Carlos Alcaraz vs Matteo Berrettini: Wimbledon 4. kolo


Wimbledon 2023 má v mužskej dvojhre na programe 4. kolo, teda osemfinálové stretnutia. Zápas Carlos Alcaraz vs Matteo Berrettini začína v pondelok 10. júla 2023 o 19:00. Hrá sa na trávnatom povrchu v londýnskom All England Clube. V tomto článku sa dozviete, kde si môžete pozrieť livestream a televízny prenos. Ďalej sa pozrieme na to, v akej forme obaja tenisti na tento duel nastúpia. V závere článku predstavíme Carlos Alcaraz vs Matteo Berrettini kurzy spolu s tradičným tipom redakcie.

Carlos Alcaraz - Matteo Berrettini: Wimbledon 4. kolo

  • Carlos Alcaraz a Matteo Berrettini sa zatiaľ proti sebe postavili trikrát. Španiel vyhral dvakrát, Talian raz.
  • Naposledy si zmerali sily v roku 2022 na turnaji v Brazílii, kde vyhral Alcaraz po setoch 6:2, 2:6 a 6:2.
  • Stávkové kancelárie favorizujú Alcaraza, presnú výšku kurzov a zaujímavé stávkové príležitosti nájdete nižšie v článku.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Alcaraz 1.44 1.40

Kde sledovať Hubert Hurkacz vs Novak Djokovic

TV Tipsport je dobrou voľbou, kde sledovať Carlos Alcaraz vs Matteo Berrettini. Okrem livestreamu nechýba samozrejme ani možnosť live stávok. Zápas vysielajú tiež aj Fortuna TV a Doxxbet. Televízny priamy prenos prináša stanica Eurosport 2. Highlighty zo zápasov sú uverejňované napríklad na YouTube. Vo videu nižšie si môžete pripomenúť duel 3. kola medzi Alcarazom a Nicolasom Jarrym.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
10. 7. 2023 o 19:00 All England Club, Londýn Eurosport 2, Eurosport 4K, TV Tipsport, Fortuna tV

Alcaraz sa potrápil

V 3 kole sa proti Španielovi postavil čílský tenista Nicolas Jarry a Alcaraz sa potrápil. Jeden z favoritov na to, kto vyhrá Wimbledon, síce v prvom sete podľa očakávaní vyhral a pomerne hladko 6:3. V druhom sete ale Jarry pridal a Alcaraz prehrával najskôr 2:4, napokon prehral druhý set 6:7. V treťom a štvrtom vyhral výsledkom 6:3 a 7:5. Tento duel trval 3 hodiny a 56 minút a Alcaraz po ňom zložil svojmu súperovi veľkú poklonu za predvedenú hru. Len pripomenieme, že ešte predtým vyradil dvoch Francúzov. V druhom kole porazil Mullera a v prvom Chardyho.

Alcaraz sa potrápil

Zdroj: radiotimes

Berrettini vyradil Zvereva

196 centimetrov vysoký Talian Matteo Berrettini vyradil Zvereva v treťom kole. So známym nemeckým tenistom zviedli veľmi ťažký súboj pre obe strany. Napokon sa po setoch 6:3, 7:6 a 7:6 radoval z postupu do osemfinále rodák z Ríma. Ešte predtým si v rámci druhého kola poradil s Austrálčanom De Minaurom po setoch 6:3, 6:4 a 6:4. V 1. kole Berrettini vyradil svojho krajana Lorenza Sonegu po výsledku 6:7, 6:3, 7:6 a 6:3 27-ročný tenista štartuje v rámci dvojhry na svojom štvrtom Wimbledone v kariére, jeho vrcholom je finále z roku 2021, v ktorom ho porazil Srb Novak Djokovic.

Berrettini vyradil Zvereva

Zdroj: france24

Carlos Alcaraz vs Matteo Berrettini kurzy

Stávkovanie na tenis prináša v každom zápase rôzne tipérske príležitosti a výnimkou nie sú ani Carlos Alcaraz vs Matteo Berrettini kurzy. Na výhru španielskeho tenistu je kurz 1,44, na výhru Taliana 2,96. Napríklad na Tipsporte si 53% tipujúcich stavilo na Alcaraza. Medzi najčastejšie stávky patrí viac ako 3.5 setu v zápase s kurzom 1,46. Mnohí tipéri podávajú aj na to, že Berrettini vyhrá viac ako 1.5 setu v zápase, kde je kurz 1,88. Stávka, že prvý set vyhrá Alcaraz má kurz 1,54, v prípade Berrettiniho je to 2,48. Tip, že v prvom sete bude menej ako 10.5 gamov má kurz 1,56. Možnosť, že ich bude viac ako 10.5 je vypísaná s kurzom 2,27.

Tip redakcie: Vyhrá Alcaraz

Carlos Alcaraz má za sebou dva ťažké zápasy, najmä v treťom kole ho Jarry poriadne potrápil. 20-ročný Španiel však už neraz vo svojej kariére dokázal, že si dokáže poradiť aj za nepriaznivých okolností a má schopnosti zdolať v podstate kohokoľvek. Preto sa tentokrát prikláňame k názoru stávkových kancelárií a tipujeme, že vyhrá Carlos Alcaraz.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Alcaraz 1.44 1.40

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia