Slovák vyhral v Eurojackpote viac ako pol milióna eur


Medzinárodná lotéria Eurojackpot je veľmi obľúbená, rovnako ako napríklad Loto od Tiposu. Slovákom sa v posledných dňoch darilo pri oboch hrách. V nedeľu 26. marca 2023 istý Slovák vyhral v Eurojackpote vyše pol milióna eur, presne 516.794.50€. Stávka bola uzatvorená v Košickom kraji a výhra padla v druhom poradí známej lotérie. V rámci Slovenska ide o rekordnú výhru v Eurojackpote v tomto roku. Skvelé odmeny ale získali aj hráči v hre Loto. Poďte si prečítať o šťastných výhercoch.

Slovák vyhral v Eurojackpote viac ako pol milióna eur

Najvyššia Eurojackpot výhra Slováka v tomto roku

V nedeľu 26. marca 2023 vyhral slovenský hráč v druhom poradí medzinárodnej lotérie Eurojackpot fantastickú čiastku 516.794,50€. Táto výherná stávka bola podaná v Košickom kraji, konkrétne mesto už bližšie špecifikované nebolo. Zaujímavé je, že šťastný výherca podal svoje čísla náhodne a do hry Eurojackpot vložil iba sumu 2€. Ešte pozoruhodnejšie je, že tento Slovák nie je ani zďaleka jediný, kto si užíva slastný pocit vysokej výhry. Šťastlivcov je totiž viac. Čítajte ďalej. Ak sa chcete dozvedieť viac o lotérii Eurojackpot, napríklad ako si skontrolovať tiket, ako sa hrá, kedy sa losuje, odporúčame vám článok Eurojackpot výsledky, kde nájdete všetky potrebné info.

Najvyššia Eurojackpot výhra Slováka v tomto roku

Rovnakú sumu vyhrali aj ďalší hráči

Príbeh šťastného Slováka už koluje tunajšími webovými stránkami. Muž z Košického kraja ale nie je jediný, kto si vďaka hre Eurojackpot prilepšil o viac ako 500.000€. Spolu s ním totiž rovnakú sumu vyhrali hneď aj ďalší traja hráči. Okrem spomínaného Slováka sa podarilo presne rovnakú sumu 516.794,50€ vyhrať jednej osobe z Nemecka, jednej z Nórska a kvartet štastlivcov dopĺňa ešte jeden hráč zo Švédska. Iný Slovák sa stal ďalším milionárom, ktorý zbohatol vďaka spoločnosti Tipos. V hre Loto totiž padla pre zmenu výhra viac ako jeden milión eur.

Slovák vyhral milión eur v hre Loto

Nielen Eurojackpot prináša nádherné výhry. Slovák vyhral milión eur v hre Loto. Hráč z Nitrianskeho kraja, ani v tomto prípade nebolo špecifikované konkrétne mesto, vyhral neuveriteľnú čiastku 1.088 milióna€. Šťastie mu priniesla doplnková hra Joker. Spoločnosť Tipos uvádza, že šťastný výherca vyplnil sedem hracích polí a 6x si zahral hru Joker. Hneď jeho prvý tip s číslami 1, 8, 10, 35, 36 a 46 sa ale ukázal ako trefa do čierneho. Doslova. V nedeľu 26. marca 2023 mu totiž tieto čísla vyšli hneď pri prvom losovaní hry Loto a vyhral viac ako milión €.

Slovák vyhral milión eur v hre Loto

Historicky 75. milionár v Tipose

Hráč, ktorý v Lote vyhral 1.088.435,90 € sa stal v poradí historicky 75. milionár v Tipose. V rámci hry Loto je pre zmenu 66. milionárom v poradí. Za zmienku určite stojí, že rekord v lotérii Loto padol 8. januára 2023 a súťažiaci z Košického kraja vyhral vtedy neuveriteľné tri milióny €, presnejšie 2.997.710,60€. Najväčšie slovenské výhry v lotérii Eurojackpot padali na východe Slovenska. Napríklad ešte v roku 2021 osoba z Košického kraja vyhrala 270.341€. Iný hráč z Prešovského kraja 19. marca uzatvoril stávku na kamennej pobočke Tiposu a vyhral krásnu sumu 175.465,50€.

Železné pravidlo stávok

Ak vás príbehy šťastných výhercov zaujali, určite si nájdite čas aj na náš článok maximálne výhry v stávkových kanceláriach. Tu sa okrem iného dočítate o rekordnej výhre v každej z najväčších slovenských stávkoviek. Zaujímavé je, že tie najvyššie výhry častokrát padajú pri tých najmenších stávkach. Ak aj vás láka skúsiť šťastie v niektorej z týchto číselných hier, nezabudnite na železné pravidlo stávok. Ideálne stavená suma je taká, pri ktorej sa potešíte z výhry, ale zároveň sa nič nestane, ak to na prvý alebo druhý pokus nevýjde. Budeme vám držať palce pri ďalšom losovaní.