MS vo futbale 2022 súboj o bronz – Chorvátsko vs Maroko preview a tip na výsledok


MS vo futbale 2022 vrcholia bojom o medailové priečky. V súboji o tretiu priečku uvidíme zápas Chorvátsko vs Maroko. Tieto mužstvá sa už stretli a to hneď na úvod šampionátu. V skupine F začali svoju púť turnajom bezgólovou remízou zo vzájomného zápasu. Uvidíme góly v odvete? Súboj o bronz Chorvátsko vs Maroko sa naživo odohrá v sobotu 17. 12. 2022 o 20:00 na Khalifa Stadium. Zápas môžete sledovať v priamom prenose na RTVS Šport.

MS vo futbale 2022 súboj o bronz - Chorvátsko vs Maroko preview a tip na výsledok

  • Zápas o tretie miesto na MS vo futbale 2022 medzi Chorvátskom a Marokom sa odohrá 17. decembra o 20:00.
  • Prvý vzájomný zápas Chorvátsko vs Maroko na MS vo futbale 2022 skončil bezgólovou remízou 0:0.
  • Chorvátsko môže získať druhú medailu za sebou po striebre z MS 2018. Zatiaľ čo Maroko môže získať medailu ako prvá africká krajina na MS vo futbale.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Menej ako 2.5 gólu v zápase 1.95 1.94
  • Zápas: Chorvátsko vs Maroko
  • Súťaž: MS vo futbale 2022
  • Čas zápasu: 17. 12. 2022, 16:00
  • Živý prenos: RTVS Šport

Kde sledovať naživo súboj o tretie miesto Chorvátsko vs Maroko live stream?

Predposledný zápas MS vo futbale 2022 prinesie zápas dvoch mužstiev, ktoré prekvapujúco postúpili až do semifinále. Chorvátsko v ňom neuspelo s Argentínou a Maroko s Francúzskom. Zápas o tretie miesto Chorvátsko vs Maroko sa uskutoční sobotu 17. decembra 2022 o 20:00 na Khalifa International Stadium. Stretnutie môžete sledovať naživo v televízii ale aj online ako live stream. V televízii bude dostupný priamy prenos na stanici RTVS Šport. Tá poskytuje divákom aj live stream zdarma na rtvs.sk. Okrem samotného zápasu bude dostupné aj predzápasové a polčasové štúdio a samozrejmosťou je slovenský komentár samotného stretnutia.

Prvý zápas Chorvátska s Marokom skončil 0:0

Prvý zápas Chorvátska s Marokom skončil 0:0 a výsledok zodpovedal hre oboch mužstiev. Defenzívny prejav, ktorý zaručil obom krajinám postup až do semifinále bol patrný už v ich úvodnom zápase. V ňom vystrelili oba celky iba po dve strely na bránu. Aj keď opticky boli lepší Chorváti, ktorí aj dlhšie držali loptu na kopačkách, nedokázali z toho nič zaujímavé vymyslieť. Prehustená obrana Maroka výborne vytláčala Chorvátov z nebezpečných priestorov okolo vlastnej šestnástky. Bol to však úvodný zápas pre oba celky a intenzita hry aj preto nebola veľká. Dá sa čakať, že boj o tretie miesto vyburcuje hráčov na maximum a zápas bude pre diváka zaujímavejší.

Prvý zápas Chorvátska s Marokom skončil 0:0

Predpovedáme návrat k pevnej defenzíve

Oba celky zvolili defenzívnu taktiku a tá im vychádzala prakticky celý šampionát. Chorvátsko odohralo tri zápasy zo šiestich v riadnom hracom čase s výsledkom 0:0. Tieto remízy prichádzali pravidelne každý druhý zápas. Vďaka poctivej hre vzadu neprehrali Chorváti až do semifinále ani jeden zápas. V zápase s Argentínou sa však hra trochu zmenila a Chorvátsko hralo otvorenejšiu partiu. Argentína to následne trestala, keď v otvorenom priestore vynikli individuálne schopnosti Messiho a Álvareza. Aj Maroko si celý turnaj zakladalo na defenzívnom bloku. V semifinále Francúzi hneď v úvode dali gól a Maroko bolo nútené viac otvoriť hru. Aj keď bolo v niektorých fázach lepšie neuspelo. V zápase Chorvátsko vs Maroko predpovedáme z oboch strán návrat k pevnej defenzíve a k hre, ktorá dovtedy pre oba celky prinášala ovocie. Väčšie držanie lopty bude opäť na strane Chorvátov. Maroko bude skôr vyrážať na rýchle protiútoky po zisku lopty. Rozhodujúci bude prvý gól. Ten prinúti prehrávajúce mužstvo viac otvoriť hru a tím riskovať ďalší gól.

Predpovedáme návrat k pevnej defenzíve

Chorvátsko vs Maroko kurzy

Pre tipujúceho je výhodou, že tipy na futbal ponúkajú viaceré možnosti ako zvoliť stávku. Zápas o tretie miesto je toho výborný príklad. Kurzy Chorvátsko vs Maroko na konečný výsledok sú na Tipsporte 2.38 na výhru Chorvátska, 3.03 na Maroko a 3.41 na remízu. Obe mužstvá však už viac krát prekvapili na šampionáte a preto by sme nevybrali ani jeden tip. Oveľa viac sa nám pozdáva tipovať víťaza zápasu do rozhodnutia, kde je kurz na Chorvátsko 1.76 a na Maroko 2.12. Zaujímavý je aj kurz 10.00 na výsledok zápasu 0:0. Vrátane vzájomného zápasu dosiahlo CHorvátsko tento výsledok v troch zápasoch a Maroko v dvoch.

Tip redakcie: menej ako 2.5 gólu v zápase

Vyššie v článku sme už spomínali defenzívnu hru oboch mužstiev a aj bezgólový vzájomný zápas na šampionáte. Vzhľadom na to nečakáme ani v tomto zápase gólové hody. Opäť to bude útočenie do zhustenej obrany na oboch stranách a skôr uvidíme na ihrisku boj ako futbalovú krásu. Pre oba celky navyše platí, že nestrieľajú veľa gólov a tak budú fanúšikovia radi za každý gól, ktorý padne. Ak nejaký padne.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Menej ako 2.5 gólu v zápase 1.95 1.94