Srbsko vs Anglicko kurzy a preview: EURO 2024


V nedeľu 16. júna sa na EURO 2024 hrá zápas C skupiny Srbsko vs Anglicko. Albión je jeden z najväčších favoritov na zisk trofeje a úvodný zápas veľa napovie o ich reálnych šanciach. Proti Srbsku sú výraznými kurzovými favoritmi. Túto favorizáciu však musia potvrdiť aj na trávniku. Výkop stretnutia je naplánovaný na 21:00 na štadióne v Gelsenkirchene. Priamy prenos zápasu má pre vás pripravený televízia Markíza a streamovacia platforma Voyo.

Srbsko vs Anglicko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Srbi majú za sebou v júni dva rozdielne prípravné zápasy. Najprv podľahli účastníkovi EURO 2024 Rakúsku 1:2. Naposledy však už „vyprášili“ Švédsko 3:0.
  • Vicemajster Európy Anglicko naposledy šokovalo v príprave s Islandom, keď s ním prehralo 0:1.
  • Prvú vzájomnú konfrontáciu týchto tímov by podľa stávkových kancelárií mali lepšie zvládnuť Angličania. Kurz na ich víťazstvo je len 1.47.

Srbsko vs Anglicko kurzy

Srbsko vs Anglicko kurzy celkom výrazne favorizujú mužstvo Albiónu. Angličania sú nielen najväčším favoritom na postup zo skupiny, ale aj na celkový triumf na EURO 2024. Ak chcú potvrdiť tieto predpoklady, Srbsko by mali v úvode šampionátu zdolať. V Doxxbete na nich môžete staviť s kurzom 1.47. Na srbského outsidera je vypísaný kurz 7.20 a na remízu 4.60.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Srbsko víťaz
kurz 7.20
kurz 7.13
Anglicko víťaz
kurz 1.47
kurz 1.47
Remíza
kurz 4.60
kurz 4.47
Srbsko vlajka
Srbsko
Anglicko vlajka
Anglicko Náš tip

TIP REDAKCIE: Anglicko vyhrá s čistým kontom

Prvé zápasy na vrcholných futbalových podujatiach bývajú pre favoritov zradné. To však podľa nás nebude tento prípad. Anglicko má vo svojom strede vyhlásených strelcov a obrana je takisto celkom nepriepustná. Vo svojej kvalifikačnej skupine súperom dovolili len 4 góly (v 8 zápasoch). Kurz 2.27 v Tipsporte na to, že vyhrajú s čistým kontom, je podľa nás zaujímavá voľba pre každého tipéra. Ďalšie možnosti ako tipovať na EURO 2024 tento zápas:

Srbsko hrá na ME vo futbale po 24 rokoch

Srbi sa naposledy zúčastnili futbalového EURA ešte v roku 2000, keď tam dokráčali až do štvrťfinále. Naposledy absolvovali MS 2022 v Katare a po jednej remíze a dvoch prehrách skončili už v skupine. Vtedy v každom zápase inkasovali minimálne 2 góly. Podobne to bolo aj počas kvalifikácie na EURO, keď s víťazom svojej skupiny Maďarskom prehrali dvakrát zhodne 1:2. Aj tieto výsledky naznačujú, že i Anglicku by Srbi mohli dovoliť aspoň dva. S výhodným kurzom na túto možnosť (1.61) môžete rátať v Doxxbete.

Anglicko mieri opäť aspoň do finále EURO

Teda aspoň tak si to určite predstavuje aj ich tréner Gareth Southgate a fanúšikovia Albiónu na celom svete. Tipovať na čistú jednotku v tomto zápase preto bude pre mnohých tipérov prvá voľba na svojom Euro tikete. Ak chcete vylepšiť nízky kurz, skúste ale napríklad staviť na výhru Anglicka v druhom polčase. Predchádzajúci šampionát nám ukázal, že v úvodných kolách toho v 1.polčase veľa nepadá a často sa rozhoduje až na záver. Pri kurze 1.80 to už podľa nás stojí za úvahu.

Kde sledovať duel Srbsko vs Anglicko

Zápas Srbsko vs Anglicko je na programe v nedeľu 16. júna o 21:00. Priamy prenos zo štadióna v Gelsenkirchene vysiela televízia Markíza. Podobne aj streamovacia služba Voyo, kde môžete sledovať kompletne celý EURO 2024 program.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
16.júna 2024 o 21:00
Štadión:
Veltins Arena, Gelsenkirchen
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia

Koľko gólov skončí v sieti Srbska?

1-266.67%
3 a viac33.33%
ani jeden0%
Bylo zaznamenáno 3 hlasů Již jste hlasoval/a
Odešlete svůj hlas:
  • 1-2
  • 3 a viac
  • ani jeden