Eurojackpot výsledky


Eurojackpot výsledky zaujímajú tipujúcich nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe. V tomto článku nájdete ako aktuálne výsledky, tak i Eurojackpot archív. Ďalej sa dozviete, aké sú výhry a ako hrať Eurojackpot a Eurojackpot Joker. A nevynecháme ani návod na to, ako podať Eurojackpot online, cez sms a na pobočke. Poďme sa na to pozrieť.


Eurojackpot výsledky

Vyberte si sekciu Eurojackpot výsledky

 • Eurojackpot hra, výsledky
 • Ako hrať Eurojackpot
 • Eurojackpot ceny
 • Eurojackpot výhry
 • Čo je to Eurojackpot Joker
 • Ako podať Eurojackpot
 • Ako vyhrať Eurojackpot
 • Eurojackpot archív výsledkov
 • Často kladené otázky
 • Kontrola výsledkov Eurojackpot

  Rýchla kontrola tiketu

  Prejsť na kontrolu tiketu

  Na kontrolu Eurojackpot tiketu vás presmerujeme na dedikovanú stránku od prevádzkovateľa Tipos. Kde si môžete pohodlne skontrolovať všetky historické výsledky Eurojackpotu online. Užite si veľa zábavy pri výbere čísel alebo skúste systémovú stávku Eurojackpotu a zvýšte si šance na výhru. Ak si chcete vsadiť nový tiket využite registráciu online vrátane Tipos bonusových vstupných ponúk.

  Podať nový tiket online
  Lotéria Kontrola tiketu tu
  Loto Loto kontrola tiketu
  Eurojackpot Eurojackpot kontrola tiketu
  Euromiliony Euromiliony kontrola tiketu
  Loto 5 z 35 Loto 5 z 35 kontrola tiketu
  Keno 10 Keno 10 kontrola tiketu

  Eurojackpot hra – čo to je, kedy sa žrebuje, výhry a kde nájsť výsledky

  Eurojackpot je číselná lotériová hra, v ktorej máte možnosť každý utorok a piatok získať výhry už od niekoľkých eur až po maximálnu čiastku jackpotu 120 miliónov eur. Hry sa zúčastňujú hráči z 18 európskych krajín vrátane Slovenska a Česka. Prevádzkovateľom lotérie na Slovensku je naša národná lotériová spoločnosť Tipos. Žrebovanie prebieha v Helsinkách vo Fínsku vždy o 20.00 SEČ. Eurojackpot výsledky zistíte po prihlásení na svoje konto v eTipos. Ak ste tipovali cez SMS, o výhre vás takisto bude informovať sms-ka. V televízii si môžete pozrieť celé žrebovanie a Eurojackpot výsledky vždy deň po oficiálnom losovaní vo Fínsku. V relácii „Informácia pre tipujúcich“ na Jednotke RTVS v čase 20:15 – 20:20.


  Eurojackpot hra

  Ako hrať Eurojackpot

  Stačí vybrať päť hlavných čísel od 1 do 50 a dve dodatkové Euročísla od 1 do 12. Na svoj tiket vyberiete buď vlastné čísla, alebo sa spoľahnete na náhodný výber. Pri hre Eurojackpot Joker sa vaše čísla automaticky náhodne vygenerujú. Hrať môžete na pobočke, online aj cez sms.

  1. Hracie polia – každé hracie pole má dve osudia. V prvom zaškrtnete 5 čísel z 50. V druhom 2 čísla z 12. Na tikete je celkom 5 hracích polí. Môžete vyplniť jedno alebo aj všetky
  2. Eurojackpot Joker – ak chcete mať väčšiu šancu na výhru, zaškrtnite políčko „Áno“ pri doplnkovej hre Eurojackpot Joker
  3. Predplatné – Eurojackpot môžete podať aj na viac žrebovaní. Zvoliť si môžete až 12 po sebe bezprostredne nasledujúcich stávkových období (utorok-piatok-utorok-piatok atď.)
  4. Systémová stávka – patrí medzi základné druhy stávok. Ponúka možnosť niekoľkonásobne zvýšiť svoju šancu. Na tikete zaškrtnete, že hráte systémovú stávku a do polí vypíšete čísla v rôznych kombináciách. Napríklad 5-3, 6-11, 8-6, 10-2, atď.

  Eurojackpot ceny

  Eurojackpot ceny sú rôzne. Výška vkladu na číselnú lotériu Eurojackpot na jeden tip a jedno stávkové obdobie je momentálne 2€. Výška vkladu na číselnú lotériu Eurojackpot Joker na jednu stávku a jedno stávkové obdobie je 1€. Nižšie v tabuľke uvádzame podrobné informácie o cenách.

  Príklad stávky Cena za tiket
  1 stĺpec + joker na 1 zlosovanie 3€
  5 stĺpcov + joker na 1 zlosovanie 11€
  1 stĺpec + joker na 12 žrebovaní 36€
  5 stĺpcov + joker na 12 žrebovaní 132€

  Aké sú pravidlá Eurojackpotu

  Pravidlá Eurojackpotu sa podrobne dozviete v hernom pláne číselných lotérií Tiposu. To znamená, že pri jednotlivých lotériách máte k dispozícii súbor pravidiel, ktorého sa musíte držať. Ten zahŕňa podmienky na účasť v lotérii, výšky vkladu, spôsob určenia výsledku lotérie a podobne.

  Aké sú pravidlá Eurojackpotu

  • Lotérie Eurojackpot a Eurojackpot Joker sa môžu zúčastniť iba osoby, ktoré už dovŕšili 18 rokov
  • Stávka musí byť uzavretá v súlade s herným plánom, pričom hráč uhradí vklad a vloží stávku
  • Stávka sa môže uzatvárať, overovať a vyplácať iba prostredníctvom terminálov na predajných miestach. Prípadne v internetovej herni eTipos, alebo prostredníctvom SMS
  • Stávky na Eurojackpot musíte uzavrieť v dňoch žrebovania utorok alebo piatok najneskôr do 18:00 na pobočke, 17:45 cez internet, 17:30 cez sms
  • Nárok na vyššiu výhru si môžete uplatniť iba v sídle alebo na iných miestach prevádzkovateľa. Pri stávke na pobočke je to nad 5.000€. Pri online tipovaní nad 2.000€. A pri tipovaní cez SMS nad 1.000€

  Eurojackpot výhry

  Eurojackpot výhry môžete očakávať až v dvanástich výherných poradiach. V najnižšom 12. poradí môžete vyhrať menšiu sumu pohybujúcu sa najčastejšie do 10€. Výhra v 1. poradí je, samozrejme, Jackpot. S pravdepodobnosťou výhry je to podobné. Pri 12. poradí je to najvyššia pravdepodobnosť 1 ku 42. To, že vyhráte jackpot, je zase pravdepodobné v neuveriteľnom pomere približne 1 ku 95 miliónom.

  Výherné poradie Počet uhádnutých čísel Priemerná výhra Pravdepodobnosť
  1. poradie (Jackpot) 5 + 2 38 382 709 € 1 : 95 344 200
  2. poradie 5 + 1 566 411,52 € 1 : 5 959 013
  3. poradie 5 114 234,26 € 1 : 3 403 150
  4. poradie 2 + 4 4 738,61 € 1 : 423 752
  5. poradie 4 + 1 266,55 € 1 : 26 485
  6. poradie 4 118,45 € 1: 15 134
  7. poradie 3 + 2 64,61 € 1: 9 631
  8. poradie 2 + 2 23,3 € 1: 672
  9. poradie 3 + 1 20,21 € 1: 602
  10. poradie 3 16,55 € 1: 344
  11. poradie 1 + 2 11,18 € 1: 128
  12. poradie 2 + 1 8,99 € 1:42

  Čo je to Eurojackpot Joker

  Eurojackpot Joker je doplnková hra, ktorá sa dá hrať spolu s číselnou lotériou Eurojackpot. Je to stávka na šesťčíslie, ktoré je uvedené na každom tikete či potvrdení o uzatvorení stávky. To je vygenerované náhodne. Ak ho uhádnete celé v presnom poradí, vaša výhra je 50.000€.

  Ako podať Eurojackpot

  Eurojackpot si môžete podať troma spôsobmi. Za prvé stavíte Eurojackpot online na internete. Ako druhú možnosť môžete zvoliť stávku cez SMS. Môžete aj navštíviť pobočku Tiposu v trafike, kiosku, stávkovej kancelárii a podobne.

  Ako podať Eurojackpot

  Eurojackpot online

  Eurojackpot online hráte z pohodlia domova cez internet. Samozrejme s rovnakými pravidlami a cenou tiketu ako na kamennej pobočke. Ako na to? Stačí sa zaregistrovať/prihlásiť v eTipose a mať peniaze na svojom hráčskom konte. Návod ako podať Eurojackpot online v skratke:

  Eurojackpot online

  • Prihláste sa alebo sa zaregistrujte na eTipos.sk
  • V hracom poli si v prvom osudí vyberte 5 čísel. V druhom osudí zas 2 powerballové čísla, prípadne vyskúšajte náhodný tip
  • Odošlite svoj tip

  Eurojackpot cez SMS

  Eurojackpot cez SMS má rovnaké pravidlá ako podávanie na pobočke alebo online. Ak ste ešte číselné lotérie Tipos cez SMS netipovali, tak v prvom rade je potrebné aby ste sa zaregistrovali. Návod ako podať Eurojackpot cez SMS v skratke:

  1. Odošlite prázdnu SMS na číslo 3333
  2. Po prijatí spätnej SMS potvrdíte svoju registráciu a súhlas s podmienkami
  3. Ďalšou SMS odoslanou na číslo 3333 už môžete tipovať
  4. Nezabudnite na správny tvar SMS správy
  Možnosti Príklad stávky – sms správy Doplňujúce informácie
  Eurojackpot vlastné čísla EJ 3 8 12 24 25 1 12 Písať vždy veľkými písmenami a s dodržaním medzier
  Eurojackpot náhodné čísla EJ Q Q je povinný znak náhodného výberu
  Eurojackpot vlastné čísla + joker EJ 3 8 12 24 25 1 12 J J je povinný znak pre doplnkovú hru Joker
  Eurojackpot náhodné čísla + joker EJ Q J Q je povinný znak náhodného výberu, J je povinný znak pre doplnkovú hru Joker
  Podať nový tiket online

  Podanie tiketu Eurojackpot na pobočke

  Podanie tiketu Eurojackpot na pobočke je jednoduché a rýchle. Eurojackpot podávate klasickou formou papierového tiketu, ktorý si tam ručne vypíšete. Prípadne požiadate obsluhu o vydanie tiketu s náhodne vygenerovanými číslami. Kompletný zoznam predajných miest, kde sa dá podať Eurojackpot, ale aj ostatné Tipos číselné lotérie či žreby, nájdete na oficiálnom webe prevádzkovateľa Tipos.sk. Návod ako podať Eurojackpot na pobočke v skratke:

  Podanie tiketu Eurojackpot na pobočke

  1. Navštívte predajné miesto Tiposu – trafika, pošta, čerpacie stanice, iné prevádzky
  2. Vyplňte papierový tiket – ten má celkom 5 hracích polí s dvoma osudiami. Do jedného vyberiete 5 čísel, do druhého 2 powerballové čísla
  3. Vyskúšajte náhodný tip – požiadavku na tiket predostriete priamo obsluhe terminálu na pobočke
  4. Podajte tiket a od obsluhy terminálu si následne prevezmite potvrdenie o stávke. To slúži ako jediný doklad v prípade výhry

  Porovnanie Eurojackpotu online vs Eurojackpotu na pobočke

  Eurojackpot online Eurojackpot na pobočke
  Tiket podáte kdekoľvek sa nachádzate Tiket sa dá podať iba na autorizovaných miestach
  Tiket podáte kedykoľvek Tiket podáte len počas otváracích hodín predajného miesta
  Podaný tiket máte bezpečne uložený na svojom online konte Tiket vytlačený na pobočke je jediným dokladom o kúpe
  O výhre sa dozviete hneď po vyhodnotení, bez nutnosti kontrolovať tiket O tom, či ste vyhrali sa dozviete až po kontrole tiketu

  Ako vyhrať Eurojackpot

  Možností je rovno niekoľko. Niekto využíva najviac losované čísla v histórii hry, ďalší naopak dáva tie najmenej časté. Veľmi obľúbenou metódou je potom voľba náhodného tiketu Eurojackpot, ktorá má takisto pozoruhodné výsledky. Napríklad aj posledná veľká výhra Eurojackpot na Slovensku padla práve vďaka náhodnému tipu. Najčastejšie žrebované čísla Eurojackpot sú:

  • Najčastejšie vyžrebované číslo v 1. osudí: 11
  • Najčastejšie vyžrebované číslo v 2. osudí: 3
  • Najmenej často vyžrebované číslo v 1. osudí: 25
  • Najmenej často vyžrebované číslo v 2. osudí: 1
  Podať nový tiket online

  Eurojackpot archív výsledkov

  Pre overenie výhier a vylosovaných čísel si určite skontrolujte Eurojackpot archív výsledkov. Ten nájdete na oficiálnej stránke lotérie, teda Tipos, národná lotériová spoločnosť, a.s.

  Prejsť na Eurojackpot archív výsledkov

  Často kladené otázky

  Kedy sú dostupné najnovšie Eurojackpot výsledky?

  Eurojackpot výsledky sú dostupné vždy na druhý deň po večernom žrebovaní. To znamená, že výsledky z utorňajšieho žrebovania Eurojackpot a Eurojackpot Joker nájdete v stredu ráno. Výsledky z piatkového žrebovania zase v sobotu.

  Kde sa dajú zistiť oficiálne výsledky Eurojackpot?

  Oficiálne výsledky lotérie Eurojackpot sú vždy prezentované na stránkach Národnej lotériovej spoločnosti Tipos. Stále však majú iba informatívny charakter. Overenie výhry je potom záväzné iba cez terminál na predajnom mieste Tiposu.

  Dozviem sa výsledky Eurojackpot a Eurojackpot Joker aj v televízii?

  Áno. Eurojackpot výsledky, rovnako ako výsledky Eurojackpot Joker, sa dozviete nasledujúci deň po žrebovaní na Jednotke RTVS. Presnejšie v relácii Informácia pre tipujúcich. Tá sa vysiela v čase 20:15 – 20:20.