Ako tipovať na Euro 2024


Najväčší futbalový sviatok v Európe je za rohom, a my pre vás máme pripravené najlepšie Euro 2024 tipy. Leto sa nezadržateľne blíži a pozornosť miliónov futbalových priaznivcov sa začína sústreďovať na záverečný turnaj majstrovstiev Európy. V článku nájdete stávkové príležitosti, z ktorých môžete pri tomto podujatí vyberať, ale tiež niekoľko konkrétnych tipov na stávkovanie na EURO 2024.

Euro 2024 tipy

Najlepšie bonusy k EURO 2024

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ + stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Ponuka stávok Euro 2024 na Slovensku

Ponuka stávok Euro 2024 na Slovensku je celkom široká a bohatá. Nemusíte tak mať žiadne obavy, že by ste si z množstva stávkových príležitostí nedokázali vybrať. Stávky na Euro 2024 nemusíte uzatvárať iba v jednej stávkovej kancelárii. EURO 2024 je totiž v ponuke každej. Vďaka tomu si ľahko môžete porovnať kurzy na ME vo futbale a vybrať najlepšie tipy.

Stávky a tipy na Euro 2024:

 • Stávkové trhy
 • Tipujte na víťaza Eura 2024
 • Stávky na najlepšieho strelca Euro 2024
 • Euro 2024 tipy na stávkovanie
 • Často kladené otázky
 • Stávkové trhy

  Jednou z najväčších výhod takého veľkého športového podujatia je určite rozmanitosť stávkových trhov. Keď sa k tomu pridá extrémne konkurenčné prostredie, tak všetkým musí byť jasné, že toto leto „nezostane kameň na kameni“. K dispozícii máte už teraz stávky na to Kto vyhrá Euro, môžete si vsadiť aj na to, ako dopadnú boje v jednotlivých skupinách. Postupom času budú stávkové príležitosti pribúdať. No a podľa aktuálnej formy tímov sa budú meniť aj kurzy. Možností je teda naozaj veľa a preto vám odporúčame pozorne si prejsť kompletnú ponuku jednotlivých stávkových kancelárií.

  Obľúbené stávky na EURO 2024

  K najobľúbenejším stávkam rozhodne patria tipovanie na víťaza a na najlepšieho strelca turnaja. Podrobnejšie si ich vysvetlíme v podnadpisoch nižšie a pridáme aj ďalšie zaujímavé typy stávok.

  Tipujte na víťaza Eura 2024

  Veľa futbalových nadšencov je pripravených podporiť svoj obľúbený tím, a tak sa dá očakávať, že táto stávka bude jedna z najfrekventovanejších. Existuje viac spôsobov ako pristupovať k tejto stávkovej príležitosti. Zvykom je vložiť peniaze na víťaza ešte pred štartom turnaja. Napríklad momentálne je najväčším favoritom na zisk titulu Anglicko s kurzom 4.30. Samozrejme tento tím má naozaj veľkú šancu zvíťaziť, ale určite sú tu aj ďalší favoriti, ako napríklad Francúzsko, Španielsko, či Portugalsko.

  Tipujte na víťaza Eura 2024

  Alternatívnou stratégiou je počkať si na odohranie prvých zápasov v skupine. To však môže byť veľmi zradné. Pokiaľ totiž váš favorit hneď na úvod „zahviezdi“, celkový kurz na jeho víťazstvo pôjde určite nižšie. Na druhej strane, pokiaľ remizuje alebo prehrá, stane sa presný opak. Preto odporúčame tým tipérom, ktorí plánujú túto stávkovú príležitosť využiť, aby svoju investíciu rozdelili na dve časti. Staviť tak časť pred začiatkom turnaja a časť po prvom kole základných skupín.

  Stávky na najlepšieho strelca Euro 2024

  Všetci sme to už videli, a prakticky sa s tým stretávame pri každom turnaji. Reč je o top kanonieroch, ktorí v rozhovoroch neustále spomínajú, že najdôležitejší je pre nich tímový úspech. Čo je do veľkej miery asi aj pravda, avšak nemenej dôležitá môže byť aj súťaž o “korunu kráľa strelcov”. Táto stávka je skvelá v tom, že je veľmi otvorená, a prekvapiť môžu aj hráči, ktorí počas sezóny v lige nepodávali dobré výkony a nezaznamenali veľa gólov.

  Stávky na najlepšieho strelca Euro 2024

  Medzi top favoritmi sú hráči ako Harry Kane a Kylian Mbappé. Avšak vopred odpisovať netreba ani Griezmanna či Girouda. Dôležité je, aby ste sledovali hráčov zdravotný stav, a nezabudnite ani na to, odkiaľ pochádza. Nie je totižto zvykom, aby hráči z krajín, ktoré odohrajú iba 3 zápasy v skupine sa stali najlepšími strelcami turnaja. To môže byť prípad napríklad Roberta Lewandowského z Poľska, najlepšieho strelca FC Barcelona. V národnom tíme mu to ale na záverečných turnajoch nikdy veľmi nešlo.

  Euro 2024 tipy na stávkovanie v 1. kole

  Na poslednom Eure 2024 skončilo až 7 z 12 zápasov v 1. kole remízou 0:0. Na začiatok turnaja hrajú tímy opatrne a nikto nechce urobiť zbytočnú chybu. Oplatí sa preto zvoliť tento typ stávky a skúsiť štastie. Kurzy sú vo vysokých hodnotách.

  Príležitosť Zápas Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Nemecko – Škótsko 3.05 3.37
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Maďarsko – Švajčiarsko 2.50 2.71
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Španielsko – Chorvátsko 2.62 2.79
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Taliansko – Albánsko 2.75 2.97
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Poľsko – Holandsko 2.80 3.06
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Slovinsko – Dánsko 2.55 2.73
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Srbsko – Anglicko 2.87 3.17
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Rumunsko – Ukrajina 2.55 2.73
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Belgicko – Slovensko 3.00 3.72
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Rakúsko – Franczúsko 3.10 3.44
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Turecko – Gruzínsko 2.47 2.62
  Výsledok 1. polčasu 0:0 Portugalsko – Česko 2.95 3.17

  Zároveň pri tipovaní na Euro 2024 dodržujte 4 následujúce pravidlá. Podrobnejšie si ich vysvetlíme nižšie a vysvetlíme na čo si dávať pozor, aby boli vaše Euro 2024 stávky premyslené a úspešné.

  1. Vždy si vyberať len kurzy, ktoré majú hodnotu
  2. Založiť si účet u viacerých stávkových kancelárii
  3. Evidovať svoje stávky
  4. Zostať v obraze počas celého priebehu turnaja

  Tipujte s hodnotou

  Ukážkovým prípadom, čomu by ste sa mali vyhnúť je Anglicko a jeho celkový kurz 4.30 na víťazstvo v turnaji. Aj napriek tomu akú má Anglicko momentálne generáciu hráčov, ktorí počas sezóny predvádzajú výborné výkony, netreba zabúdať na fakt, že na medzinárodnej scéne to už predlhých 58 rokov nedotiahli na vrchol. Skrátka v národnom tíme im stále niečo chýba. Samozrejme netvrdíme, že Anglicko nie je jeden z favoritov na zisk titulu, ale momentálny kurz je pre nás nízky. Tip na víťaza Euro 2024 necháme na vás.

  Z celkového počtu 51 zápasov, ktoré sú na programe, určite pár z nich skončí prekvapením. Avšak väčšina z týchto zápasov skončí, tak ako sa predpokladá.

  Príklad

  Stretnutie Nemecko – Škótsko. Pri týchto zápasoch nie je dôležité odhadovať kto vyhrá, ale ako. Máme tým na mysli, že pokiaľ veríte v to, že Nemecko zvládne tento zápas bez problémov, tak si radšej vsaďte na výhru o 2 a viac gólov. Zvýšite tak hodnotu stávky, zlepšíte pomer výhry a rizika. Euro 2024 stávkovanie tak bude mať celkom nový rozmer.

  Vytvorte si účet vo viacerých stávkových spoločnostiach

  Dôležité je dať emócie bokom a nahradiť ich iba logikou. Vykašlite sa na vašu obľúbenú stávkovú kanceláriu a založte si herné kontá aj u konkurencie. Ako sme už spomínali vyššie, celkový počet zápasov v turnaji je 51. Aj napriek tomu, že asi nebudete vsádzať na všetky, v priebehu 4 týždňov sa drobné odchýlky v kurzoch sčítajú. To môže hrať v konečnom zúčtovaní veľkú rolu. Samozrejme v tomto období budú stávkové kancelárie ponúkať množstvo voľných stávok a bonusov na Euro tipovanie. Za nás dáva zmysel pozbierať čo najviac z nich, a zvýšiť tak svoj profit.

  Evidujte svoje stávky

  Jedna z veľmi dôležitých vecí, ako vaše Euro stávkovanie dostať do plusu je evidencia stávok. Samozrejme sa to viac bude hodiť tipérom, ktorí budú využívať služby viacerých stávkových kancelárii. Históriu svojich stávok si môžete pozrieť na každej jednej stránke zvlášť. Avšak nie je na škodu si všetky stávky viesť na jednom mieste, napríklad dokument vo worde, alebo to môže byť aj poznámkový blok.

  Evidujte svoje stávky

  Dôvodom je, aby ste mali prehľad o všetkých svojich uzavretých stávkach, ich kurzoch a vkladoch. Takýmto spôsobom môžete kontrolovať svoj zárobok, alebo prípadnú stratu. Je totižto veľmi jednoduché stratiť prehľad a vsadiť viac ako bol váš pôvodný plán. Následne sa z hry vytráca zábava, a o tú nám predsa všetkým v prvom rade ide.

  Buďte v obraze

  Všetky stávkové spoločnosti, ktoré sme zaradili do nášho zoznamu ponúkajú tipérom veľké množstvo štatistík a tabuliek. Veľa hráčov si tento fakt neuvedomuje a častokrát sa spolieha iba na svoju intuíciu. V „lepšom“ prípade iba bezhlavo kopíruje ostatných tipérov. Takisto aj my na našej stránke ponúkame všetkým vám priebežné výsledky a správy z celého turnaja.

  Je veľmi dôležité, aby ste sa stotožnili s faktom, že nie všetky vaše stávky budú výherné. Čím viac však o danom tíme, respektíve jeho hráčoch budete vedieť, tým máte väčšiu šancu dosiahnuť úspech. Zároveň neodporúčame bezhlavo nasledovať ostatných tipérov. Nikdy neviete na čom sú ich predikcie založené. Častokrát to môžu byť iba osobné priania alebo manipulácia zo strany stávkových kancelárií.

  Často kladené otázky

  Kde nájdem tipy na stávky Euro 2024?

  V tomto článku sme spomenuli všetky dôležité body na to, aby ste si turnaj mohli užiť čo najviac. Pokiaľ hľadáte tipy na výsledok zápasu, tak vám odporúčame začať u seba. Obklopiť sa štatistikami a informáciami, počas turnaja dennodenne sledovať všetky novinky. Výsledky sa určite dostavia a budete z toho mať aj väčšiu radosť.

  Kde sa turnaj bude konať?

  Šesť základných skupín sa odohrá na šiestich nemeckých štadiónoch. Finálový zápas sa odohrá na Olympijskom štadióne v Berlíne.

  Ktoré stávkové spoločnosti ponúkajú najlepšie bonusy pre Euro 2024?

  Momentálne je ešte skoro povedať, čo si naše stávkové spoločnosti pre nás pripravia. Tieto informácie budú dostupné pár dní pred turnajom. Momentálne najlepším bonusom disponuje Tipsport, ktorý ponúka novým hráčom 20 € bonus bez vkladu a podmienok na hru.

  Na čo je najlepšie stávkovať počas turnaja?

  Po začiatku turnaja sa tipéri sústredia na iný typ stávok. Najpopulárnejšími stávkami zvyknú byť tie na víťaza zápasu, oba tímy dajú gól, výhra tímu o viac gólov (handicap), stávka bez remízy, a samozrejme mnoho ďalších.