Spartak Trnava vs AS Trenčín – Slovenský pohár preview a tip na výsledok


Slovenský pohár vo futbale pokračuje odvetnými zápasmi semifinále. Jednou z dvojíc je Trnava a Trenčín, pričom prvý duel skončil výhrou Spartaka v pomere 1:2. Odvetný semifinálový zápas Slovnaft Cupu Spartak Trnava vs AS Trenčín začína v stredu 5. apríla 2023 o 18:00. Hrá sa na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, ktorý poznáme aj pod názvom City Arena. V tomto článku sa dočítate, kde sledovať tento duel a aká bola cesta oboch tímov až do semifinále. Taktiež si ukážeme, aké Trnava vs Trenčín kurzy sú vypísané v slovenských stávkových kanceláriách.

Spartak Trnava vs AS Trenčín - Slovenský pohár preview a tip na výsledok

  • Vo štvrťfinále Slovnaft Cupu Trnava vyradila Komárno pomerom 0:2. Hráči AS Trenčín pre zmenu vyhrali nad Tatranom Prešov 0:1.
  • Prvý semifinálový zápas sa hral ešte 15. marca 2023 v Trenčíne. Hostia z Trnavy vyhrali 1:2.
  • Kurz na výhru domácej Trnavy je 1,33, zatiaľ čo na víťazstvo Trenčína je kurz 6,60. V prípade remízy je kurz 4,76.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Trnava vyhrá prvý polčas 1.76 1.75
  • Zápas: Trnava vs Trenčín
  • Súťaž: Slovenský pohár
  • Čas zápasu: 5. 4. 2023 o 18:00

Kde sledovať Spartak Trnava vs AS Trenčín

Zaujímavé futbalové zápasy zvykne vysielať napríklad TV Tipsport, ale v tomto prípade je aj priamo v televízii možnosť, kde sledovať Spartak Trnava vs AS Trenčín. Priamy prenos stretnutia odvysiela stanica JOJ Šport. Zápasy Slovenského pohára ponúka v priamych prenosoch napríklad aj internetová televízia Futbalnet TV. V ďalších riadkoch si prečítajte, ako si obe mužstvá vybojovali cestu až do semifinále Slovnaft Cupu.

Trnava vyhrala prvý zápas

Trnava vyhrala prvý zápas proti Trenčínu a má tak semifinále lepšie rozohraté. Prvý duel sa hral ešte 15. marca 2023 v Trenčíne. Domáci v 55. minúte dokonca viedli, keď sa presadil Dominik Hollý. O 20 minút neskôr ale Sebastián Kóša vyrovnal na 1:1 a v nadstavenom čase rozhodol o výhre Trnavy 1:2 Kelvin Ofori. Spartak sa do semifinále prebojoval potom, čo si v osemfinále ešte v novembri 2022 poradil s Michalovcami po penaltách 3:2. Po riadnej hracej dobe skončilo stretnutie 2:2. Vo štvrťfinále, ktoré sa hralo 28. februára 2023, hráči Trnavy zdolali Komárno 0:2. O góly sa postarali Martin Mikovič a Abdulrahman Taiwo.

Trnava vyhrala prvý zápas

Zdroj: footballticketnet

Trenčín vyradil Tatran Prešov

Ešte v novembri 2022 si Trenčín v osemfinále Slovenského pohára poradil doma so Spartakom Myjava vysoko 5:0. O góly Trenčanov sa vtedy postarali Emeka, Ibrahim, Eynel Soares, Sulaeman a Ďuriška. V následnom štvrťfinále Trenčín vyradil Tatran Prešov. Toto stretnutie sa hralo ešte 7. marca 2023 a o jediný gól stretnutia sa postaral už v sedemnástej minúte Dominik Hollý. Ten istý hráč skóroval aj v prvom semifinále, v ktorom Trenčín ale doma padol s Trnavou 1:2. V odvete to hráči AS nebudú mať vôbec jednoduché. V ďalšom odseku sa pozrieme na to, komu veria stávkové kancelárie viac a aké Trnava vs Trenčín kurzy sú vypísané.

Trenčín vyradil Tatran Prešov

Zdroj: footballticketnet

Trnava vs Trenčín kurzy

Trnava vs Trenčín kurzy už vypísali všetky najväčšie stávkové kancelárie na Slovensku. Kurz na výhru domácej Trnavy je 1,33, na víťazstvo Trenčína je vypísaný kurz 6,60. V prípade remízy je kurz 4,76. Aj v tomto prípade používajú skúsení tipéri rôzne tipy na futbal. Preto medzi najčastejšími stávkami nájdeme napríklad Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu, kde je na Trnavu kurz 1,90. Na to, že domáci vyhrajú prvý polčas je napríklad kurz 1,75. Na výhru Trenčína v prvom polčase je pre zmenu kurz 6,22.

Tip redakcie: Trnava vyhrá prvý polčas

Trnava je favorit zápasu. Domáci chcú hneď v prvom dejstve zvýšiť svoj náskok a priblížiť sa vytúženému finále. Tipujeme,, že Spartak Trnava vyhrá prvý polčas. Tipsport má na túto stávku vypísaný kurz 1,76. Napríklad stávková kancelária Fortuna má na rovnakú stávku kurz 1,75.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Trnava vyhrá prvý polčas 1.76 1.75

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport, wikipedia