Dvojitá šanca: čo to je a ako funguje?


Stávkové kancelárie poskytujú svojim hráčom viaceré služby a funkcie. Medzi ne patrí aj dvojitá šanca, ktorá sa v niektorých prípadoch označuje aj ako druhá šanca alebo “neprehra”. Prípadne sa využíva anglické slovné spojenie “double chance”. Dvojitá šanca má viacero výhod a v mnohých oblastiach zjednodušuje stávkovanie. Ako ju využiť vo svoj prospech? Čítajte ďalej.

Dvojitá šanca: čo to je a ako funguje?

Skúsiť stávku Dvojitá šanca v Doxxbete

Čo je dvojitá šanca v stávkových kanceláriách?

Dvojitá šanca predstavuje typ stávky, ktorú by ste mali využiť v situáciách, keď si nie ste úplne istí tým, že klub, na ktorý ste si stavili, vyhrá. V praxi to znamená, že tipujete na dva možné výsledky. Takýmto spôsobom si stávku poistíte okrem výhry zvoleného tímu aj remízou. Stávkové kancelárie označujú dvojitú šancu aj ako 1X alebo 10 v prípade, že ide o stávku na domácich, a X2 alebo 02, ak podávate na hostí. Následne existuje ešte tretia možnosť. Tou je stávka 12. V rámci nej tipujete, že vyhrajú domáci aj hostia. Takáto stávka je nevýherná len vtedy, keď zápas skončí remízou.

Dvojitá šanca v Tipsporte

Dvojitá šanca je v Tipsporte označovaná ako “neprehra”. Toto označenie nájdete priamo pri zvolenom zápase. Dvojitú šancu si tak v rámci stávkovania môžete zvoliť rovnako ako remízu alebo víťazstvo jedného z tímov. Pri výbere dvojitej šance je už len na vás, či si namiesto nej nezvolíte radšej stávku bez remízy. Na tú býva kurz takmer vždy vyšší ako na dvojitú šancu. Pred výberom dvojitej šance si nezabudnite v Tipsporte vytvoriť plnohodnotný účet. Pri registrácii môžete využiť aj výhodný Tipsport akčný kód.

Dvojitá šanca v Tipsporte

Doxxbet dvojitá šanca

Dvojitá šanca má v Doxxbet označenie, ktoré sme spomínali už vyššie, a to 1X, X2 a 12. Prvá možnosť, čiže 1X znamená stávku na domácich. X2 predstavuje stávku na hostí. A alternatíva 12 je tip na výhru domácich aj hostí. Dvojitú šancu si viete zvoliť tak isto ako iné stávky. Stačí len, aby ste mali plnohodnotný hráčsky účet, ktorý získate po tom, ako sa zaregistrujete. Doxxbet registrácia je rýchla a budete ju mať hotovú do niekoľkých minút.

Doxxbet dvojitá šanca

Ako vyzerá dvojitá šanca vo Fortune

Fortuna má na jednotlivé zápasy svoju vlastnú dvojitú šancu. Tú môžete vsádzať formou 1-1, 0-0 alebo 2-2. Prvá možnosť, čiže 1-1 znamená výhru domáceho mužstva v 1. polčase alebo zápase. 0-0 predstavuje remízu v 1. polčase alebo zápase. A tretia možnosť 2-2 je výhra hosťujúceho tímu v 1. polčase alebo zápase. Rovnako ako v iných stávkovkách, aj tu platí, že na podanie dvojitej šance musíte mať plnohodnotný účet. Pri registrácii pritom môžete využiť Fortuna promo kód, ktorý vám zaručí zaujímavý vstupný bonus.

Ako vyzerá dvojitá šanca vo Fortune

Dvojtip v Synottipe

Stávková kancelária Synottip označuje dvojitú šancu ako dvojtip. Po tom, ako sa zaregistrujete a využijete Synottip bonusový kód, si stačí vybrať jeden zo zápasov. Ten následne rozkliknite a vyberte si jednu z možností – 10, 12 alebo 02. Prvá možnosť, 10, znamená stávku na domácich. 12 predstavuje tip na výhru domácich aj hostí. A 02 je stávka na hostí.

Dvojtip v Synottipe

Dvojitá šanca v Niké

Dvojitá šanca v Niké je riešená rovnako ako v Doxxbet. To znamená označením 1X, X2 a 12. Aj v tomto prípade platí, že 1X je stávka na domácich, 2X stávka na hostí a 12 je tip na výhru domácich aj hostí. Dvojitú šancu pritom môžu využívať len hráči s plnohodnotným kontom. Preto sa najprv zaregistrujte. Niké registrácia sa skladá z niekoľkých krokov vrátane overenia dokladov. Keď tak spravíte, môžete si vybrať zápas a vyskúšať dvojitú šancu.

Dvojitá šanca v Niké

Výhody a nevýhody stávok s dvojitou šancou

Výhody

  • Dáva väčšiu istotu pri stávkovaní
  • Tipuje sa jednoducho ako iné stávky
  • Majú ju viaceré stávkové kancelárie
  • K dispozícii je takmer na každý zápas

Nevýhody

  • Kurz na dvojitú šancu je nižší ako napríklad na stávku bez remízy
  • Kvôli zavedeniu ďalších funkcií ako handicap stávkovanie alebo stávky bez remízy je dvojitá šanca na ústupe

Často kladené otázky

Ktoré stávkové kancelárie majú dvojitú šancu?

Dvojitú šancu majú stávkové kancelárie Tipsport, Doxxbet, Fortuna, Synottip a Niké.

Potrebujem na dvojitú šancu plnohodnotné konto?

Dvojitá šanca je jeden zo základných typov stávky. To znamená, že na jej využitie budete potrebovať plnohodnotné konto.

Ako si zvoliť dvojitú šancu?

Ak má stávková kancelária dvojitú šancu k dispozícii, objaví sa vám po rozkliknutí zvoleného zápasu na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii.