Kanada vs Nórsko: MS v hokeji 2024 kurzy a preview


Vo štvrtok 16. mája o 20:20 sa v pražskej O2 Aréne stretnú Kanada vs Nórsko. Teda tímy, ktoré vo svojich posledných zápasoch naozaj prekvapili. Kanada skôr negatívne. Duel veľkého favorita na zisk majstrovskej trofeje s hokejovým „trpaslíkom“ si môžete v priamom prenose pozrieť na stanici JOJ Plus. Live stream je dostupný na TV Tipsport. Najvýhodnejší kurz na víťazstvo Kanady má v ponuke Doxxbet, aktuálne je to 1.07. Prečítajte si naše tipy s hodnotnými kurzami.

Kanada vs Nórsko: MS v hokeji 2024 kurzy a preview

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Kanada na MS v hokeji šokovala. Rakúšanom dovolila v poslednej tretine streliť neuveriteľných 5 gólov, aby napokon ratovala výhru aspoň po predĺžení (7:6).
  • Nórsko v pozícii outsidera prekvapilo Dánsko a zdolalo ho 2:0. V zápase sa presadil mladučký útočník Michael Brandsegg-Nygard (18) a výhru gólom do prázdnej bránky spečatil Eirik Salsten.
  • Na minuloročných MS v hokeji 2023 Nóri v súboji s Kanadou šokovali podobne ako tento rok Rakúšania. Len s tým rozdielom, že s nimi v skupine dokázali po samostatných nájazdoch zvíťaziť.

Kanada vs Nórsko kurzy

MS v hokeji kurzy sú pre zápas Kanada vs Nórsko vypísané jednoznačne v prospech „Javorových listov“. Na ich víťazstvo si napríklad v Tipsporte môžete staviť pri kurze 1.06. Na Nórov je to kurz až 36.00 a na remízu 15.10.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Kanada víťaz
kurz 1.07
kurz 1.06
Nórsko víťaz
kurz 27.00
kurz 36.00
Remíza
kurz 13.00
kurz 15.10
Tip redakcie: Vyhrá Kanada a v zápase uvidíme minimálne 7 gólov

Zamerať sa na odvodené stávkové príležitosti môže byť celkom dobrá cesta Ako tipovať na MS v hokeji 2024. Presne tak ako v prípade zápasu Kanady s Nórskom, keď na víťazstvo favorita je vypísaný naozaj veľmi malý kurz 1.07. Našim prvým tipom je preto stávka, že vyhrá Kanada a v zápase padne pri tom aspoň 7 gólov (1.99). To sa jej síce v doterajšom priebehu ešte nepodarilo, ale po fiasku s Rakúskom si musia udobriť náročných fanúšikov. Takisto môžete pouvažovať aj nad handicapovou stávkou. Ak by ste nevedeli ako na to, tu je návod: Ako správne použiť ázijský handicap pri MS v hokeji 2024. No a nakoniec ešte jeden tip na strelca so zaujímavým kurzom 1.70. Connor Bedard si na konto pripíše ďalší gól, presne tak, ako to bolo doteraz v každom zápase Kanady.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Vyhrá Kanada a v zápase padne aspoň 7 gólov 1.96 1.99
Kanada zvíťazí aj s hcp -4.50 2.28 2.30
Connor Bedard dá gól 1.70 1.70

Kde sledovať duel Kanada vs Nórsko

MS v hokeji 2024 program pokračuje vo štvrtok 16. mája ďalšími zápasmi v skupinách. Večer o 20:20 sa hrá v pražskej O2 Aréne duel Kanada vs Nórsko. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici JOJ Plus. Live stream naživo ponúka aj TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
16.mája 2024 o 20:20
Štadión:
O2 Aréna, Praha
Kde sledovať:
JOJ Plus, TV Tipsport

Kanada šokujúco povolila Rakúsku 5 gólov v poslednej tretine

V utorok v zápase Kanady s Rakúskom svietil na tabuli po dvoch tretinách stav 6:1. A naozaj by nikto by nečakal, že tento duel dospeje až k predĺženiu. Kanada v poslednej tretine ale trestuhodne premrhala 5 gólový náskok a môže byť rada, že dokázala uspieť aspoň v predĺžení. Rozhodujúci gól strelil už v 15. sekunde pridaného času kapitán John Tavares z Toronta Maple Leafs. Výherný kurz na remízu bol v tomto prípade až 26.80. Na takéto vypustenie zápasu si musí dať zámorský tím v budúcnosti veľký pozor. Do konca skupinovej fázy Kanade zostáva odohrať ešte 4 duely a mohlo by sa im to ešte vypomstiť.

Nóri v severskom derby zdolali Dánsko

Nórsky tím v severskom derby celkom prekvapivo dokázal zdolať Dánov 2:0. Pomerne nezáživný hokej priniesol len dva góly, keď sa najprv presadil v polovici 2. tretiny Michael Brandsegg-Nygard. Výhru potom spečatil gólom do prázdnej brány útočník majstrovského Storhamaru Eirik Salsten. Kurz na víťazstvo Nórska v tomto zápase bol 4.23. Nóri sa vďaka tomuto úspechu usadili na 5.priečke MS v hokeji skupiny A.

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia