Synottip Dobrodružstvo na ostrove – bonusy každý deň

Synottip Dobrodružstvo na ostrove je letná promo akcia online casina Synottip, ktorá hráčom umožňuje získať zaujímavé bonusy. Trvá v období od 15.8. do 31.8.2023, kedy môžete každý deň otvoriť jeden kokosový orech, v ktorom sa skrýva prekvapenie. Podrobné podmienky, pravidlá a typy výhier uvádzame nižšie v článku.

Dátum Hodnota bonusu Vyzdvihnúť bonus
15.8.2023 15 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
16.8.2023 25 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
17.8.2023 MINI BONUS 10 EUR Vyzdvihnúť dárek
18.8.2023 10 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
19.8.2023 50 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
20.8.2023 30 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
21.8.2023 CASHBACK 20% Vyzdvihnúť dárek
22.8.2023 100 BENEFIT BODOV Vyzdvihnúť dárek
23.8.2023 40 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
24.8.2023 50 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
25.8.2023 50 BENEFIT BODOV Vyzdvihnúť dárek
26.8.2023 50 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
27.8.2023 25 ZATOČENÍ Vyzdvihnúť dárek
28.8.2023 CASHBACK 20% Vyzdvihnúť dárek
29.8.2023 Bude vypísaný Vyzdvihnúť dárek
30.8.2023 Bude vypísaný Vyzdvihnúť dárek
31.8.2023 Bude vypísaný Vyzdvihnúť dárek
Synottip Dobrodružstvo na ostrove

Synottip Dobrodružstvo na ostrove 2023 online

Synottip Dobrodružstvo na ostrove 2023 online je najnovšia akcia, ktorá je plná rôznych výhodných bonusov. Jej súčasťou sú napríklad Synottip free spiny alebo Benefit body. O bonusy môžete hrať v čase od 15.8. do 31.8.2023. V tomto období stačí každý deň otvoriť jeden kokosový orech, kde nájdete ako samotný bonus, tak aj podmienky na jeho získanie.

Synottip Dobrodružstvo na ostrove 2023 online

Synottip Dobrodružstvo na ostrove zoznam darčekov

Zoznam darčekov v akcii Dobrodružstvo na ostrove je plný prekvapení, ktoré sa zapáčia každému hráčovi. K dispozícii sú rôzne casino bonusy, ktoré sa líšia v závislosti od jednotlivých dní. Ak vás zaujíma, čo sa skrývalo v predchádzajúcich kokosových orechoch, prezrite si nižšie uvedenú tabuľku.

Dátum
Letný dárek
15.8.2023
15 free spinov

Druhy darčekov v Synottip Dobrodružstvo na ostrove

Druhy darčekov v promo akcii Synottip Dobrodružstvo na ostrove sú rôzne. Najväčšie zastúpenie majú voľné zatočenia, no získať môžete aj 50 % alebo 100 % za stávky či cashback. Na to, aby ste o bonusy mohli hrať, potrebujete plnohodnotný účet. Ten si vytvoríte veľmi rýchlo. Synottip registrácia vám zaberie len zopár minút. Stačí vyplniť základné údaje a overiť dva doklady totožnosti.

Kde nájdem Dobrodružstvo na ostrove Synottip

Dobrodružstvo na ostrove Synottip nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke tohto casina. Po tom, ako ju navštívite, sa vám promo akcia objaví v hlavnom banneri. Ak by sa tak nestalo, môžete ju vyhľadať zadaním adresy kalendar.synottip.sk do webového prehliadača. Takýmto spôsobom sa dostanete priamo do kalendára.

Kde nájdem Dobrodružstvo na ostrove Synottip

Ako hrať Synottip Dobrodružstvo na ostrove

Hranie akcie Dobrodružstvo na ostrove nie je vôbec náročné. Pre zjednodušenie vám celý proces opisujeme v bodoch nižšie.

  • Prihláste sa do svojho hráčskeho účtu. V prípade, že ho nemáte, sa zaregistrujte. Pri registrácii nezabudnite použiť Synottip bonusový kód, ktorý je k dispozícii pre všetky nové registrácie.
  • Vyhľadajte si promo akciu.
  • Kliknite na kokosový orech s aktuálnym dátumom.
  • Držte sa podmienok uvedených v kokosovom orechu.
Ako hrať Synottip Dobrodružstvo na ostrove

Pravidlá a podmienky kalendára Synottip

Pravidlá a podmienky promo akcie Synottip Dobrodružstvo na ostrove budete musieť dodržať, ak chcete získať nárok na aktuálny bonus. Netreba sa však ničoho báť. Podmienok nie je príliš veľa.

  • Súťaž začína 15.8.2023 a končí 31.8.2023.
  • Do súťaže sa môžu zapojiť iba súťažiaci, ktorí majú plnohodnotný používateľský účet. Ten si môžete zriadiť online z pohodlia domova. Prípadne navštívte Synottip pobočky, kde vám s registráciou pomôže pracovník casina.
  • V každom kokosovom orechu sa nachádza len jeden bonus.
  • Bonus získate po rozbití kokosového orecha, čiže kliknutím naň, a po splnení uvedených podmienok.

Synottip Dobrodružstvo na ostrove v mobile

Dobrodružstvo na ostrove si môžete zahrať aj cez telefón. K dispozícii je na to prehľadná Synottip aplikácia. Tá je však k dispozícii len pre Android zariadenia. Ak by ste mali zariadenie s iným systémom, využite praktické mobilné webové zobrazenie. Proces hrania je v tomto prípade rovnaký. Stačí sa len prihlásiť, rozbiť kokos a získať bonus.

Synottip Dobrodružstvo na ostrove v mobile

Často kladené otázky

Musím mať na hranie promo akcie Synottip Dobrodružstvo na ostrove plnohodnotný účet?

Áno, na hranie promo akcie Dobrodružstvo na ostrove musíte mať plnohodnotný účet. Ten získate overením dvoch dokladov totožnosti, napríklad občianskeho a vodičského preukazu.

Môžem hrať promo akciu Synottip Dobrodružstvo na ostrove cez mobil?

Promo akciu Synottip Dobrodružstvo na ostrove môžete hrať aj cez mobil. Urobiť sa tak dá cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie.

Aké podmienky sa spájajú s akciou Dobrodružstvo na ostrove Synottip?

Akcia Dobrodružstvo na ostrove Synottip nemá príliš veľa podmienok. Na to, aby ste ju mohli hrať, musíte mať plnohodnotný účet a nesmiete zabudnúť na to, že kokosové orechy sa otvárajú každý deň. Ak nechcete prísť o nárok na bonus, stránku nezabudnite navštevovať pravidelne.