NHL live stream: kde sledovať NHL zápasy

Na otázku kde sledovať NHL live stream zadarmo existuje viacero možností. V tomto článku uvádzame, kde nájsť NHL live stream živý prenos zadarmo. Okrem toho sa bližšie pozrieme na NHL program pre celú sezónu. Nechýbajú ani informácie aké NHL kurzy sú k dispozícii pre tipovanie. Viacero mladých Slovákov sa po úspešnom drafte v posledných rokoch tlačí do NHL. Sledovanie najprestížnejšej hokejovej ligy bude tak o to zaujímavejšie.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 15. Júna
Najlepšie bonusy k zápasu
NHL live stream zadarmo: kde sledovať NHL zápasy
20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2x30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Vyberte si sekciu NHL

 • NHL stream zadarmo
 • Ako sledovať NHL zápasy v Tipsporte zadarmo
 • Ako sledovať NHL zápasy vo Fortune zadarmo
 • NHL kurzy
 • NHL program
 • NHL výsledky live
 • Často kladené otázky
 • NHL live stream zadarmo: kde sledovať NHL zápasy

  NHL stream zadarmo

  NHL stream zadarmo vysiela už tradične stávková kancelária Tipsport. Od sezóny 2023/24 sa aj stávková kancelária Fortuna radí medzi možnosti kde dnes sledovať NHL. V oboch prípadoch môžu NHL zápasy sledovať registrovaní hráči. O tom aké podmienky musia splniť píšeme nižšie zvlášť pre obe stávkové kancelárie. Vybrané zápasy NHL sa vysielajú aj v televízii. Patria tu stanice ako Dajto či Nova Sport 1 a 2. V oboch prípadoch je možné namiesto televízneho vysielania sledovať live stream na platforme Voyo. A netreba zabudnúť na NHL TV. Oficiálna platforma online prenosy ľubovoľných NHL zápasov, pre sledovanie je ale potrebné zakúpiť si predplatné.

  NHL stream zadarmo

  Zdroj: Independent

  Kde sledovať NHL živý prenos Možnosti sledovania
  TV Tipsport Zadarmo
  Fortuna TV Zadarmo
  Nova Sport 1 a 2 Platené
  Voyo Platené
  NHL TV Platené

  Ako sledovať NHL zápasy v Tipsporte zadarmo

  Na otázku ako sledovať NHL zápasy v Tipsport zadarmo je jednoduchá odpoveď. V prvom rade si sa musíte zaregistrovať. Hneď po dokončení registrácie máte na 7 dní možnosť sledovať live prenosy. Následne pre ďalšie sledovanie je potrebné vykonať ľubovoľnú stávku alebo stávky v hodnote minimálne 1,20€. Vďaka tomu máte k dispozícii v TV Tipsport hokej na ďalších 30 dní. Samozrejme sa to netýka len zápasov NHL, ale celej ponuky živých prenosov. Výhodou je, že Tipsport ponúka pri registrácii vstupný bonus 20€ zadarmo, ktorý môžete využiť na splnenie podmienky pre sledovanie live streamov. Podmienky pre sledovanie live streamov na Tipsporte:

  • Dokončená registrácia na Tipsporte
  • Ľubovoľná stávka/y v hodnote aspoň 1,20€
  • Po splnení podmienok sú live streamy dostupné 30 dní
  Sleduj NHL v Tipsporte zadarmo

  Ako sledovať NHL zápasy vo Fortune zadarmo

  Ako sledovať NHL zápasy vo Fortune zadarmo je podobné ako v prípade vyššie uvedeného Tipsportu. V prvom kroku je potrebné vytvoriť si registráciu. Druhá podmienka je vytvorenie ľubovoľnej stávky a kladný zostatok na hráčskom účte. Live streamy na Fortuna TV sú dostupné nasledujúcich sedem dní. Fortuna hokej tv dopĺňa bohatú ponuku prenosov z viacerých športov ako je futbal, tenis či MMA. Podmienky pre sledovanie live streamov vo Fortune:

  • Dokončená registrácia na Fortune
  • Ľubovoľná stávka
  • Kladný zostatok na hráčskom konte
  • Po splnení podmienok sú live streamy dostupné 7 dní
  Sleduj NHL vo Fortune zadarmo

  NHL kurzy

  Hokej NHL dnes láka veľké množstvo tipujúcich a veľmi obľúbené sú najmä NHL kurzy na jednotlivé zápasy. Program o ktorom budeme podrobnejšie písať nižšie je veľmi nahustený a poskytuje tak každodennú možnosť stávky. Aj keď je veľakrát jednotlivé výsledky zápasov NHL dosť ťažké správne odhadnúť, s dobrou analýzou mužstiev, pri takom veľkom množstve duelov, to stojí za to skúsiť. Stávkové kancelárie ponúkajú bohatú ponuku kurzov, napr. v Tipsporte máte na výber až 40 rôznych možností. Tipéri často stávkujú na víťaza v normálnom hracom čase, ale aj po predĺžení, na počet gólov alebo na jednotlivých hráčov, ako sa presadia v zápase. V tabuľke uvádzame kurzy NHL na celkové víťaza súťaže.

  NHL kurzy

  Zdroj: New York times

  NHL kurzy Kurz Tipsport
  Carolina 9.50
  Toronto 10.00
  Colorado 11.00
  Edmonton 11.00
  New Jersey 11.00
  Vegas 12.00
  NY Rangers 13.00
  Boston 16.00
  Dallas 16.00
  Florida 18.00

  NHL program

  NHL program je rozdelený na základnú časť a play off. V základnej časti sa predstaví 32 mužstiev, ktoré bojujú o účasť v play off. V tejto časti sezóny absolvuje každé mužstvo 82 zápasov. Polovicu (41 stretnutí) odohrajú na domácom ľade a druhú polovicu u súpera. Celkovo to robí 1312 zápasov v základnej časti. Sezóna 2023/24 odštartuje 10. októbra 2023 a základná časť skončí 18. apríla 2024. Nasleduje play off v ktorom sa predstaví 16 mužstiev po 8 zo západnej a východnej konferencie. Prvé kolo play off začína už tri dni po skončení základnej časti. Play off sa štandardne začína v druhej polovici apríla a končí približne v polovici júna.

  NHL program

  Zdroj: Si

  Program NHL Dátum
  Základná časť 10. októbra 2023 - 18. apríla 2024
  Prvé kolo playoff Bude aktualizovaný
  Druhé kolo playoff Bude aktualizovaný
  Finále konferencie Bude aktualizovaný
  Finále Stanley Cupu Bude aktualizovaný

  NHL live výsledky

  NHL live výsledky poskytujú stávkové kancelárie, mnohé športové portály a samozrejme aj oficiálna stránka NHL. Tam nájdete nielen výsledky zápasov ale aj podrobné štatistiky jednotlivých stretnutí ako aj tímov a hráčov. Ak vás nezaujímajú len samotné NHL výsledky ale aj góly a najzaujímavejšie momenty zápasov, tak môžete sledovať video zostrihy zápasov. Tie sú dostupné na oficiálnej stránke NHL. Pre tých ktorí preferujú sledovanie videí na YouTube sa oplatí navštíviť NHL kanál, prípadne kanál Sportsnet. Získate tak lepší prehľad o sile jednotlivých tímov a možno dokonca zvládnete tipnúť správne víťaza v nasledujúcej sezóne. Víťazov Stanley Cupu z posledných 10 sezón nájdete v priloženej tabuľke.

  Sezóna NHL Víťaz Stanley Cupu
  2022/23 Vegas Golden Knights
  2021/22 Colorado Avalanche
  2020/21 Tampa Bay Lightning
  2019/20 Tampa Bay Lightning
  2018/19 St. Louis Blues
  2017/18 Washington Capitals
  2016/17 Pittsburgh Penguins
  2015/16 Pittsburgh Penguins
  2014/15 Chicago Blackhawks
  2013/14 Los Angeles Kings

  Často kladené otázky

  Kde môžem sledovať NHL live stream zadarmo?

  NHL live stream zadarmo vysielajú stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna zo všetkých stretnutí v sezóne. Podmienky pre sledovanie Tipsport TV a Fortuna TV sú podrobne vysvetlené vyššie v článku.

  Kde je možné sledovať NHL zostrihy?

  NHL zostrihy zo zápasov je možné nájsť na mnohých športových portáloch. Najlepšou možnosťou je oficiálna stránka nhl.com poprípade YouTube kanál NHL, kde okrem highlightov zo zápasu nájdete aj iný rozmanitý obsah z prostredia NHL.

  Kedy štartuje NHL program v sezóne 2023/24?

  NHL program odštartuje v sezóne 2023/24 troma zápasmi 10. októbra 2023.

  Zdroje: Tipsport, iFortuna

  Na otázku kde sledovať NHL live stream zadarmo existuje viacero možností. V tomto článku uvádzame, kde nájsť NHL live stream živý prenos zadarmo. Okrem toho sa bližšie pozrieme na NHL program pre celú sezónu. Nechýbajú ani informácie aké NHL kurzy sú k dispozícii pre tipovanie. Viacero mladých Slovákov sa po úspešnom drafte v posledných rokoch tlačí do NHL. Sledovanie najprestížnejšej hokejovej ligy bude tak o to zaujímavejšie.