Premier League: Manchester United vs Liverpool


Premier League putuje už do svojho 3. kola, v ktorom sa odohrá atraktívny zápas medzi Manchestrom United a Liverpoolom. Oba tímy už dvakrát zaváhali. Hrošie je však na tom United, ktorý sa stále hľadá. Káder sa výrazne neposilnil a Ronaldo svojim správaním k lepšej atmosfére neprispieva. Liverpool taktiež nemá za sebou dobrý štart. Remizoval s Fulhamom a Crystal Palace. Motivácia oboch táborov je tak rovnaká – pripísať si prvú výhru v sezóne. Zápas Manchester United – Liverpool sa odohrá v pondelok 22.08.2022 o 21:00 na štadióne Old Trafford.

Premier League: Manchester United - Liverpool

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Liverpool vyhrá 1.57 1.56

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Manchester United – Liverpool
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 22.08 2022, 21:00

Manchester United je v utópii

Manchester United je v utópii. Mužstvo sa topí na poslednom mieste tabuľky so žalostným skóre 1:6. Ronaldo neposlúcha, robí si čo chce. Podľa anglických médii vraj obeduje sám a má výhrady voči trénerovi. Šušká sa aj o jeho odchode. Navyše, celé to musí zvládnuť Erik ten Hag, ktorý musí variť z toho, čo má. K výraznej obmene kádra neprišlo, a preto je logické, že lepšie výsledky neprišli. V minulom zápase, Brentford vyškolil United z efektivity. Obrana hráčov Erika ten Haga bola jednoducho katastrofálna. Individuálne chyby a nedostatočné bránenie znamenali 4 inkasované góly za 25 minút. United síce častejšie držal loptu ako súper, výraznejšie sa však v koncovke nepresadil. V útočných akciách sme nevideli ani Ronalda, ktorý na konci zápasu ani nepodal ruku trénerovi.

Manchester United je v utópii

United pritom hral len s Brentfordom. Sezóna je síce dlhá, no ak to takto bude pokračovať, s klubom to v tejto sezóne môže skončiť veľmi zle. Vedenie počas prestupového obdobia zaspalo. A tu je výsledok.

Liverpool prekvapivo zaváhal

Liverpool prekvapivo zaváhal. Mali to byť povinné jazdy, nakoniec to boli napínavé zápasy až do samého konca. Na Fulhame sa k hráčom neprikonilo viac šťastia, keď v nadstavenom čase trafil brvno Henderson. Proti Crystal Palace už spolu nastúpili Diaz a Nunez. Uruguajčan bol však už v 57. minúte vylúčený a mužstvo už skóre zápasu nedokázalo otočiť. V dobrom svetle sa ukázali nové posily, až na výnimku spomínanej červenej karty Nuneza. Ex-hráča Maného a zraneného Jotu však ešte nenahradili.

Liverpool prekvapivo zaváhal

Teraz Liverpool čaká až tri zápasy bez Darwina. Striedačka nejak excelentne nevyzerá, veľa hráčov je zranených. The Reds sa však chcú vrátiť na ich typickú víťaznú vlnu. Odrazovým mostíkom by pre nich mohol byť najbližší zápas. Na Old Trafford však musia začať premieňať svoje šance. Inak to môže byť opäť veľmi ťažký boj.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Liverpool vyhrá 1.57 1.56

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Tip redakcie: Liverpool vyhrá

Liverpool určite nečaká nič ľahké, no myslíme si, že od tohto zápasu sa môže odraziť k lepším výsledkom. Tentokrát by už mohol streliť aj viac gólov, keďže obrana United je katastrofálna. Manchester United bude po tomto zápase ešte vo väčších problémoch. Otázne je, či vôbec strelí gól, keďže okrem Ronalda, strelca hľadať veľmi ťažko. Naopak, Liverpool ich zaznamená aspoň dva a vyhrá zápas.