Maximálne výhry v stávkových kanceláriách


V tomto článku sa dozviete aké sú maximálne výhry v stávkových kanceláriách. Nájdete tu presné limity pre maximálnu výhru a tiež vám predstavíme najvyššie dosiahnuté výhry v jednotlivých stávkových kanceláriách.

Stávková kancelária Najvyššia výhra
Tipsport 299 815,92 €
Fortuna 750 000 €
Niké 298 405,18 €

Vyberte si stávkovú kanceláriu s najväčšími výhrami:

 • Tipsport najväčšie výhry
 • Fortuna najväčšie výhry
 • Synottip najväčšie výhry
 • Doxxbet najväčšie výhry
 • Niké najväčšie výhry
 • Rozprávkové výhry samozrejme nie sú pravidlom ale dokážu poslúžiť ako správna tipérska motivácia. Jeden vydarený tiket a váš život sa môže od základov zmeniť. Stať sa môže čokoľvek, o tom predsa tipovanie je.

  Maximálne výhry v kurzových stávkach

  Nadšencov, ktorých lákajú maximálne výhry v stávkových kanceláriách je mnoho. Aj keď sa to zdá na prvý pohľad nereálne mnohí sa o to pokúšajú. Tikety s výhrami v hodnote desiatok a stoviek tisíc sa zdajú byť len snom. Takéto výhry sú však realitou aj v našich končinách. Keď sa spojí dobrý odhad spolu s kúskom šťastia, stane sa z toho naozaj zaujímavá finančná odmena.

  Športové stávkovanie ponúka možnosti tipovania vo veľkom množstve rôznych športov. Futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná a mnoho ďalších môžete na tikete kombinovať, ale rovnako sa dá zamerať len na jeden šport, či dokonca jednu konkrétnu ligu. Pokiaľ máte väčšie znalosti z nejakého športu alebo konkrétnej ligy, používajte ich vo svoj prospech pri vytváraní športovej stávky. Často sa vyskytujú výhercovia, ktorí na svojom tikete majú napríklad len zápasy NHL alebo futbalovej Premier League.

  Úspešné tikety s obrovskou výhrou môžu poslúžiť ako inšpirácia či motivácia. Ak vložíte do tipovania všetky svoje vedomosti a odhad, zvyšujete šancu na úspešný výsledok. Kým totiž pri klasickej lotérii neviete ovplyvniť šancu na výhru, tak pri tipovaní športových výsledkov áno. Navyše maximálne výhry v stávkových kanceláriach dosahujú do podobných výšok ako tie v lotériách, niekedy ich dokonca prevyšujú.

  Tipsport najväčšie výhry

  V roku 2018 sa medzi Tipsport najväčšie výhry zaradil tiket, na ktorom chýbalo len pár € do 300 000. Tiket za 83 € podal tipér zo západného Slovenska. Na maximálnu výhru mu stačili tri tipy z NHL. Tri presne trafené výsledky sa nerodili úplne ľahko, keď sa ku konečnému výsledku dopracoval šťastný výherca v predposlednej minúte až v dvoch zápasoch. Článok top výhry v casine vám priblíži najväčšie výhry v slovenských casinach.

  Tipsport najväčšie výhry

  Rok 2018 priniesol šťastie aj inému tipérovi a opäť sa výhra blížila maximálnej výhre a oproti predošlému tiketu bola výhra nižšia len približne o 250 €. Na tikete sa objavilo 20 tenisových a 3 futbalové stretnutia a pri takom množstve zápasov stačil na rozprávkovú výhru vklad 8 €.

  Tipsport prináša pravidelnú rubriku Tiket týždňa, kde môžete vidieť tiket s najvyšším výherným kurzom v rámci týždňa. V roku 2021 sa už objavil výherný tiket s kurzom viac ako 10 000 a vkladom 0,38 €. Aj minimálny vklad tak môže priniesť zaujímavú výhru.

  Tipsport najväčšie výhry 2

  Fortuna najväčšie výhry

  Pomerne nedávno navýšila Fortuna najväčšie výhry zo 150 000 na 1 000 000 € a toto navýšenie limitu sa už aj podarilo využilo. V roku 2020 zaznamenala Fortuna maximálnu výhru na jednom tikete 207 417,20 €. Túto výhru získal výherca za svoj vklad 12,40 €. Na tikete sa objavili iba futbalové zápasy a všetkých 9 tipov bolo úspešných.

  Fortuna najväčšie výhry

  Celkový rekord sa zrodil ešte pri strope na maximálnu výhru v tejto stávkovej kancelárii vo výške 150 000 €. Bolo to v roku 2014, kedy jeden slovenský tipér tipoval remízu v šiestich hokejových zápasoch, päť z KHL a jeden zo švajčiarskej ligy. Tiket, ktorý mal výhernú hodnotu 150 000 € podal päťkrát a vďaka tomu sa celková výhra vyšplhala na 750 000 €.

  Fortuna najväčšie výhry 2

  Synottip najväčšie výhry

  V kasíne padajú na Synottip najväčšie výhry. Na kurzových stávkach môžete vyhrať až 150 000 € na jednom tikete. Maximálnu výhru máte možnosť navýšiť si aj vďaka celoročnej súťaži Slovakia Challenge, ktorá sa vyhodnocuje každý mesiac. Pravidlá sú jednoduché a zapojiť sa môže každý registrovaný hráč na tomto portáli. Za zmienku stojí spomenúť šťastného hráča z Česka, ktorý v priebehu troch dní vytočil s casine až 1,5 milióna českých korún (cca 60tis €).

  Doxxbet najväčšie výhry

  Na jednom tikete sú Doxxbet najväčšie výhry do čiastky 50 000 € a to pri minimálnom vklade 0,50 €.

  To, že sa na maximálnu výhru v stávkových kanceláriach dá dosiahnuť aj s nízkym vkladom dokázal tipér v novembri 2020. Ako vklad mu poslúžila suma 0,56 €. Keď sa to skombinovalo s neskutočným kurzom dosiahol hráč výhru 35 345,95 €. Na túto sumu potreboval na tikete uhádnutých sedem futbalových výsledkov.

  Doxxbet najväčšie výhry

  Niké najväčšie výhry

  Niké najväčšie výhry môže dosiahnuť každý. Nie je potrebný obrovský vklad alebo veľké množstvo tipovaných zápasov. To dokázal v roku 2017 jeden Zvolenčan. Na výhru tesne atakujúcu 300 000 € mu stačilo staviť 2,74 €. Na tiket vybral len štyri zápasy, ale inštinkt ho nesklamal.

  Niké najväčšie výhry

  Niké zverejňuje ďalšie a ďalšie skvelé výhry, ktoré dosiahli tipujúci, vo svojej rubrike Tiket dňa. Tiket dňa tak môže ukázať cestu aj ostatným tipérom a povzbudiť ich v ich snahe získať tisíce €.

  Tikety ako je uvedený na obrázku nižšie. Výhre vo výške 11 863,40 € sa potešil tipujúci dňa 26. Januára 2021. Na svoj tiket stavil 20 € a zložil ho ako kombináciu hokejových a futbalových zápasov. Šťastie z uhádnutých osem zápasov ho zaradilo medzi Tikety dňa.

  Niké najväčšie výhry 2

  Maximálne výhry v stávkových kanceláriach lákajú stále veľa ľudí a nie je sa čo čudovať. Po uvedených výherných tiketoch sa možno nechajú inšpirovať aj ďalší tipéri a získajú ďalšie zaujímavé výhry naprieč stávkovými kanceláriami.

  Rekordy sú od toho aby sa prekonávali a aj maximálne výhry v stávkových kanceláriach sa stále zvyšujú. Na jednej strane to umožňujú stávkové kancelárie, ktoré z času na čas navýšia limit na maximálnu výhru na jednom tikete a na druhej strane sú to tipéri, ktorí sa odvážia vyskúšať získať výhru, ktorá zmení ich život.