Vémola vs Krištofič: Oktagon 51 preview a tip na výsledok


Jednou z hlavných udalostí turnaja Oktagon 51 je aj ostro sledovaný súboj Karlos Vémola vs Samuel Krištofič. Ten sa koná trochu netradične v piatok 29. decembra. Čo nevidieť už 39 ročný Terminátor v ňom vyzve Piráta vo svojom pravdepodobne poslednom zápase v pražskej O2 aréne. Duel je naplánovaný na 21:00 a v tejto analýze si ho preberieme bližšie. To znamená dôležité informácie z tábora oboch bojovníkov. Ďalej, kde sa bude dať sledovať live stream, aktuálne vypísané kurzy a tiež naše tipy na stávkové príležitosti.

Karlos Vémola vs Samuel Krištofič: Oktagon 51 analýza

  • Pre Vémolu je to jeden z posledných zápasov v jeho bohatej kariére zápasníka – v pražskej O2 Aréne určite.
  • Vémola si naposledy poradil so slovenským obrom Langrom v titulovom zápase poloťažkej váhy netradične TKO už po 7 sekundách duelu.
  • Karlos “Terminátor“ Vémola je v tomto zápase veľkým kurzovým favoritom (1.11) a jeho víťazstvo predpokladá 82% tipujúcich v Tipsporte. Na víťazstvo Krištofiča s kurzom 5.61 to zatiaľ vidí celkom solídnych 18%.
Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zápas skončí na body Spustit live stream zdarma 2.10 2.08
  • Zápas: Karlos Vémola vs Samuel Krištofič
  • Súťaž: Oktagon 51
  • Čas zápasu: 29. 12. 2023
  • Živý prenos: TV Tipsport, Oktagon TV

Kde sledovať Vémola vs Krištofič live stream?

Live stream Vémola vs Krištofič bude zadarmo dostupný na TV Tipsport pre registrovaných hráčov tejto stávkovej kancelárie. Alebo môžete využiť PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Za cenu 12.99€ máte k dispozícii plný 6-hodinový prenos v tej najvyššej obrazovej kvalite. V našom článku Oktagon live stream potom nájdete návod ako sledovať tento zápas na oboch platformách.

Zápas turnaja Oktagon 51 Čas Kde sledovať
Bojan Veličkovic (RS) vs Andreas Michailidis (GR) 22:00 Začať sledovať
Čepo Vlastislav – Wawrzyniak Piotr 21:30 Začať sledovať
Vémola Karlos – Krištofič Samuel 21:00 Začať sledovať
Škvor Daniel – Zawada Martin 20:30 Začať sledovať
Ryšavý Karol – Tounkara Aboubakar 19:30 Začať sledovať
Penco Chiara – Dourthe Eva 19:10 Začať sledovať
Roušal Radek – Parker Kallum 18:50 Začať sledovať
Šormová Magdalena – Martin Mallory 18:30 Začať sledovať
Fiala Tomáš – Shaaban Hassan 18:10 Začať sledovať

Vémola a Pirát o súboji Oktagon 51

Ako sa o svojom nadchádzajúcom súboji vyjadrili v trashtalku obaja súperi? Vémola: „Čo sa povie teraz, je asi úplne jedno. Ani jeden nepatríme medzi bojovníkov, ktorí by sa rečami súperov nechali vykoľajiť. Myslím, že jeho najväčšou výhodou je, že ho nerozhodí samotný súboj ani nič z toho, čo poviem,“. Pirát: „Pripravujem sa inak. Nie kvôli váhe, ale pretože nastúpim proti Karlosovi. V dnešnej dobe je pozoruhodné, že sa dokáže presadiť iba s jedným aspektom boja. Tréning som prispôsobil tomu, aby som dokázal útokom odolávať a brániť jeho známe strhy na zem,“.

Terminátor to berie ako prípravu na Attilu

Karlos Terminátor Vémola berie tento súboj v rámci programu Oktagon 51 viacmenej ako prípravu na vyhlásenú odvetu s Attilom Véghom. Samozrejme český veterán pri tom určite neponechá nič na náhodu. V prospech hovorí aj dohodnutá váha do 88,5 kg. Tento súboj by tak Karlos mohol prehrať jedine zásadnou chybou. Najsilnejšou stránkou Vémolu je samozrejme boj na zemi. I keď si veľmi dobre pamätáme ako naposledy expresne zložil knockautom Pavla Langera v titulovom súboji. Toto ale v dueli s Krištofičom s vysokou pravdepodobnosťou nehrozí.

Terminátor to berie ako prípravu na Attilu

Zdroj: oktagon

Pre Piráta Krištofiča to bude najväčšia výzva kariéry

Pirát chce čo najskôr reštart kariéry. A na to celkom šokujúco prikývol Karlosovi Vémolovi. Z piatich posledných fightov totiž prehral Krištofič rovno tri. Naposledy dokonca technickým KO, keď ho takto prvý raz v kariére ešte pred limitom ukončil Robert Bryczek. Duel s „Terminátorom“ je naplánovaný pred hlavnými súbojmi večera. Vrátane finálového súboja welterovej súťaže Tipsport Gamechanger Bojan Veličkovič vs Andreas Michailidis. Aj preto v redakcii veríme, že to Pirát Krištofič Karlosovi poriadne znechutí. Kondične je pripravený na 100%, psychika je nastavená, pri štýle Vémolovho boja to na rýchle ukončenie veru veľmi nevyzerá.

Vémola vs Krištofič – porovnanie bojovníkov

Štatistiky a informácie Karlos Vémola Samuel Krištofič
Bilancia MMA 36-7 16-6
KO/TKO 9-1 4-1
Submissions 19-3 5-0
Decisions 8-3 7-5
Vek 38 rokov 34 rokov
Výška 183 cm 185 cm
Štýl boja Greco-Roman wrestling Muay Thai
Aktuálna váha Middleweight Middleweight
Klub Reinders MMA Spartakus Fight Gym

Vémola vs Krištofič kurzy

Vémola vs Krištofič kurzy sú jasne naklonené v prospech Terminátora Vémolu. Stávkové kancelárie vypísali na jeho víťazstvo nízky kurz iba 1.11. V rámci celého Oktagon 51 je Vémola vlastne aj najvýraznejší kurzový favorit. Ak si chcete staviť na outsidera Krištofiča, na jeho výhru v Tipsporte je vypísaný kurz 5.61. Mimochodom, ostatné Oktagon kurzy nájdete v samostatnom článku. Z ostatných príležitostí ešte zaujme kurz 1,68 na to, že súboj dospeje až do posledného tretieho kola. Alebo tiež možnosť, že v dueli uspeje jeden z fighterov na submisiu, obľúbené to Karlosove ukončenie (2.84), prípadne na body v menšom kurze 2.10.

Tip redakcie: Zápas skončí víťazstvom na body

Náš tip znie, že jeden z fighterov vyhrá tento zápas na body. Veľmi pravdepodobne to bude Vémola, či už vďaka jeho obrovským skúsenostiam alebo váhovej prevahe. No Krištofič už niekoľkokrát v kariére ukázal, že je nezlomný bojovník a len tak ľahko to nevzdá. Karlos zase nepotrebuje nejakú prekvapivú prehru pred súbojom s Attilkou a pôjde na istotu. To znamená, že aj tri kolá sú v tomto prípade takisto zaujímavou stávkovou príležitosťou s kurzom 1,68.

Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zápas skončí na body Spustit live stream zdarma 2.10 2.08

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport