Manchester United vs Manchester City livestream a kurzy: FA Cup finále


V sobotu 25. mája nás čaká finále prestížneho anglického FA Cupu, ktoré po roku opäť zaobstará dvojica manchesterských klubov. Duel Manchester United vs Manchester City sa hrá na ikonickom štadióne vo Wembley s výkopom už o 16:00. Podľa vypísaných kurzov sú favoritom Citizens v kurze 1.33 na Tipsporte. Pre United je to posledná možnosť ako zachrániť nepodarenú sezónu. Priamy prenos finale môžete sledovať zadarmo na TV Tipsport a Nova Sport 1 za poplatok.

Manchester United vs Manchester City livestream a kurzy: FA Cup finále

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Manchester City vyhrali sedem z posledných deviatich manchesterských derby.
  • Na Citizens je kurz 1.33, avšak na outsiderov United sa kurzy na víťazstvo pohybujú až v hodnote okolo 8.00.
  • Zápas vysiela TV Tipsport zadarmo, alebo Nova Sport 1 s poplatkom.

Manchester United vs Manchester City kurzy

Favorit tohtoročného finále FA Cup je jasný. Na výhru Manchester City v riadnom hracom čase môžete staviť pri kurze 1.33. Na Manchester United s kurzom až 8.00. Staviť si na zápas môžete aj počas hracej doby, ktorá štartuje v 16:00. Tipsport má pre vás nachystanú aj širokú kurzovú ponuku aj v priebehu zápasu.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Manchester Utd. víťaz
kurz 8.00
kurz 9.12
Manchester City víťaz
kurz 1.33
kurz 1.30
Remíza
kurz 5.50
kurz 5.87
Tip redakcie: Manchester Utd neprehrá o viac než 1 gól

Pre Manchester United je tento zápas jedinou možnosťou ako sa pozrieť na budúcu sezónu do pohárovej Európy. To by však museli vo finále FA Cupu zdolať svojho mestského rivala. V derby je možné naozaj všetko a pre špecifický pohárový zápas to platí dvojnásobne. O viac než jeden gól vo Wembley Červení diabli podľa nás neprehrajú. Kurz takmer 2.0 na ManUtd. hcp +1.5 tak naozaj stojí za zváženie. Pozrite si naše ďalšie tipy na zápas.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Manchester Utd. +1.5 1.96 1.98
Oba tímy dajú gól 1.79 1.72
Rohy viac ako 11.5 2.08 2.07

Kde sledovať livestream Manchester United vs Manchester City

Finále FA Cupu v podaní Manchester United vs Manchester City sa hrá v sobotu 25. mája o 16:00. Už tradične na ikonickom štadióne vo Wembley. Priamy prenos stretnutia si môžete pozrieť zdarma na TV Tipsport po splnení podmienok.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
25.mája 2024 o 16:00
Štadión:
Wembley Stadium, Londýn
Kde sledovať:
TV Tipsport, Nova Sport 1

Manchester Utd favorita určite potrápi

Manchester United nepôjde do tohto súboja už s vopred porazeneckou náladou. Vo veľkom finále bude favorita určite „trápiť“ dlhú dobu. S tým pomerne úzko súvisí aj počet vybojovaných rohov v zápase. Manchester United bol v tejto štatistike dokonca najlepší. V uplynulej sezóne PL v ich zápasoch totiž padalo priemerne viac ako 13 rohov. Cez 11.5 by sme sa tak mohli dostať aj v tomto dueli. S výhodným kurzom 2.08 odporúčame staviť v Doxxbete.

City v pohári s tesnými výsledkam

Manchester City prešli do finále FA Cupu s pomerne chudobným počtom gólov na svojom konte. Samozrejme treba si odmyslieť súboj s druholigistom z Huddersfieldu (5:0) a divoký zápas v osemfinále s Luton Town (6:2). V ostatných však už súperom nedokázali streliť viac než 2 góly. Šestnásťfinále skončilo 1:0, s Newcastle dali 2 góly a naposledy dali len 1 do siete Chelsea v semifinále pohára. V Doxxbete si môžete staviť aj na presný rozsah gólov tímu v zápase. 1-2 strelené góly City tu majú lákavý kurz 1.81.

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia