Doxxbet US Open – fríbet až 35 €

Doxxbet US Open druhé podanie je promo akcia, ktorú si pripravila stávková spoločnosť Doxxbet na počesť tohtoročného posledného Grand Slamu. Trvá od 28.8.2023 do 3.9.2023, pričom v nej môžete za nevýherný tiket vyhrať spolu až 35€. Chcete sa zapojiť do promo akcie Doxxbet US Open druhé podanie? Pripravili sme si pre vás všetky dôležité informácie o podmienkach a výhrach.

Doxxbet US Open druhé podanie

Kde nájdem Doxxbet US Open druhé podanie

Doxxbet US Open druhé podanie nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke Doxxbet. Po tom, ako si ju rozkliknete, sa vám promo akcia zobrazí v hlavnom banneri. Na to, aby ste sa jej však mohli zúčastniť, budete potrebovať plnohodnotný účet. Ten si vytvoríte rýchlo a jednoducho. Doxxbet registrácia je možná aj online. Stačí, aby ste vyplnili registračný formulár a overili dva doklady totožnosti. Keď budete mať účet hotový a overený, môžete sa pustiť do tipovania.

Kde nájdem Doxxbet US Open druhé podanie

 1. Prihláste sa do svojho hráčskeho účtu alebo sa zaregistrujte. Pri registrácii nezabudnite využiť Doxxbet skaut kód, ktorý vám zaručí výhodný vstupný bonus.
 2. Na hlavnej stránke vyberte možnosť Doxxbet US Open druhé podanie.
 3. Kliknite na možnosť “Tipuj US Open 2023”.
 4. Vyberte si jeden zo zápasov a tipujte.

Aké sú druhy výhier v Doxxbet US Open druhé podanie

V promo akcii Doxxbet US Open druhé podanie môžete získať fríbet v hodnote 5€ každý deň. Stačí, aby ste v priebehu dňa netrafili tikety aspoň za 10€, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz je 5.00 a viac, a fríbet je váš. Počas US Open môžete získať tento fríbet až 7-krát. To znamená, že celková výhra je v hodnote 35€. Informácie o získaní fríbetu nájdete v sekcii “Moje konto” po rozkliknutí tlačidla “Bonusy”.

Doxxbet US Open druhé podanie najdôležitejšie podmienky

Okrem úspešných tipérov vyhlasuje Doxxbet aj tých najlepších hráčov za daný mesiac. Ide o používateľov, ktorým sa podarilo vyhrať najvyššiu sumu na obľúbených výherných automatoch. V tabuľke uvádzame aktuálnych nadupaných hráčov spolu s ich výhrou.

 1. Promo akcia trvá počas US Open 2023, čiže od 28.8.2023 do 3.9.2023.
 2. Na zapojenie sa do súťaže musíte mať plnohodnotné konto.
 3. Súťaž je dostupná cez web aj aplikáciu. Doxxbet mobilná aplikácia je k dispozícii pre iOS aj Android.
 4. Voľnú stávku 5€ získa každý hráč, ktorý počas jedného dňa (od 00:00 do 23:59) presiahne na nevýherných tiketoch sumu aspoň 10€.
 5. Tikety musia obsahovať aspoň 5 udalostí.
 6. Celkový kurz tiketu musí byť 5.00 a viac.
 7. Fríbet v hodnote 5€ pripíše stávková kancelária do 24 hodín.
 8. Každý hráč môže v akcii získať maximálne jednu voľnú stávku za deň. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania akcie je 7 v celkovej hodnote 35€.
 9. Suma nevýherných tiketov je v rámci jedného dňa kumulatívna, no neprenáša sa do nasledujúceho dňa. V ďalšom dni začína hráč od nuly.
 10. Voľná stávka platí 14 dní od jej pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť minimálne 5.00 a viac.
 11. Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky.

Často kladené otázky

V akom termíne prebieha súťaž Doxxbet US Open druhé podanie?

Doxxbet US Open druhé podanie trvá počas US Open 2023, čiže od 28.8.2023 do 3.9.2023.

Čo môžem vyhrať v súťaži Doxxbet US Open druhé podanie?

V súťaži Doxxbet US Open druhé podanie môžete za nevýherný tiket vyhrať každý deň fríbet 5€. Počas celého trvania US Open môžete získať tento fríbet až 7-krát, čo je spolu 35€.

Potrebujem na Doxxbet US Open druhé podanie plnohodnotné konto?

Áno, na zapojenie sa do súťaže Doxxbet US Open druhé podanie potrebujete mať plnohodnotné konto. Registrácia je však rýchla. Hráčsky účet budete mať hotový do niekoľkých minút.