Fortuna tenisový maratón – vyhrajte ceny v hodnote 30 000€

Patríte k milovníkom tenisu? V tom prípade by ste nemali prehliadnuť promo akciu Fortuna tenisový maratón, v ktorej môžete vyhrať až 123 cien v celkovej hodnote 30 000€. Do akcie sa dá zapojiť od 15.1. do 28.1.2024. To znamená, počas celého Australian Open. V texte nižšie vám prinášame všetky dôležité podmienky a ďalšie informácie spojené s promo akciou Fortuna tenisový maratón.

Fortuna tenisový maratón

Výhra Vyzdvihnutie výhry
1 x 3.000€ Vyzdvihnite si výhru
1 x 1.500€ Vyzdvihnite si výhru
1 x 1.000€ Vyzdvihnite si výhru
10 x 500€ Vyzdvihnite si výhru
20 x 300€ Vyzdvihnite si výhru
30 x 250€ Vyzdvihnite si výhru
30 x 200€ Vyzdvihnite si výhru
30 x predplatné VOYO na 6 mesiacov Vyzdvihnite si výhru

Kde nájdem Fortuna tenisový maratón

Fortuna tenisový maratón nájdete priamo na webovej stránke stávkovej kancelárie. Zapojenie doň je tak veľmi jednoduché a rýchle. Nezabúdajte však na to, že aby ste tak mohli urobiť, budete potrebovať plnohodnotný hráčsky účet. Ten si vytvoríte v priebehu niekoľkých minút, po ktorých sa môžete pustiť do splnenia jednotlivých podmienok a vyhrávania.

Kde nájdem Fortuna tenisový maratón

  • Prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Na vytvorenie plnohodnotného účtu si bude Fortuna registrácia vyžadovať overenie dvoch dokladov. Prvým je občiansky preukaz, druhým môže byť vodičský preukaz alebo cestovný pas.
  • Na hlavnej stránke Fortuna kliknite na možnosť “Maratón o 30 000€”.
  • Držte sa jednotlivých podmienok a zapojte sa do súťaže.

Aké sú druhy výhier vo Fortuna tenisovom maratóne

Vo Fortuna tenisovom maratóne môžete vyhrať rôzne zaujímavé výhry. Spolu ich je až 123, pričom ich hodnota dokopy predstavuje 30 000€. Po zapojení sa do promo akcie môžete získať napríklad finančnú odmenu v hodnote 3 000€, 1 500€, 1 000€ alebo 500€. Tridsiati výhercovia získajú taktiež predplatné streamovacej služby VOYO na 6 mesiacov zadarmo.

Fortuna tenisový maratón najdôležitejšie podmienky

  • V termíne od 15.1. do 28.1.2024 (14 dní) musíte aspoň počas 13 dní uzatvoriť vždy jeden tiket denne za minimálne 7 eur a s kurzom minimálne 2.00.
  • Na to, aby ste sa mohli do promo akcie zapojiť, potrebujete plnohodnotný hráčsky účet. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa. Pri registrácii pritom nezabudnite využiť výhodný Fortuna promo kód, vďaka ktorému môžete získať zaujímavý vstupný bonus.
  • Do súťaže sú zahrnuté predzápasové a LIVE tikety podané online a na pobočkách (SOLO aj AKO).
  • V prípade podania na pobočkách je potrebné použiť členskú kartu.
  • Do súťaže sa nezarátavajú predčasne vyplatené tikety.
  • Stávková kancelária Fortuna bude žrebovať výhercov 123 výhier 2.2.2024. Ceny budú automaticky pripísané na hráčske kontá.
  • Jeden klient môže vyhrať iba jednu zo žrebovaných cien.

Fortuna tenisový maratón na mobile

Do promo akcie Fortuna tenisový maratón sa môžete zapojiť aj prostredníctvom mobilu. Fortuna mobilná aplikácia je k dispozícii ako pre iOS zariadenia, tak aj pre tie so systémom Android. K dispozícii je tak pre úplne každého. Podmienky aj spôsob zapojenia do promo akcie cez mobil pritom zostávajú rovnaké.