Chelsea vs Borussia Dortmund – Liga majstrov preview a tip na výsledok


Futbaloví priaznivci sa už tešia na odvetné zápasy Ligy majstrov. Prinášame vám preview a tip na výsledok Chelsea vs Borussia Dortmund. V prvom osemfinálovom zápase vyhral nemecký tím na svojom trávniku 1:0. Chelsea tak bude doma doťahovať jedno gólové manko. Zápas Chelsea vs Borussia Dortmund začína v utorok 7. marca 2023 na štadióne Stamford Bridge v Londýne. Výkop zápasu je o 21:00. V akej forme oba celky do stretnutia nastúpia a aké sú na tento duel vypísané kurzy?

Chelsea vs Borussia Dortmund - Liga majstrov preview a tip na výsledok

  • Zápas začína o 21:00 na domácom ihrisku londýnskej Chelsea. V prvom stretnutí vyhral Dortmund 1:0.
  • Ide o v poradí 8. vzájomný zápas týchto dvoch celkov. Z doterajších siedmich duelov vyhrala štyrikrát Chelsea, trikrát Borussia.
  • V prvom zápase, ktorý sa hral ešte 14. februára 2023 padlo až 10 žltých kariet. 6 mal Dortmund, Chelsea 4.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Dortmund neprehrá 2.03 2.05
  • Zápas: Chelsea vs Borussia Dortmund
  • Súťaž: Liga majstrov
  • Čas zápasu: 7. 3. 2023 o 21:00
  • Živý prenos: Nova Sport 3, 4

Kde sledovať Chelsea vs Borussia

Je viac možností, kde sledovať zápas Chelsea vs Borussia. Priame prenosy z play off zápasov Ligy majstrov ponúkajú prémiové TV stanice ako Premier Sport 2 a tiež Nova Sport 3 a 4. Slovenská stanica RTVS Šport vysiela na druhý deň 8. marca 2023 o 17:10 highlighty z odvetných zápasov. Skvelou možnosťou ako sledovať Chelsea vs Borussia live stream zadarmo je TV Tipsport. Je tu iba jediná podmienka a to prestávkovať za uplynulých 30 dní čiastku aspoň v hodnote 1,20€.

Kde sledovať Chelsea vs Borussia Dortmund Cena Forma prenosu
Nova Sport 3, 4 Platená TV Priamy prenos v TV
Premier Sport 2 Platená TV Priamy prenos v TV
RTVS Šport zadarmo Záznam

Chelsea prehrala prvý zápas

Kým londýnska Chelsea vyhrala v Lige majstrov skupinu E s počtom 13 bodov, Dortmund obsadil druhú priečku v skupine G so ziskom 9 bodov. V prvom osemfinále na nemeckej pôde sa však papierový scenár nenaplnil a Chelsea prehrala prvý zápas 1:0. Duel sa hral ešte 15. februára 2023 a o jediný gól stretnutia sa vtedy postaral v 63. minute Karim Adeyemi. Zaujímavé je že v prvom osemfinále bolo hráčom udelených až 10 žltých kariet. Šesť z nich videli futbalisti Borussie Dortmund, zvyšné štyri boli rozdané hráčom The Blues.

Chelsea prehrala prvý zápas

Zdroj: youtube

Dortmund to bude mať ťažké

Dortmund si síce v prvom stretnutí vybojoval výhru, ale jeden gól na postup nemusí stačiť. Hoci Chelsea v tomto ročníku nie je tak dominantná, ako po minulé roky, určite bude chcieť na domácej pôde streliť rýchly gól. Dortmund to bude mať ťažké a výhre domácich veria viac aj stávkové kancelárie. Na víťazstvo Chelsea je kurz 1,76, zatiaľ čo na výhru Borussie Dortmund až 4,44. Aké sú ďalšie zaujímavé kurzové príležitosti na túto osemfinálovú odvetu?

Dortmund to bude mať ťažké

Zdroj: youtube

Chelsea vs Borussia Dortmund kurzy

Chelsea vs Borussia Dortmund kurzy veria viac londýnskemu tímu a napríklad na Tipsporte až 64 percent tipérov podalo práve na Chelsea. Stávkové kancelárie ponúkajú rôzne tipy na futbal a vidieť to aj na tomto zápase. Najobľúbenejšou stávkou je, že postúpi Chelsea s kurzom 2,00. Na druhom mieste je, že postúpi Dortmund, kde je kurz 1,77. Množstvo tipérov tiež podáva stávku, že v zápase padne viac ako 1,5 gólu, tu je ale kurz trošku slabší, presne 1,24. Za zmienku určite stojí aj remíza, na ktorú je kurz 3,74.

Tip redakcie: Dortmund neprehrá

Rozhodli sme sa nemeniť víťaznú taktiku. Už pred prvým osemfinále v Nemecku sme tipovali, že Dortmund neprehrá a napriek tomu, že Chelsea bude doma v odvete bojovať húževnato, rovnakému výsledku veríme aj tentokrát. Tipujeme, že Borussia Dortmund neprehrá, na čo má Tipsport kurz 2,03 a Fortuna 2,05.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Dortmund neprehrá 2.03 2.05

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport,