Čo sú to Synottip TOP zápasy dňa


Synottip TOP zápasy dňa sú špeciálne športové udalosti, ktorým stávková kancelária zvýšila kurzy v daný deň. Vďaka tomu môžu byť vaše výhry oveľa výnosnejšie. TOP zápasy sa pravidelne menia, pričom môže ísť o rôzne športové udalosti – od futbalu a hokeja až po stolný tenis. Zistite, ako fungujú Synottip TOP zápasy dňa a ako si na ne staviť.

Synottip TOP zápasy dňa

Kde nájdete Synottip TOP zápasy dňa

Synottip TOP zápasy dňa nájdete priamo na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii Synottip. Stávková kancelária im vyhradila špeciálnu kategóriu, ktorá sa nachádza hneď vo vrchnej časti (viď obrázok). TOP zápasy dňa sa zvyčajne konajú v daný deň, prípadne o deň neskôr. Ich počet sa odvíja od aktuálnej ponuky. Spravidla však máte k dispozícii 3 až 6 rôznych stávkových príležitostí, z ktorých si môžete vyberať.

Kde nájdete Synottip TOP zápasy dňa

Ako fungujú Synottip TOP zápasy dňa

TOP zápasy dňa Synottip sú stávkové príležitosti, ktoré Synottip vybral a zvýšil im kurz, aby vďaka nim boli vaše výhry oveľa lepšie a vyššie. Ponuka TOP zápasov sa pravidelne mení, preto ju sledujte, aby vám nič neušlo. Okrem toho nezabúdajte ani na to, že ak si chcete staviť na daný zápas, musíte mať plnohodnotný účet. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa a pri registrácii využite Synottip bonusový kód.

Ako využiť túto funkciu na maximum

Chcete, aby boli vaše výhry oveľa výnosnejšie a lepšie? Využite TOP zápasy dňa od Synottipu na maximum.

  1. Prihláste sa do svojho účtu alebo sa zaregistrujte. Synottip registrácia vám nebude trvať dlho.
  2. Vyberte si možnosť „Kurzové stávky“.
  3. Kliknite na možnosť „Top zápasy dňa“.
  4. Vyberte si jednu alebo viacero športových príležitostí.
  5. Ponuku Synottip TOP zápasov dňa pravidelne sledujte, aby vám náhodou neušla nejaká zaujímavá príležitosť.

Často kladené otázky

Čo sú TOP zápasy dňa Synottip?

Synottip TOP zápasy dňa sú športové udalosti, ktorým stávková kancelária v daný deň zvýšila kurzy. Stávkovanie je vďaka tomu výhodnejšie.

Kde nájdem Synottip TOP zápasy dňa?

TOP zápasy dňa nájdete priamo v ponuke kurzových stávok. Tieto príležitosti majú špeciálnu sekciu, ktorá sa nachádza vo vrchnej časti webovej stránky hneď vedľa najtipovanejších zápasov.

Koľko TOP zápasov dňa je k dispozícii?

Počet TOP zápasov sa odlišuje v závislosti od daného dňa a celkovej ponuky stávkových príležitostí. Spravidla si však vyberáte z 3 až 6 zápasov.