Ako tipovať na MS vo futbale 2022


Ako tipovať na MS vo futbale 2022? Tento veľkolepý športový sviatok sa už nezadržateľne blíži, pretože MS vo futbale 2022 štartujú už 21.novembra a vyvrcholia 18. decembra 2022. Stávkové kancelárie nečakajú na nič a niektoré stávky sú vypísané už teraz v predstihu. V tomto článku si bližšie predstavíme, aké budú najlepšie tipérske možnosti pri týchto MS v netradičnom termíne. Pozrieme sa aj na to, kde sa oplatí staviť si, či aké sú prognózy na najlepší tím, najlepšiu jedenástku a podobne. Porovnáme si aj jednotlivé ponuky stávok.

Ako tipovať na MS vo futbale 2022

Vyberte si sekciu Ako tipovať na MS vo futbale

 • Kde si môžem staviť na MS vo futbale 2022
 • Celkový víťaz Majstrovstiev sveta vo futbale Qatar
 • Ktoré stávky zvoliť
 • Stávky na polčas
 • Handicapové stávky na favorita
 • Tím dá gól
 • Live stávky a cashout
 • Stávky na počet kariet v zápase
 • Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 podmienky promo akcií
 • Čo sledovať na našej stránke počas MS vo futbale 2022
 • Naše záverečné tipy a zhodnotenie
 • Často kladené otázky

 • Kde si môžem staviť na MS vo futbale 2022

  Kde si môžem staviť na MS vo futbale 2022 je ľahká otázka. V podstate v ktorejkoľvek zo stávkových kancelárií na Slovensku. Samozrejme, ešte stále nie sú vypísané všetky stávky, ale napríklad na Tipsport, Fortuna, či Synottip si už teraz viete pozrieť vypísané kurzy na prvé skupinové zápasy, či na celkové umiestnenie po skončení šampionátu. Stávkové kancelárie ponúkajú zatiaľ klasické stávky na výsledky prvých zápasov v základných skupinách, na polčas, na to, ktorý tím dá gól a podobne. Samozrejme, do začiatku MS sa ešte určite objavia ďalšie zaujímavé stávkové príležitosti a my vás o nich budeme informovať.

  Kde si staviť zadarmo počas MS vo futbale 2022

  Tipsport akčný kód
  Tipsport akčný kód
  4 000€ + 20€ zadarmo
  4 000€ + 20€ zadarmo
  Synottip bonusový kód
  Synottip bonusový kód
  1 500€ + 640 FREE SPINS + 50 pretočení bez rizika
  1 500€ + 640 free spinov + 50 pretočení bez rizika
  DOXXbet bonus
  Doxxbet bonus
  10 000€ + 275 free spinov
  10 000€ + 275 free spinov
  Fortuna promo kód
  Fortuna promo kód
  1000€ alebo 200 FREE SPINS
  1000€ alebo 200 free spinov

  Celkový víťaz Majstrovstiev sveta vo futbale Qatar

  Celkový víťaz Majstrovstiev sveta vo futbale Qatar sa stane na ďalšie 4 roky šampiónom svetového futbalu. V Katare sa budú konať v poradí už 22. MS vo futbale a titul bude obhajovať Francúzsko, ktoré sa radí medzi najväčších favoritov aj na tomto turnaji. Stávkové kancelárie favorizujú na titul najmä Brazíliu. Napríklad v Tipsporte je kurz na celkové prvenstvo Brazílie 6.00, vo Fortune dokonca 5.50. V tesnom závese sú štandardne Angličania a Francúzi. Na tých je napríklad vo Fortune zhodne kurz 6,5O a v Tipsporte tiež zhodne po 7.

  Celkový víťaz Majstrovstiev sveta vo futbale Qatar

  Najväčšou hviezdou Brazílie by mal byť samozrejme Neymar, ktorý je momentálne na vrchole svojich futbalových síl a aj sám dobre vie, že ak sa mu s jeho krajinou podarí vyhrať MS, stane sa pre brazílsky ľud ďalšou nesmrteľnou futbalovou legendou ako boli Ronaldo, Pelé, Romário a ďalší. Angličania a Francúzi sú vysoko hodnotení pravidelne, ale zatiaľ čo Francúzom sa v roku 2018 podarilo zopakovať triumf z roku 1998, Angličania na svoj úspech čakajú už viac než 50 rokov. Stávkové kancelárie im však opäť raz vo veľkom veria, ale vysokú dôveru majú aj v ďalšie reprezentácie. Spomeňme zopár tých s najlepším kurzom na celkovú výhru turnaja – Argentína (na Tipsport kurz 9), Španielsko (kurz 9,50), Nemecko (kurz 11), Belgicko (kurz 13) a za zmienku stoja ešte určite Holandsko a Portugalsko, pričom na ich triumf je momentálne kurz 15.

  Senegal na MS vo futbale

  Tip redakcie

  Stávkové kancelárie veria najviac Brazílii a my taktiež veríme, že tento rok by to už „Kanárikom“ mohlo klapnúť a aj podľa nás patrí Brazília medzi top 3 najväčších favoritov turnaja. Náš tip je však Argentína, ktorá má tím nabitý hviezdami a po výhre na Copa América 2021 Argentínčania túžia po ďalšom veľkom reprezentačnom úspechu. Čiernym koňom turnaja by mohlo byť Belgicko, ktoré sa takémuto označeniu tešilo už v roku 2018. Ich „zlatá“ generácia hráčov ako Hazard, De Bruyne či Lukaku má zrejme poslednú šancu na dosiahnutie niečoho veľkého.

  Tím Kurz Tipsport
  Brazília 6.00
  Anglicko 7.00
  Francúzsko 7.00
  Argentína 9.00
  Španielsko 9.50
  Nemecko 11.00
  Belgicko 13.00
  Holandsko 15.00
  Portugalsko 15.00

  Ktoré stávky zvoliť

  Ktoré stávky zvoliť, to už behá hlavou asi každému tipérovi, ktorý by rád skúsil šťastie počas MS futbal 2022 v Qatare. Ako si niektorí z vás zaiste spomenú, robili sme analýzy najlepších stávok už na MS vo futbale 2018, rovnako tak na poslednom Eure a tento šampionát tiež nebude výnimkou. V odsekoch nižšie vám podrobnejšie predstavíme najvýhodnejšie stávky na MS vo futbale 2022 a to nielen pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých tipérov.

  Ktoré stávky zvoliť

  Stávky na polčas

  Stávky na polčas patria k obľúbeným tipom stávok a spolu s tipovaním celkového výsledku zápasu sú druhé najpopulárnejšie. Ako už napovedá samotný názov, v tomto prípade si hráč staví na výsledok prvého polčasu stretnutia. Kurzy bývajú podobné ako na celkový výsledok zápasu, ale predsa len sú trošku vyššie a aj práve preto sa tento druh stávky teší obľube u začínajúcich tipérov, ale aj u tých skúsenejších.

  Handicapové stávky na favorita

  Handicapové stávky na favorita sú taktiež veľmi obľúbenou formou športového tipovania. Ak je pre vás tento pojem nový, určite vám odporúčame náš starší článok o tom, ako presne funguje handicap stávkovanie. V ňom sa, okrem iného, dozviete aj to, aký je rozdiel medzi európskym a ázijským handicapom a nájdete tiež tipy a rady, ako tieto handicapy správne používať vo svoj prospech V skratke ale ide o to, že si môžete staviť na to, či favorit dobehne handicap. Je super, že sa dá zabaviť a dokonca aj vyhrať aj pri takých zápasoch, kde je favorit už dopredu viac ako jasný.

  Handicapové stávky na favorita

  Príklad handicapovej stávky

  Brazília si zmeria sily s Macedónskom, pričom na výhru Macedónska je kurz 30.00. Ak použijete handicapovú stávku +5 Macedónsko, z pohľadu stávkovej kancelárie začína zápas za stavu 5:0 pre Macedónsko. Ak dá v danom zápase Brazília napríklad len tri alebo štyri góly, stávka bude výherná. Samozrejme platí, že kurz už nebude v hodnote 30.00, ale napríklad 3.00. Handicapové stávkovanie je veľkým oživením tipérských možností a ak sa chcete stať odborníkom na tento druh stávok, určite vám odporúčame kompletne si preštudovať naš vyššie spomenutý článok.

  Tím dá gól

  Tím dá gól je ďalšia z obľúbených stávok, pričom v tomto prípade nezáleží na celkovom výsledku stretnutia, ale tipér staví iba na to, či dá jeden alebo druhý tím gól. Samozrejme, čím lepší tím s hviezdnymi menami, tým menší kurz, ale v prípade zápasov, kedy hrajú outsideri proti favoritom, vedia byť kurzy zaujímavé. Napríklad pred duelom Argentína vs Japonsko je (zatiaľ) kurz 7 na to, že dajú Japonci Argentíne aspoň jeden gól. Stačí správne zanalyzovať, ktoré papierovo slabšie tímy majú na to, aby prekonali obranu favorita a môžete vyskúšať šťastie.

  Tím dá gól

  Cashout a live stávky

  Live stávky a cashout sa tešia čoraz väčšej obľube a to z pochopiteľných dôvodov. Živá stávka umožňuje staviť si už na prebiehajúce športové podujatie, napríklad, že si až po začatí zápasu stavíte buď na celkový výsledok, prípadne polčas alebo na to, ktorý tím dá gól, prípadne ktorý konkrétny hráč dá gól atď. Tipéri tento druh stávky využívajú najmä vtedy, keď si nie sú úplne istí tým, ako daný zápas dopadne a tak ho po začatí sledujú a čakajú na vhodnú stávkovú príležitosť.

  Live stávky a cashout

  Cashout je pre zmenu funkcia, ktorá eliminuje riziko finančnej straty. Ak máte napríklad natipovaných 5 zápasov, ale tri z nich sa už hrali a uhádli ste správne, môžete si daný tiket nechať vyplatiť. Celková výherná suma bude, samozrejme, nižšia, ako pri pôvodnom tikete. Hráči cashout využívajú najmä vtedy, keď nechcú riskovať stratu dobrej výhry po niektorom z natipovaných zápasov, ale tiež aj vtedy, keď napríklad jeden z tímov stratí formu, prídu nečakané absencie, zranenia a podobne.

  Stávky na počet kariet v zápase

  Stávky na počet kariet v zápase sa budú vypisovať aj počas MS 2022 v Qatare. Pri tomto druhu tipovania ale zohráva veľkú úlohu nielen to, aké tímy proti sebe nastupujú, ale taktiež aj to, ktorý rozhodca daný zápas píska. Pretože je dobre známe, že niektorí abritri sú prísnejší a tasia karty trošku častejšie, než iní. Štandardne býva v zápasoch priemerne okolo 3,5 karty na duel a preto stávkové kancelárie najčastejšie ponúkajú stávku na to, či v zápase padne menej ako 4,5 karty (teda 4 a menej) alebo viac ako 4,5 karty (teda 5 a viac). Staviť sa dá aj na červené karty, ale to je skôr už vec náhody. Celkovo sú stávky na počet kariet v zápase určené skôr pre pokročilejších tipérov a futbalových fajnšmekrov. Ani kurzy nie sú práve najvýhodnejšie, takže nováčikom odporúčame na začiatok iný druh tipovania.

  Stávky na počet kariet v zápase

  Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 podmienky promo akcií

  Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 podmienky promo akcií. Čo to znamená? Promo akcie sú udalosti, vďaka ktorým stávkové spoločnosti ponúkajú starším, ale aj novým hráčom zaujímavé možnosti, ako tipovať na športové zápasy a podujatia. Všeobecnou podmienkou pre každú stávkovú kanceláriu je registrácia s overením totožnosti. Väčšina stávkových spoločností ponúka novým zaregistrovaným tipérom aj vstupné bonusy, ale na presné informácie si budeme musieť ešte počkať, pretože ako sme už písali vyššie, promo akcie na MS futbal 2022 Qatar ešte neboli na slovenských stávkových kanceláriách vypísané.

  Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 podmienky promo akcií

  V tomto bode ale určite stojí za zmienku, že napríklad Tipsport ponúka novým tipérom vstupný bonus 20 eur zadarmo, ktoré dostávajú noví klienti ako odmenu za svoju registráciu. Vo Fortune pre zmenu možno taktiež momentálne získať vstupný bonus a to v hodnote 30 eur na stávku bez rizika + 30 free spinov v casíne k tomu. Bližšie info o konkrétnych promo akciách jednotlivých kancelárií prinesieme hneď, ako budú oficiálne predstavené.

  Čo sledovať na našej stránke počas MS vo futbale 2022

  Čo sledovať na našej stránke počas turnaja? Program MS futbal 2022 Qatar zahŕňa tradičných 32 účastníkov, ktorí si zmerajú sily v základných skupinách a následne nás čaká vyraďovacia fáza turnaja. Turnaj budeme podrobno sledovať, preto vám odporúčame naše tipy a analýzy jednotlivých zápasov, kde nájdete prognózy, najvýhodnejšie kurzy, ale aj informácie o aktualitách z tábora jednotlivých celkov. Najdôležitejšou sekciou na stránke bude určite MS futbal 2022, kde nájdete všetky dôležité informácie.

  Naše záverečné tipy a zhodnotenie

  Naše záverečné tipy a zhodnotenie je nasledovné – MS vo futbale 22 sú obrovský futbalový sviatok a prajeme vám, aby ste si ho užili čo najlepšie. Určite nás čakajú desiatky zaujímavých zápasov, krásne a nečakané góly, neobyčajné príbehy o neznámych, ale aj hviezdnych hráčoch a podobne. Pokiaľ ide o samotné tipovanie, v prvom rade vám odporúčame staviť si na zápasy tak, aby vás to bavilo a aby ste z toho mali dobrý zážitok a zábavu. Pred každým tipom si nájdite a prečítajte aspoň jednu-dve analýzy daného zápasu a až potom sa rozhodnite, na koho stavíte. Vo väčšine prípadov sa analýzy vyplnia, ale každé športové pudujatie vždy prináša zopár nečakaných výsledkov a predpokladáme, že ani MS 2022 Qatar nebude výnimkou.

  Naše záverečné tipy a zhodnotenie

  Hviezdny tím Majstrovstviev sveta podľa redakcie

  Medzi najväčších favoritov turnaja sa radí Brazília, Anglicko, Francúzsko, ale tiež Argentína, Španielsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko alebo Portugalsko. Aj All-Star Team bude pravdepodobne zložený z hráčov, ktorí to so svojimi krajinami na týchto MS dotiahnu ďaleko. Pre náš možný All Star Team sme zvolili rozostavenie 4-3-3.

  Hráč Národnosť Pozícia
  Courtouis Belgicko Brankár
  Alexander-Arnold/James Anglicko Pravý obranca
  van Dijk Holandsko Stopér
  Marquinhos Portugalsko Stopér
  Shaw Anglicko Ľavý obranca
  De Bruyne Belgicko Stredný záložník
  Kante Franczúsko Stredný záložník
  Kimmich Nemecko Stredný záložník
  Messi Argentina Pravý útočník
  Kane Anglicko Stredný útočník
  Neymar Brazília Ľavý útočník

  Často kladené otázky

  Ako tipovať na MS vo futbale 2022

  Tipovať na zápasy online možno v každej stávkovej kancelárii na Slovensku, z tých najznámejších sú to Tipsport, Fortuna, Niké, Synottip, Tipos či Doxxbet. Podmienkou je registrácia nového hráča v danej stávkovej kancelárii a tiež overenie totožnosti. Niektoré spoločnosti ponúkajú aj vstupné bonusy, takže začiatočníci si svoje prvé tipy môžu vyskúšať zadarmo.

  Kde si môžem staviť počas MS vo futbale 2022?

  Okrem vyššie spomenutej možnosti online stávkovania si viete na MS staviť aj v kamenných pobočkách stávkových kancelárií. Potrebujete na to len vek nad 18 rokov a doklad totožnosti, pričom ochotný personál vám určite pomôže s ďalšími otázkami.

  Kedy začínajú MS vo futbale 2022?

  MS vo futbale 2022 začínajú 21. novembra 2022 a finále MS je na programe 18. decembra. Tento šampionát je už 22. v poradí a usporiadateľskou krajinou je Katar.

  Ktoré stávky je počas MS vo futbale 22 vhodné zvoliť?

  Tipéri najčastejšia volia stávky na celkový výsledok, prípadne na výsledok polčasu, takže nováčikom by sme odporučili tento druh stávky. Zaujímavou zábavou môžu byť tiež handicapové stávky, o ktorých píšeme viac v tomto článku vyššie. Prípadne, ak máte vieru v konkrétneho hráča a v jeho streleckú formu, môžete si staviť na to, že v danom stretnutí skóruje. Zabaviť môže určite aj Live stávka.

  Oplatí sa čakať na lepší kurz tesne pred zápasom?

  Na túto otázku sa nedá jednoznačne odpovedať, pretože kurz je ovplyvnený viacerými faktormi. Všeobecne sa ale dá povedať, že v prípade začiatočníkov sa tento druh tipovania neodporúča.

  Kde sa budú konať MS futbal 2026 so 48 účastníkmi?

  V roku 2026 nás čaká novinka v podobe MS futbal 48 účastníkov. Tieto MS by sa mali historicky prvýkrát odohrávať v troch krajinách – Mexiko, USA a Kanada. Zaujímavý bude aj nový formát pre zvýšený počet účastníkov, pretože zo súčasných 32 tímov sa to navýši na 48 (16 skupín s tromi tímami).