Veličkovič vs Michailidis: Tipsport Gamechanger finále na Oktagone 51


A konečne je tu dlho očakávané Finále Tipsport Gamechanger v podaní Bojan Veličkovič vs Andreas Michailidis. Tí zabojujú o titul európskeho kráľa MMA a odmenu 300 tisíc eur už v piatok 29.decembra v rámci podujatia Oktagon 51 v pražskej O2 Aréne. Duel začína o 22:30 a vy si ho môžete pozrieť live stream v TV Tipsport zadarmo. Alebo v najvyššej obrazovej kvalite na Oktagon tv. Prečítajte si krátke preview tohto duelu. Dozviete sa najnovšie prognózy a zaujímavé informácie, kurzy a tiež náš tip na výsledok.

Veličkovič vs Michailidis: Oktagon 51 preview a tip na výsledok

  • Víťaz prvého ročníka Tipsport gamechanger okrem 300 tisíc eur získa aj možnosť bojovať o Oktagon titul vo welterovej váhe.
  • Bojan Veličkovič vstupoval do turnaja ako ostrieľaný bojovník a v rámci rebríčka Oktagonu ako jeden z najvyššie postavených. Naopak prekvapením pre mnohých fanúšikov bol hneď v prvom kole výkon gréckeho „Spartaka“ Andreasa Michailidisa.
  • V Tipsporte je k výhre bojovníka z Grécka naklonených až 93% tipujúcich. Srb zatiaľ presvedčil zvyšných 7%.
Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Súboj skončí skôr ako v 5.kole Spustit live stream zdarma 1.52 1.52
  • Zápas: Veličkovič vs Michailidis
  • Súťaž: Oktagon 51, Tipsport Gamechanger
  • Čas zápasu: 29. 12. 2023
  • Živý prenos: TV Tipsport, Oktagon TV

Kde sledovať Veličkovič vs Michailidis live stream?

Vyvrcholenie pyramídy Tipsport Gamechanger si môžete pozrieť rovno na dvoch platformách. Buď využijete Veličkovič vs Michailidis live stream na Tipsport TV, ktorý je registrovaným hráčom dostupný zadarmo. Alebo PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv v cene 12.99€ za kompletný Oktagon live stream v maximálnej obrazovej kvalite.

Zápas turnaja Oktagon 51 Čas Kde sledovať
Bojan Veličkovic (RS) vs Andreas Michailidis (GR) 22:30 Začať sledovať
Čepo Vlastislav – Wawrzyniak Piotr 21:30 Začať sledovať
Vémola Karlos – Krištofič Samuel 21:00 Začať sledovať
Škvor Daniel – Zawada Martin 20:30 Začať sledovať
Ryšavý Karol – Tounkara Aboubakar 19:30 Začať sledovať
Penco Chiara – Dourthe Eva 19:10 Začať sledovať
Roušal Radek – Parker Kallum 18:50 Začať sledovať
Šormová Magdalena – Martin Mallory 18:30 Začať sledovať
Fiala Tomáš – Shaaban Hassan 18:10 Začať sledovať

Veličkovič a Michailidis o finále Tipsport Gamechanger

Tridsaťpäťročný Bojan sa v Srbsku radí medzi najväčšie športové hviezdy, kde ho dokonca niektorí radia k tenisovej superstar Djokovičovi či basketbalistovi Jokičovi. Čo na to hovorí samotný Veličkovič? „Mám radosť, že mi v Srbsku fandia. Veľa pre mňa znamená, že môžem niesť srbskú vlajku a reprezentovať krajinu, z ktorej pochádzam,“. Pre Michailidisa je zase celkom prekvapením, že je populárnejší ako keď pôsobil v renomovanej svetovej organizácii UFC. „Cítim od ľudí veľkú podporu. Veľa z nich mi posiela správy, že na zápas dorazia. Všetci chcú, aby som im dal výhru ako novoročný darček. Mám väčšiu pozornosť ako keď som bol v UFC. Je to úlet,“.

Veličkovič je jeden z najuznávanejších bojovníkov Oktagon MMA

Bojan Veličkovič je jeden z najlepších a nauznávanejších bojovníkov v rámci MMA organizácie Oktagon. A teraz má veľkú šancu získať premiérový titul GameChanger šampióna – ako prvý v histórii. Cestou do finále stihol vyradiť aj české želiezko v ohni Davida Kozmu. V jeho prospech hovorí viac než solídna MMA bilancia 24 výhier, 12 prehier a dve remízy. Takisto celková komplexnosť, pretože v súbojoch dokáže dominovať ako v postoji, tak i na zemi. Je pravdepodobné, že s Grékom to bude chcieť ukončiť čím skôr, pretože dlhšie zápasy mu veľmi nesvedčia.

Veličkovič je jeden z najuznávanejších bojovníkov Oktagon MMA

Zdroj: oktagon

Michailidis je skvele pripravený – kondične aj po silovej stránke

K skvelému vyvrcholeniu Oktagon programu určite prispeje aj grécky bojovník Andreas Michailidis. Ten prekvapil hlavne v semifinále, kedy z ringu vyprevadil jedného z najväčších favoritov súťaže Dána Louisa Glismanna knockautom v 33. sekunde súboja. Kickbox inak trénoval už od malička a aj vďaka tomu si naňho určite treba dať pozor aj v postojárskom súboji. Doteraz bol však známejší ako jeden z najlepších zápasníkov brazílskeho jiu-jitsu.

Michailidis je skvele pripravený - kondične aj po silovej stránke

Zdroj: oktagon

Veličkovič vs Michailidis – porovnanie bojovníkov

Štatistiky a informácie Bojan Veličkovič Andreas Michailidis
Bilancia MMA 24-12 (+ 2 remízy) 16-6
KO/TKO 8-2 8-5
Submissions 10-0 5-0
Decisions 6-10 3-1
Vek 35 rokov 35 rokov
Výška 186 cm 183 cm
Štýl boja Judo Wrestling
Aktuálna váha Welterweight Welterweight
Klub Easton Training Center EFL Academy

Veličkovič vs Michailidis kurzy

Kurzy Veličkovič vs Michailidis sú vypísané mierne v prospech gréckeho bojovníka Michailidisa. Kurz na jeho víťazstvo začínal v Tipsporte na hodnote 1.72, aktuálne klesol už na 1.56. Na víťazstvo Veličkoviča naopak kurz stúpa. Pokiaľ mu aj napriek tomu v tomto zápase veríte viac, môžete naňho staviť pri kurze 2.27. Možnosť, že zápas bude ukončený skôr ako v 5.kole má kurz 1.52, KO ukončenie zase 1.73. V článku Oktagon kurzy potom nájdete stávkové príležitosti aj na ďalšie zápasy podujatia.

Tip redakcie: Súboj sa skončí skôr ako v 5.kole

Finálový súboj Tipsport Gamechanger Veličkovič vs Michailidis je vyvrcholením podujatia Oktagon 51. Kde sa mimochodom predvedú aj Vémola vs Krištofič, či Čepo vs Wawrzyniak. Je dosť pravdepodobné, že ho niekto z nich ukončí ešte pred vypršaním časového limitu. Takto totiž obaja bojovníci zvyknú celkom často v ringu vyhrávať. Inak je to tipérsky pomerne ťažký zápas, kde výsledok vyrovnaných súperov ozaj len ťažko predvídať. Veličkovič i Michailidis totiž nastúpia do tohto prestížneho finále stopercentne pripravení.

Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Súboj skončí skôr ako v 5.kole Spustit live stream zdarma 1.52 1.52

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport