Doxxbet kontrola tiketu


Doxxbet kontrola tiketu je rýchla a jednoduchá. Rovnako ako získanie rôznych bonusov, ako sú napríklad Doxxbet free spiny. Na tikete je uvedený 16 miestny kód. Pre kontrolu tiketu stačí zadať uvedený kód a dať možnosť “Overiť”. Doxxbet kontrola tiketu je možná na stránke tejto stávkovej kancelárie aj bez prihlásenia. Takýmto spôsobom sa okamžite dozviete či je váš tiket výherný.

Doxxbet kontrola tiketu

Všetky možnosti na kontrolu tiketu Doxxbet:

 • Stávkový terminál Sportbox
 • Online na stránke Doxxbet. Ak nemáte využite Doxxbet skaut kód pre maximum bonusu zadarmo
 • Mobilná aplikácia Doxxbet

Kontrola tiketu cez Doxxbet Sportbox

Jednou z možností je kontrola tiketu cez Doxxbet Sportbox. Klasické Doxxbet pobočky stávková kancelária nemá, ale tipujúci si vedia vytvoriť tiket prostredníctvom stávkových terminálov Sportboxov. Cez Sportbox viete tiket vytvoriť, ale zároveň si ho následne aj overiť. Kontrolu tiketu Doxxbet urobíte jednoducho vložením tiketu do Sportboxu. Na termináli sa zobrazí informácia či je váš tiket výherný alebo nie. Kde všade nájdete pobočky Doxxbetu sa dozviete v našom samostatnom článku.

Kontrola tiketu cez Doxxbet Sportbox

Kontrola tiketu v Doxxbet aplikácii

Ako bolo už vyššie spomenuté, jednou z možností, ako skontrolovať svoj tiket, je Doxxbet aplikácia. V prvom rade si ju musíte stiahnuť a nainštalovať do svojho zariadenia. Dostupná je pre Android aj iOS. Overenie tiketu Doxxbet môžete vykonať nielen po prihlásení, ale aj bez prihlásenia do aplikácie. Prehľadný návod ako urobiť kontrolu tiketu nájdete nižšie.

Kontrola tiketu v Doxxbet aplikácii

Ako vykonať kontrolu tiketu v Doxxbet aplikácii:

Bez prihlásenia do aplikácie:

 1. Otvorte Doxxbet mobilnú aplikáciu.
 2. Zrolujte nižšie obrazovku na časť Overenie tiketu.
 3. Kliknite možnosť Tiket skener.
 4. Zapne sa vám fotoaparát, ktorým nasnímate kód tiketu.
 5. Ak nechcete použiť Tiket skener, zadajte kód tiketu ručne.

S prihlásením do aplikácie:

 1. Otvorte Doxxbet mobilnú aplikáciu a prihláste sa. Ak účet ešte nemáte, zaregistrujte sa. Doxxbet registrácia je rýchla a jednoduchá.
 2. V ľavom hornom rohu obrazovky si rozkliknite ikonu pre Menu.
 3. Vyberte položku História tiketov.

Často kladené otázky

Dá sa robiť Doxxbet kontrola tiketu online aj bez prihlásenia?

Áno, Doxxbet kontrola tiketu online je možná s prihlásením, ale aj bez prihlásenia. Je to možné priamo na webovej stránke Doxxbetu ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Doxxbet. Pre kontrolu tiketu stačí zadať 16 miestny kód, ktorý sa nachádza priamo na tikete.

Je náročná kontrola tiketu na pobočke?

Pokiaľ ste prostredníctvom Sportbox stávkového terminálu vykonali stávku, môžete ju následne na termináli aj overiť. Overenie je možné na hociktorom Sportbox stávkovom termináli. Jednoducho vložíte tiket do terminálu a počkáte na informáciu, či je tiket úspešný.

Kde sa nachádza Doxxbet kontrola tiketu v mobilnej aplikácii?

Doxxbet kontrola tiketu v mobilnej aplikácii je možná prostredníctvom dvoch ciest. V prvom prípade sa prihlásite do aplikácie a v menu si nájdete Históriu tiketov. Pokiaľ ste neprihlásení, stačí nájsť v aplikácii časť Overenie tiketu a zadať alebo naskenovať kód tiketu pre overenie výhry.

Kde si pozriem históriu tiketov?

Históriu tiketov si môžete pozrieť online na webovej stránke Doxxbetu alebo v mobilnej aplikácii. Je dostupná pre registrovaných a prihlásených hráčov. Na webovej stránke Doxxbet je táto možnosť vpravo na úvodnej obrazovke. V mobilnej aplikácii ju nájdete po rozkliknutí si Menu.