Las Palmas vs Real Madrid: La Liga preview a tip na výsledok


V sobotu 27. januára o 16:15 sa na Estadio de Gran Canaria stretnú vo vzájomnom súboji Las Palmas vs Real Madrid. A teda dva tímy z hornej polovice tabuľky La Ligy. Kým kráľovský klub sa preťahuje s Gironou o čelo tabuľky, tím z Kanárskych ostrovov útočí na pohárové pozície. Zápas budete mať možnosť sledovať live stream na TV Tipsport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Las Palmas vs Real Madrid: La Liga preview a stávkové tipy

  • Real Madrid potreboval v predchádzajúcom kole na zdolanie poslednej Almerie poriadnu dávku šťastia. Víťazný gól strelil až v 9. minúte nadstaveného času.
  • Las Palmas naposledy v lige pohodlne zvíťazil na pôde nebezpečného Vallecana 2:0. Pred týmto zápasom si ešte stihol „strihnúť“ aj jeden prípravný. Nórskemu Viking Stavanger v ňom podľahol 0:2.
  • Tipéri v Tipsporte to zatiaľ vidia na bezpečnú výhru Realu Madrid pri kurze 1.44. Túto možnosť má na tikete až 99% všetkých hráčov.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Real Madrid vyhrá ale dostane gól 2.92 2.85

Kde sledovať Las Palmas vs Real Madrid

Priamy prenos zápasu Las Palmas vs Real Madrid nie je aktuálne v ponuke žiadnej klasickej športovej televízie. K dispozícii ale budete mať live stream zdarma na TV Tipsport. Zápas sa hrá na Estadio de Gran Canaria v sobotu 27. januára s výkopom o 16:15.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
27. januára 2024 o 16:15 Estadio de Gran Canaria TV Tipsport

Real Madrid po dráme v Almerii nastúpi na pôde ambiciózneho Las Palmas

Real Madrid v sobotu nastúpi proti Las Palmas, ambicióznemu tímu z Kanárskych ostrovov. A ak tam chce zvíťaziť, bude musieť hrať lepšie ako naposledy doma s Almeriou. Pri Pusinkách totiž v súboji s posledným tímom La Ligy stáli všetci svätí, a VAR. Ten totiž rozhodol všetky sporné situácie v zápase v ich prospech. Priznal Realu penaltu, ktorú premenil Bellingham. Potom neuznal gól Almerii a nakoniec ešte „opravil“ výrok rozhodcu o neuznaní vyrovnávajúceho gólu Viníciusa na 2:2.

Las Palmas vs Real Madrid kurzy

Real Madrid je ako každú sezónu opäť horúci kandidát na titul. Aj z toho dôvodu bývajú kurzy na ich víťazstvo pomerne dosť nízke. V tomto prípade je ich prípadná výhra na Kanárskych ostrovoch v Tipsporte ohodnotená kurzom len 1.44. Na remízu môžete staviť s kurzom 4.81 a na prekvapujúcu výhru Las Palmas 7.05.

Tip redakcie: Real Madrid vyhrá ale dostane gól

Real Madrid v tejto sezóne nie je najistejší a na Kanárskych ostrovoch to bude mať podľa mňa dosť ťažké. V zápase sa tak podľa všetkého presadia oba tímy. Kvalita je však na strane Realu, ktorý výsledok zápasu napokon preklopí na svoju stranu. K tomu samozrejme „patria“ stávky, že v zápase sa gólovo presadia oba tímy. Alebo tiež, že v zápase padne viac ako 2,5 gólu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Real Madrid vyhrá ale dostane gól 2.92 2.85
Oba tímy v zápase dajú gól 1.80 1.84
V zápase padnú viac ako 2 góly 1.67 1.66

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia