Slovensko vs Ukrajina kurzy a preview: EURO 2024


Slováci si lepší vstup do turnaja nemohli priať. Ukrajinci zase na úvod prekvapujúco jednoznačne prehrali. Prognózy stávkových kancelárií pre skupinu E tak úplne prevrátili naruby. V piatok 21. júna je na programe ďalší náročný súboj pre obe strany. Zápas Slovensko vs Ukrajina privíta štadión v Düsseldorfe a v priamom prenose si ho môžete pozrieť na Markíze. Nezabudnite, že výkop stretnutia je naplánovaný už na 15:00.

Slovensko vs Ukrajina kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Slovensko po obetavom výkone, góle Schranza z úvodu a dvoch neuznaných od Lukakua vyhralo s Belgickom 1:0.
  • Ukrajina svoj prvý zápas na EURO 2024 nezvládla. Papierový favorit podľahol Rumunsku po jednoznačnom priebehu 0:3.
  • Kurzovým favoritom zápasu je Ukrajina. To však bola aj v dueli s Rumunskom. Na Slovensko tak môžete staviť s kurzom až 3.68 v Tipsporte.

Slovensko vs Ukrajina kurzy

ME vo futbale 2024 kurzy Slovensko vs Ukrajina favorizujú našich východných susedov. Tí po jednoznačnej úvodnej prehre potrebujú body ako soľ, pretože v poslednom zápase ich čaká Belgicko. Slovensko by zase remíza takmer s určitosťou posunula do vyraďovacej fáze. V Doxxbete môžete staviť na Ukrajinu s kurzom 2.14, na Slovensko je kurz 3.65 a na remízu 3.35.

Slovensko vlajka
Slovensko
Ukrajina

TIP REDAKCIE: V zápase sa gólovo presadia oba tímy

Slovensko so šťastím udržalo 3 body s Belgickom, keď regulárne neinkasovalo. To už ale nemusí platiť v nasledujúcom súboji s Ukrajinou, ktorá má na súpiske veľkú útočnú silu. Napríklad je tam Dovbyk, ktorý minulú sezónu v La Lige za Gironu nastrieľal až 24 gólov. A keďže ich obrana nám ukázala, že určite nie je nepriestrelná, gólovo sa v zápase presadí aj Slovensko.
Slovensko víťaz
Ukrajina víťaz
Oba tímy dajú gól
1.polčas viac ako 1.5 gólu
Ukrajina hcp rohy -1.5

Slovensko po tomto zápase môže oslavovať

Teoreticky by slovenskému tímu na postup do ďalšej fázy Eura mohol stačiť zisk bodu. Proti však bude Ukrajina, ktorá v úvode prekvapujúco zaváhala s Rumunskom a to pomerne výrazne. A keďže EURO 2024 program im prisúdil na záver skupiny Belgicko, nič iné ako zisk 3 bodov si ani nepripúšťajú. Aj z toho dôvodu môže byť už prvý polčas gólovo bohatší. Podobne ako takmer všetky zápasy tohtoročného EURA v úvodnom kole. Podľa nás kurz 3.15 v Doxxbete na aspoň 2 góly v polčase vyzerá naozaj lákavo.

Ukrajina musí hrať ako o život

Ďalšou možnosťou ako tipovať na EURO 2024 tento zápas je staviť si na rohy. V tomto prípade to zaujímavo vyzerá hlavne na strane Ukrajiny, ktorá so Slovenskom bude musieť hrať ako o život. To, že si prvý roh v zápase vypracuje Ukrajina, má v Tipsporte pekný kurz 1.74. Ešte výhodnejšie sa nám javí ich „rohová výhra“ s kurzom 1.88. Vyskúšať ale môžete aj rohový handicap Ukrajina -1.5 v kurze 2.35. V predchádzajúcom zápase s Rumunmi bol rozdiel až 4 rohy.

Kde sledovať duel Slovensko vs Ukrajina

Zápasy slovenskej reprezentácie vysiela vždy hlavná televízna stanica Markíza. A duel Slovensko vs Ukrajina nie je výnimkou. Takisto však môžete sledovať aj live stream na Voyo. Zápas sa hrá na štadióne v Düsseldorfe v piatok 21. júna s naplánovaným výkopom už o 15:00.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
21.júna 2024 o 15:00
Štadión:
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia