Slovensko vs Kazachstan: MS v hokeji 2024 kurzy a tip redakcie


V nedeľu 12. mája tesne po poludní o 12:20 sa zrak každého hokejového priaznivca na Slovensku uprie do Ostravy. Práve vtedy je na programe dôležitý duel Slovensko vs Kazachstan. Slováci po zaváhaní s Nemcami potrebujú na šampionáte získať prvé body. Kazachstan po sobotňajšej výhre s Francúzskom 3:1 už tri v tabuľke má. Priamy prenos zo stretnutia vysiela televízna stanica JOJ, live stream bude dostupný aj na TV Tipsport.

Slovensko vs Kazachstan: MS v hokeji 2024 kurzy a tip redakcie

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Slovensko hlavne kvôli nedisciplinovanosti podľahlo Nemecku v úvodnom zápase MS v hokeji 4:6.
  • Kazachstan má za sebou úspešný vstup do turnaja, keď v sobotu porazili Francúzsko 3:1.
  • Súperi sa na MS v skupine stretli aj minulý rok. Slovensko po prehre 3:4 po samostatných nájazdoch nepostúpilo do štvrťfinále. Kurzy stávkových kancelárií boli vtedy na podobnej úrovni ako teraz.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Slovensko a v zápase padne najviac 6 gólov 2.00 2.05

Kde sledovať duel Slovensko vs Kazachstan

MS v hokeji 2024 pokračujú v nedeľu 12. mája ďalšími zápasmi v skupinách. Hneď napoludnie o 12:20 je tiež na programe duel Slovensko vs Kazachstan. Priamy prenos zo stretnutia si môžete pozrieť na stanici JOJ aj s predzápasovým štúdiom, ktoré začína už o 11:40. Okrem toho budete mať možnosť spustiť si live stream na TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
12.mája 2024 o 12:20
Štadión:
Ostravar Aréna, Ostrava
Kde sledovať:
Tv JOJ, TV Tipsport

Slovensko s Kazachstanom naposledy zaváhalo

Slovensko má po neúspešnom úvodnom vystúpení na MS 2024 šancu na reparát. Ak chce reálne pomýšľať na postup do štvrťfinále, tak s Kazachstanom potrebuje nevyhnutne bodovať. Ľahké to ale určite mať nebude. Stačí si spomenúť na zápas na minuloročných MS, keď sme Kazachstanu v skupine podľahli 3:4 po samostatných nájazdoch. A tento rok je ich súpiska veľmi podobná, keď gro tímu tvoria hráči Barysu Nur-Sultan. V porovnaní s predchádzajúcim zápasom tréneri trochu zamiešali zostavou. Novovytvorenými obrannými dvojicami sú Čerešňák – Fehérváry a Nemec – Ivan. A vo štvrtej formácii v útoku nastúpi namiesto Daňa Faško-Rudáš.

Kazachstan s úspešným vstupom do turnaja

Kazachstan vstúpil do turnaja cennou výhrou nad Francúzskom 3:1. Po prvom inkasovanom góle dokázal ešte v priebehu 1. tretiny otočiť skóre vo svoj prospech. Presadili sa v presilovke aj v oslabení, dva góly padli kurióznym spôsobom spoza bránkovej čiary. Najlepším hráčom bol útočník Kirill Savickij z Barysu Astana, ktorý si pripísal dva kanadské body za gól a asistenciu. MS v hokeji program kazašského tímu pokračuje už o približne 22 hodín od ich posledného zápasu súbojom so Slovenskom.

Slovensko vs Kazachstan kurzy

Slovensko vs Kazachstan kurzy výrazne favorizujú slovenský tím. Aktuálne môžete staviť na víťazstvo Slovenska pri kurze 1.28. V Tipsporte im verí až 99% tipérov pri súhrnom vklade viac ako 300.000€. Prípadná výhra Kazachstanu je ohodnotená kurzom 9.00 a napokon remíza v riadnom hracom čase kurzom 6.58.

Tip redakcie: Vyhrá Slovensko a v zápase padne najviac 6 gólov

Slovenský tím po prehre s Nemeckom má pred sebou dôležitú úlohu. Poraziť Kazachov a najlepšie po čo najbezproblémovejšom priebehu. Ako tipovať na MS v hokeji tento zápas? My sa prikláňame k tomu, že Slovensko s Kazachstanom zvíťazí, ale nebude to nejaký gólový koncert. A opäť by sme skúsili za strelca v zápase natipovať Juraja Slafkovského, ktorý v minulom zápase neskóroval.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Slovensko a v zápase padne najviac 6 gólov 2.00 2.05
Vyhrá Slovensko a strelí aj 1.gól v zápase 1.55 1.60
Slafkovský dá gól 2.10 2.15

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia