Djokovič vs Popyrin: Australian Open 2. kolo preview a tip na výsledok


V druhom kole Australian Open bude patriť medzi najväčšie lákadlá súboj Djokovič vs Popyrin. Alias najväčší favorit na zisk grandslamu kontra mladá austrálska tenisová nádej. Zápas je na programe 17. januára ráno o 10:30. Hrať sa bude v Rod Lavel Arena v Melbourne Parku a pozrieť si ho môžete v priamom prenose na športovej stanici Eurosport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Djokovič vs Popyrin: Australian Open 2. kolo preview a stávkové tipy

  • Novak Djokovič si v prvom kole poradil s mladíkom Dinom Prizmičom z Chorvátska, ktorému pri tom dokonca „dovolil“ uhrať jeden set
  • Alex Popyrin v prvom kole zase bez väčších problémov vyprevadil z kurtu krajana Marca Polmansa v troch setoch 6:3, 7:6, 6:2
  • Aktuálne 43. hráč sveta Popyrin sa s Novakom stretol vo vzájomnom zápase ešte v roku 2019 na turnaji v Tokiu, kde mu podľahol v dvoch setoch 4:6 a 2:6
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude viac ako 29.5 gamov 1.93 1.88

Kde sledovať zápas Djokovič vs Popyrin

Zápas svetovej a turnajovej jednotky s domácou nádejou Djokovič vs Popyrin začína v stredu 17. januára o 10:30 Priamy prenos z kurtu Rod Laver Arena odvysiela športová stanica Eurosport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
17. januára 2024 o 10:30 Rod Laver Arena, Melbourne Park Eurosport

Djokovič postúpil, ale chorvátsky kvalifikant mu dal zabrať

Djokovič sa vo svojom prvom zápase na Australian Open 2024 trochu potrápil. Debutant Prizmič podal ozaj bojovný výkon a svetovej jednotke dokázal vziať set. Presne štvorhodinový súboj vo štvrtom sete ukončil až siedmy Novakov mečbal. Bolo to v poradí už jeho 90. víťazstvo na Australian Open. Na ceste za rekordným 25. grandslamovým titulom v kariére si ich musí pripísať ešte šesť.

Alex Popyrin môže len prekvapiť

Alexej Popyrin, austrálska nádej s ruskými koreňmi, si v prvom kole poradil s krajanom Marcom Polmansom pomerne jednoznačne. Kamaráta a bývalého partnera vo štvorhre vyradil po celkom dominantnom výkone v troch setoch za dve a pol hodiny. Teraz ho čaká Novak Djokovič a Alex na domácom kurte môže len prekvapiť.

Djokovič vs Popyrin kurzy

Australian Open kurzy sú vypísané jednoznačne. Na Djokoviča je 1.02. Popyrin je v kurze až 16.70. Na zápas je však k dispozícii aj množstvo ďalších odvodených príležitostí so zaujímavými kurzami.

Tip redakcie: Vyhrá Djokovič a v zápase uvidíme minimálne 30 gamov

O postupe Novaka Djokoviča do 3. kola Australian Open asi nepochybuje nikto. Popyrin mu to však v zápase môže celkom reálne skomplikovať. Novak tento súboj síce vyhrá, ale podľa mňa to nebude skôr ako po odohratých 30 gamoch. Na stávku bez rizika potom môžete využiť aj náš Tipsport akčný kód.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude viac ako 29.5 gamov 1.93 1.88
Popyrin vyhrá viac ako 10,5 gamu v zápase 1.73 1.85
Popyrin vyhrá aspoň 1 set 3.02 2.85

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia