teda aktuálne staviť s kurzom 2.30. Na Česko v kurze 2.75. Remíza má kurz 4.10.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
USA víťaz
kurz 2.30
kurz 2.32
Česko víťaz
kurz 2.75
kurz 2.72
Remíza
kurz 4.10
kurz 4.06
Tip redakcie: Remíza

Česko má USA čo oplácať. Napríklad minuloročné vyradenie vo štvrťfinále vo fínskom Tampere. Alebo prehru v súboji o bronz na domácich MS 2015 a ešte predtým vyradenie vo štvrťfinále na MS 2004 v Prahe. Zápas rozhodnú maličkosti a podľa nás to pokojne môže byť až po predĺžení či samostatných nájazdoch. Možností Ako tipovať na MS v hokeji 2024 je samozrejme viac. Pripájame pár zaujímavých tipov s dobrými kurzami.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Remíza 4.10 4.06
Každý tím dá v zápase aspoň 2 góly 1.67 1.69
David Pastrňák dá gól 2.50 2.50

Ako sa dá ísť na Američanov už ukázali Slováci

USA si na MS stihli pripísať už dve prehry. Jednu z nich so Slovenskom. Slováci sa dokázali presadiť hneď v úvode zápasu a čím dlhšie USA prehrávali, tým boli nervóznejší. A na ich konto mimo iné začali výrazne pribúdať aj strely na bránu, keď napokon skončili na čísle 43. Česko v tomto zápase pokojne môže držať priaznivý výsledok presne tak ako Slováci. 32 striel na bránu by potom pre Američanov nemal byť väčší problém. Tipsport na túto príležitosť ponúka výborný kurz 2.05.

Česi v dôležitých súbojoch neprehrávajú

Česko na tomto turnaji neprehralo v riadnom hracom čase ani jeden súboj. Raz sa šťastie v nájazdoch priklonilo na ich stranu – v súboji s Fínskom. Dvakrát ťahali za kratší koniec. V nájazdovej lotérii so Švajčiarskom a naposledy v predĺžení s Kanadou. Neprehrá ani tento zápas. Ak je pre vás riziko stávky na remízu privysoké, odporúčame staviť aspoň na neprehru ČR. S lákavým kurzom 1.64 v Tipsporte.

Kde sledovať duel USA vs Česko

Najdôležitejší zápas turnaja MS v hokeji 2024 čaká aj na domáci výber. Štvrťfinálový duel USA vs Česko sa hrá vo štvrtok 23. mája o 20:20 v Prahe. Priamy prenos zápasu si môžete pozrieť vo vysielaní JOJ Šport. Live stream bude dostupný aj na platforme TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
23.mája 2024 o 20:20
Štadión:
O2 Aréna, Praha
Kde sledovať:
JOJ Šport, TV Tipsport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia