Doxxbet kontrola tiketu


Doxxbet kontrola tiketu je rýchla a jednoduchá. Urobiť tak môžete aj z pohodlia svojho domova. Stačiť vám na to bude len 16-miestny kód nachádzajúci sa priamo na tikete. Neviete, ako overenie funguje alebo ako v rámci neho správne postupovať? V tomto článku sme spísali všetky možnosti overenia spolu s prehľadným postupom ako na to.

Doxxbet kontrola tiketu

Všetky možnosti na kontrolu tiketu Doxxbet:

 • Stávkový terminál Sportbox
 • Online na stránke Doxxbet. Ak nemáte účet, vytvorte si ho a využite Doxxbet skaut kód pre maximum bonusu zadarmo
 • Mobilná aplikácia Doxxbet

Kontrola tiketu cez Doxxbet Sportbox

Kontrola tiketu cez Doxxbet Sportbox je jednou z možností, ktorú môže využiť každý používateľ. Klasické Doxxbet pobočky stávková kancelária nemá. Tipujúci si však vedia vytvoriť tiket prostredníctvom stávkových terminálov Sportboxov. Cez Sportbox viete tiket vytvoriť, ale zároveň si ho aj overiť. Doxxbet kontrola tiketu sa robí jednoducho. Stačí, aby ste vložili tiket do Sportboxu. Na termináli sa zobrazí informácia, či je váš tiket výherný, alebo nie. Kde všade nájdete pobočky Doxxbetu sa dozviete v našom samostatnom článku.

Kontrola tiketu cez Doxxbet Sportbox

Kontrola tiketu v Doxxbet aplikácii

Kontrola tiketu v Doxxbet aplikácii je veľmi praktickou alternatívou. Doxxbet aplikácia je prehľadná a používa sa veľmi ľahko. V prvom rade si ju musíte stiahnuť a nainštalovať do svojho zariadenia. Dostupná je pre Android aj iOS. Keď tak spravíte, overenie tiketu Doxxbet môžete vykonať s prihlásením aj bez neho. Prehľadný návod ako urobiť kontrolu tiketu nájdete nižšie.

Kontrola tiketu v Doxxbet aplikácii

Ako vykonať kontrolu tiketu v Doxxbet aplikácii:

Bez prihlásenia do aplikácie:

 1. Otvorte Doxxbet mobilnú aplikáciu.
 2. Prejdite na obrazovke nižšie. Presnejšie na časť Overenie tiketu.
 3. Kliknite na možnosť Tiket skener.
 4. Zapne sa vám fotoaparát, ktorým nasnímate kód tiketu.
 5. Ak nechcete použiť Tiket skener, zadajte kód tiketu ručne.

S prihlásením do aplikácie:

 1. Otvorte Doxxbet mobilnú aplikáciu a prihláste sa. Ak účet ešte nemáte, zaregistrujte sa. Doxxbet registrácia je rýchla a jednoduchá.
 2. V ľavom hornom rohu obrazovky si rozkliknite ikonu pre Menu.
 3. Vyberte položku História tiketov.

Často kladené otázky

Dá sa robiť Doxxbet kontrola tiketu online aj bez prihlásenia?

Áno, tiket si môžete skontrolovať s prihlásením aj bez neho. A to priamo na webovej stránke Doxxbetu, ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Doxxbet. Pre kontrolu tiketu stačí zadať 16-miestny kód, ktorý sa nachádza priamo na tikete.

Je kontrola tiketu na pobočke náročná?

Pokiaľ ste prostredníctvom Sportbox stávkového terminálu vykonali stávku, môžete ju následne na termináli aj overiť. Overenie môžete urobiť na hociktorom Sportbox stávkovom termináli. Jednoducho vložíte tiket do terminálu a počkáte na informáciu, či je tiket úspešný.

Kde sa nachádza Doxxbet kontrola tiketu v mobilnej aplikácii?

Doxxbet kontrola tiketu v mobilnej aplikácii je možná dvoma spôsobmi. V prvom prípade sa prihlásite do aplikácie a v menu si nájdete Históriu tiketov. Pokiaľ ste sa neprihlásili, stačí nájsť v aplikácii časť Overenie tiketu a zadať alebo naskenovať kód tiketu pre overenie výhry.

Kde si pozriem históriu tiketov?

Históriu tiketov si môžete pozrieť online na webovej stránke Doxxbetu alebo v mobilnej aplikácii. Je dostupná pre registrovaných a prihlásených hráčov. Na webovej stránke Doxxbet je táto možnosť vpravo na úvodnej obrazovke. V mobilnej aplikácii ju nájdete po rozkliknutí si Menu.