Slovensko vs Lotyšsko kurzy a preview: MS v hokeji 2024


V nedeľu 19. mája večer môže padnúť štvrťfinálová definitíva. Pre slovenský tím. Ten totiž čaká o 20:20 v Ostravar Aréne priamy konkurent na postup. V zápase Slovensko vs Lotyšsko sme kurzovým favoritom, na potvrdenie týchto predpokladov si však musíme počkať na koniec zápasu. Pozrieť si ho môžete v priamom prenose na stanici JOJ. Možnosť live stream naživo ponúka aj stávková kancelária Tipsport.

Slovensko vs Lotyšsko kurzy a preview: MS v hokeji 2024

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Slovensko ťahá na MS v hokeji 2024 šnúru 4 výhier po sebe. Naposledy zdolalo v dôležitom zápase Francúzsko 4:2.
  • Lotyšsko včera so Švédmi napokon bez šance na úspech. Severania ich porazili rozdielom triedy po výsledku 7:2
  • Na posledných MS 2023 sme si s Lotyšmi poradili 2:1. Lotyšsko napokon získalo bronzové medaily, Slovensko nepostúpilo do štvrťfinále.

Slovensko vs Lotyšsko kurzy

Slovensko dnes večer nastupuje na zápas, v ktorom je opäť výraznejším kurzovým favoritom. Po Kazachstane, Poľsku a Francúzsku teraz prišlo na rad Lotyšsko. S kurzom na víťazstvo, ktorý je ale v porovnaní s predošlými zápasmi najvyšší. Ako teda aktuálne vyzerajú Slovensko vs Lotyšsko kurzy? Na výhru Slovenska môžete staviť napríklad v Doxxbete pri kurze 1.50. Na Lotyšsko je kurz 5.80, nerozhodný výsledok po 60. minútach má hodnotu 5.20.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Slovensko víťaz
kurz 1.50
kurz 1.47
Lotyšsko víťaz
kurz 5.80
kurz 5.80
Remíza
kurz 5.20
kurz 5.54
Tip redakcie: Vyhrá Slovensko

Slovensko je po 4 výhrach v rade v dobrom rozpoložení. A podľa nás si to prenesie aj do nasledujúceho zápasu s Lotyšskom. Lotyši nie sú na týchto MS tímom ako minulý rok, keď doma dokázali získať bronzové medaily. Tu zatiaľ s „odretými ušami“ porazili po predĺžení Poľsko a Francúzsko. Teda tímy, s ktorými sme my dokázali vyhrať po jednoznačnejšom priebehu. Kurz 1.50 na víťazstvo Slovenska sa nám teda zdá byť celkom adekvátny. Pozrite si ako tipovať na MS v hokeji v zápase Slovensko vs Lotyšsko – naše tipy.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Vyhrá Slovensko 1.50 1.47
Slovensko vyhrá s handicapom -1.5 g 1.81 1.80
Juraj Slafkovský dá gól 2.40 2.40

Slovensko v kľúčovom súboji o štvrťfinále

Slovensko má po včerajšej výhre s Francúzskom na svojom konte 11 bodov. Stále to však nestačí na definitívu postupu do štvrťfinále. Tú si ale môžeme vybojovať už dnes večer. Po predvedených výkonoch by to ale určite nemala byť neprekonateľná prekážka. Lotyšov sme vo vzájomných zápasoch zdolali 6 krát v rade. Naposledy na Slovakia Cupe v decembri 2023. Vtedy bol kurz na víťazstvo Slovenska takmer identický s dnešným (1.53 vs 1.50).

Lotyšsko zápasy s favoritmi nezvláda

Lotyšsko na tomto šampionáte zatiaľ zvládlo iba zápasy s outsidermi. Poľsko a Francúzsko však zdolalo až po predĺžení. S favoritmi však už nedokázalo držať krok. Lotyši prehrali naposledy so Švédskom vysoko 2:7, predtým s Nemeckom dokonca 1:8. Dnes nastúpia na dôležitý súboj so Slovenskom a kurz približne 5.80 pomerne presne odzrkadľuje ich šance na víťazstvo.

Kde sledovať duel MS v hokeji Slovensko vs Lotyšsko

MS v hokeji 2024 program dnes pokračuje ďalšími zápasmi. Duel Slovensko vs Lotyšsko sa hrá 19. mája večer o 20:20. Priamy prenos prinesie tradične televízia JOJ. Live stream naživo bude dostupný aj v stávkovej kancelárii Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
19.mája 2024 o 20:20
Štadión:
Ostravar Aréna, Praha
Kde sledovať:
TV JOJ, TV Tipsport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia