Carlos Alcaraz – Nicolas Jarry: Wimbledon 3. kolo


Wimbledon 2023 má v rámci mužskej dvojhry na programe ešte zopár duelov 3. kola. Zápas Carlos Alcaraz vs Nicolas Jarry začína v sobotu 8. júla 2023 o 14:30. Hrá sa na Centre Court, čo je hlavný a najväčší kurt All England Clubu. V tomto článku sa dočítate, kde sledovať tento duel. Ďalej sa pozrieme na to, ako sa obom hráčom zatiaľ na turnaji darilo. Na záver predstavíme stávkové príležitosti a najzaujímavejšie Carlos Alcaraz vs Nicolas Jarry kurzy.

Carlos Alcaraz - Nicolas Jarry: Wimbledon 3. kolo

  • Alcaraz a Jarry sa stretli zatiaľ raz. Bolo to tento rok v Brazílii a Alcaraz vyhral 2:1 na sety.
  • Jarryho maximom na grandslamových turnajoch je osemfinále, Carlos Alcaraz vyhral U.S. Open v roku 2022.
  • Stávkové kancelárie favorizujú Alcaraza. Presnú výšku kurzov nájdete nižšie v článku.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Handicap Alcaraz gamy – 6.5 1.90 1.93

Kde sledovať Carlos Alcaraz vs Nicolas Jarry

Je viac alternatív, kde sledovať Carlos Alcaraz vs Nicolas Jarry. Livestreamy spolu s možnosťou live stávok ponúkajú stávkové kancelárie Fortuna, Doxxbet a zápas vysiela aj TV Tipsport. Je to zadarmo, stačí iba prestávkovať sumu 1,20€ za predošlých 30 kalendárnych dní. Televízny priamy prenos prináša Eurosport, konkrétne Eurosport 2 a Eurosport 4K. Krátko po konci duelov bývajú zostrihy dostupné aj na YouTube. Nižšie si napríklad môžete pozrieť highlighty zo zápasu 2. kola medzi Alcarazom a Mullerom.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
7. 7. 2023 o 14:30 Centre court, Londýn Eurosport 2, Eurosport 4K, TV Tipsport, Fortuna tV

Alcaraz je favorit

Carlos Alcaraz je favorit nielen tohto zápasu, ale spolu s Novakom Djokovicom aj na to, kto vyhrá Wimbledon 2023. 20-ročný Španiel tento rok vynechal Australian Open a na Roland Garros skončil v semifinále. V rámci Wimbledonu začal svoju púť v 1. kole proti Francúzovi Jeremymu Chardymu, ktorého zdolal 3:0 na sety po výsledkoch 6:0, 6:2 a 7:5. V druhom kole si Alcaraz poradil s ďalším francúzskym tenistom, keď porazil Alexandra Mullera 6:4, 7:6 a 6:3. Pre rodáka z mesta Murcia je toto tretie vystúpenie na Wimbledone. Minulý rok skončil v osemfinále, v roku 2021 v 2. kole.

Alcaraz je favorit

Zdroj: uk.sports.yahoo

Jarry dosiahol svoje maximum

Napriek tomu, že v prvom aj v druhom kole vždy prehral jeden set, čílsky tenista Nicolas Jarry dosiahol svoje maximum na Wimbledone. Na trávnatých londýnskych kurtoch hrá štvrtýkrát v kariére, zatiaľ bolo jeho maximom 2. kolo z roku 2018. Na aktuálnom turnaji prehral hneď prvý set v prvom kole proti Talianovi Marcovi Cecchinatovi 4:6, ale následne vyhral 6:2, 6:4 a 6:1. Aj v druhom kole s Austrálčanom Jason Kublerom to bolo dramatické. Nicolas postúpil do tretieho kola po setoch 7:5, 5:7, 6:3 a 6:4. Tento rok si zahral aj na Australian Open, kde vypadol v 2. kole a na Roland Garros, kde skončil v osemfinále.

Jarry dosiahol svoje maximum

Zdroj: atptour

Carlos Alcaraz vs Nicolas Jarry kurzy

Carlos Alcaraz vs Nicolas Jarry kurzy favorizujú jasne mladšieho španielskeho tenistu. Na výhru Alcaraza je kurz 1,08, na víťazstvo Jarryho 8,85. Stávkovanie na tenis ponúka viacero zaujímavých príležitostí. K najčastejším stávkam patrí napríklad presný výsledok 3:0 na sety s kurzom 1,71. Stávka, že v 1. sete bude menej ako 9.5 gamov má kurz 2,28, tip, že ich bude viac ako 9.5 má kurz 1,54. Handicap na Alcaraza – 6.5 je vypísaný s kurzom 1,90, pri handicape – 7.5 je kurz 2,47. Stávka, že Nicolas Jarry vyhrá aspoň jeden set má kurz 2,06, pri tipe, že nevyhrá ani jeden je kurz 1,66.

Tip redakcie: Handicap Swiatek – 6.5

Nicolas Jarry nemá zatiaľ na tohtoročnom Wimbledone dobré prvé sety, čo bude chcieť Alcaraz určite využiť vo svoj prospech. Za úvahu by mohla stáť napríklad stávka, že Jarry vyhrá menej ako 3.5 gamu v 1. sete. Trošku lepší kurz však majú handicap stávky na Alcaraza. Ten je jasným favoritom, takže by sme v tomto prípade možno doporučovali práve takýto tip.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Handicap Alcaraz gamy – 6.5 1.90 1.93

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia