Separ vs Majk Spirit – Fight Night Challenge


Separ verzus Majk Spirit, dlho očakávaný zápas, ktorý sa koná už o pár dní. Presne 3. júna 2022 sa stretnú účastníci, ktorý si to rozdajú na Fight Night Challenge v Národnom tenisovom centre. Okrem ostrieľaných skúsených boxerov nastúpi aj špička domácej rapovej scény Separ a Majk Spirit. Obaja sa na svoj zápas pripravujú vo veľkom a je to pre nich obrovský výzva. Predsa len nejde ani tak o víťazstvo ale o veľkú prestíž.

Separ vs Majk Spirit Fight Night Challenge

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Majk Spirit 2.38 2.35
  • Zápas: Separ vs Majk Spirit
  • Súťaž: Fight Night Challenge 2
  • Čas zápasu: 03.06.2022 18:00

Majk Spirit sa nebojí výziev

Majk Spirit sa nebojí výziev a preto išiel aj mimo svojej rapovej brandže, do boxu. Verí hlavne sám v seba: “Chcem dokázať všetkým, no najmä sebe, že tak, ako dokážem „bojovať“slovami a myšlienkami v muzike, dokážem bojovať aj päsťami a srdcom v ringu“.

Majk Spirit sa nebojí výziev

Majk Spirit je v médiách skôr známy ako rapper. S profesionálnym boxom má teraz prvé skúsenosti. Prehru však vôbec nepripúšťa a poctivo sa pripravuje na veľký zápas. Tvrdí, že na takúto životnú skúsenosť už dlho čakal. Aby nadobudol čo najlepšiu kondíciu a techniku odcestoval na nejaký čas do Thajska, kde trénoval.

Separ bude prvýkrát v ringu

Separ bude prvýkrát v ringu už tento piatok 3. Júna. Patrí medzi ikony na hip-hopovej scéne, zviditeľnil sa hlavne v skupine DMS. Do popredia sa však dostal hlavne v sólovej kariére. Jeho hity patria medzi najsledovanejšie na našej scéne. Rok 2020 sa stal pre Separa kritickým a to hlavne kvôli rakovine. Počas liečby sa taktiež rozišiel aj so speváčkou Tinou. Momentálne je už však zdravý a snaží sa dostať do čo najlepšej kondície. O tom svedčí aj jeho prvý duel, v ktorom nastúpi proti Majkovi Spiritovi. S boxom Separ začal iba nedávno. Jeho sparring partnerom je Patrik Rajcsányi, rešpektovaný boxer, ktorý dohliada hlavne na Separa po fyzickej stránke. Spolupracuje taktiež s Marekom Bartlom, ktorého môžete poznať z Oktagonu. Separ má 35 rokov a súboj proti Spiritovi (37 rokov) rozhodne nebude jednoduchý. Z nášho pohľadu by sme skôr uprednostnili práve druhého menovaného. Majk Spirit je podľa nás v lepšej fyzickej kondícii a nebojoval s náročnou chorobou.

Separ má veľkú motiváciu

Kvôli boxu Separ upravil celú svoju životosprávu od spánku, cez stravu, po pohyb. Každý deň trénuje. Zápasová príprava totiž obnáša oveľa väčšiu intenzitu tréningov a investovaného času. “Aj napriek tomu, že som aj predtým chodil cvičiť a posilňovať, musel som na sebe začať makať ešte aktívnejšie“. Fight Night Challenge ma motivovalo a do ringu plánujem vstúpiť v plnej sile. “Zapol som režim turbo a úprimne mi to veľmi pomohlo.“ Na Fight Night Challenge uvidíme, či sa práve Separ stane boxerským šampiónom.

Sú to vraj kamaráti

Aj keď je Majk Spirit so Separom kamarát, šetriť ho nebude. Obaja spolu vychádzajú veľmi dobre. Toto bude zápas plný prekvapení. Dokážu svoj kamarátský vzťah dať do úzadia a byť skutočnými rivalmi? Navýše vždy je pri boxerských zápasoch aj riziko, že vás súper jednoducho vypne. A na to by ani jeden z favoritov nezabudol do konca života a spolu s ním aj početná základňa fanúšikov každého z nich.

Unikátny zápas Majk Spirit so Separom

Fight Night Challenge ponúkne unikátny typ zápasu Majka Spirita so Separom. Zápas týchto celebrít sa už teraz teší veľkému záujmu. Obaja sa už niekoľko mesiacov pripravujú na tréningoch a tiež s diétami a dodržiavaním prísnej životosrpávy. Večer 3. júna 2022 bude určite pre oboch nezabudnuteľný a pre divákov bude taktiež veľkým zážitkom.

Na stránke Tipsport.sk nájdete celú kurzovú ponuku pre všetky zápasy Fight Night Challenge. Tipnite si, ktorý z favoritov vyhrá. Bude to Separ alebo Majk Spirit?

Tip redakcie

Víťazstvo Separa by bolo zázrakom keď je po ťažkej chorobe, Majk Spirit sa kvôli svojej príprave vydal až do Thajska kde poctivo trénoval a taktiež pôsobí veľmi vyrovnane, jeho veľkou výhodou je fyzická kondícia. Lenže títo dvaja borci ešte nikdy nebojovali naostro, je preto ťažké určiť, kto z nich je naozajstným favoritom. My teda skúsime šťastie a vsádzame na Majka Spirita s kurzom 2.38.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Majk Spirit 2.38 2.35