Attila Végh vs Emanuel Newton – Fight Night Challenge


Očakávané podujatie je predo dvermi. Na Fight Night Challenge 2 uvidíme zápas Végh verzus Newton. Attila Végh sa na druhý pokus stretne s Emanuelom Newtonom. Ich prvý plánovaný zápas sa totižto zrušil, z dôvodu pozitívneho testu na koronavírus ešte v decembri minulého roka. Určite pre nikoho nebude prekvapenie, ak práve v tomto zápase uvidíme KO, pretože toto bude box na úrovni. Bude to veľký ťahák večera.

Attila Végh vs Emanuel Newton Fight Night Challenge

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Attila Végh 1.30 1.45
  • Zápas: Attila Végh vs Emanuel Newton
  • Súťaž: Fight Night Challenge 2
  • Čas zápasu: 03.06.2022 18:00

Végh ide z parketu do ringu

Végh ide z tanečného parketu do boxerského ringu. Pred nedávnom sa zúčastnil súťaže Let’s Dance. To ho do výraznej miery obmedzilo v jeho príprave na tento zápas, keďže sa viac venoval tancu ako boxu. Tvrdí však, že to pre neho nie je strata a mesiac a pól pred zápasom mu úplne stačí. Végh už bol šampiónom v Bellatore. Vtedy vyhral práve nad Newtonom. Je to najlepší bojovník zo Slovenska a nesmieme zabudnúť na jeho legendárnu výhru v česko-slovenskom zápase storočia. Vtedy v roku 2019 knokautoval Karlosa Vémolu. Preto ani na minútu nemôžeme pochybovať o jeho vysokej kvalite.

Végh ide z parketu do ringu

Obľúbený bojovník má prevažne skúsenosti v MMA. V jeho MMA zápasoch bola jeho hlavná výhoda prevažne v správnom postoji a pohyblivosť v nohách. Aj keď sú v boxe iné pravidlá ako v MMA veríme, že si Végh dokáže koordináciu tela ustrážiť a nebude zapájať nohy a nepôjde do súbojov na zemi. Preto bude musieť byť veľmi koncentrovaný na zápas, aby nespravil chybu, ktorá by mohla viesť dokonca až k vylúčeniu. Végh sa súpera Newtona nebojí: “Predpokladám však, že sa bude snažiť vyvíjať na mňa obrovský tlak. Ničím si ale nemôžem byť istý, všetko ukáže až samotný zápas“.

Newton už raz skoro vyhral nad Véghom

Newton už raz skoro vyhral nad Véghom v Bellatore. Pokladá za chybu rozhodcov to, že nakoniec prehral: „Bol som v tom, že som prvý zápas vyhral a keď som napokon prehral, tak som bol na dne”.Spočíta to teraz Véghovi? Emanuel Newton vždy vynikal dobrým kardiom. Schytal veľa rán, ale vždy bolo ťažké mu udeliť K.O. Je neústupný a tvrdý, len ťažko povedať, či dokáže zvládnuť box, ktorý je viac zameraný na techniku.

Newton už raz skoro vyhral nad Véghom

V kurzovej ponuke Tipsport.sk nájdete všetky zápasy Fight Night Challenge, predzápasové tipy a live stávky. Emanuel Newton sľúbil, že tentokrát naozaj príde a Attila Végh mu nezostane nič dlžný. Ako to celé dopadne?

Tip redakcie

Tipy stávkových kancelárii na víťaza stavajú Végha s kurzom 1.30. Bilancia medzi Véghom a Newtonom je v rámci pravidiel MMA 1:1. Rozuzlenie preto môže byť pre všetkých veľmi prekvapujúce. Aj keď je na Newtona nižší kurz 3.15 môže byť práve on, kto bude šampiónom.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Attila Végh 1.30 1.45