Ben Shelton vs Novak Djokovic: US Open semifinále


US Open pokračuje semifinálovými duelmi. Zápas Ben Shelton vs Novak Djokovic začína v piatok 8. septembra 2023 o 21:00. Hrá v New Yorku v národnom tenisovom centre Billie Jean Kingovej. V tomto článku sme si na začiatok pripravili info, kde sledovať tento duel. Ďalej ukážeme doterajšiu cestu oboch hráčov medzi štvoricu najlepších. Na záver predstavíme vybrané Ben Shelton vs Novak Djokovic kurzy.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Ben Shelton vs Novak Djokovic: US Open semifinále

  • Ide o prvý vzájomný zápas týchto dvoch hráčov.
  • Djokovic nestratil v posledných dvoch zápasoch ani set. Shelton prehral po jednom vo štvrťfinále aj v osemfinále.
  • Stávkové kancelárie favorizujú Novaka Djokovica, Nižšie v článku nájdete presné kurzy.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Handicap gamy Djokovic -6.5 1.47 1.49

Kde sledovať Ben Shelton vs Novak Djokovic

Je viac alternatív, kde sledovať Ben Shelton vs Novak Djokovic. Livestreamy vysielajú stávkové kancelárie, napríklad TV Tipsport alebo Fortuna TV. Televízny priamy prenos prináša stanica Eurosport 1 so začiatkom v piatok 8. septembra 2023 o 20:30. Highlighty zo zápasov možno nájsť po ich skončení na YouTube. Napríklad nižšie vo videu sú zostrihy zo štvrťfinále medzi Djokovicom a Taylorom Fritzom.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
8. 9. 2023 o 21:00 USTA Billie Jean King National Tennis Center, New York Eurosport 1, TV Tipsport, Fortuna TV

Shelton vyradil Francesa Tiafoeho

20-ročný Američan Ben Shelton je celkovo 47. nasadený hráč rebríčka ATP. Rodák z Atlanty rozhodne nepatril medzi favoritov na to, kto vyhrá US Open, ale teraz ho čaká životný zápas proti srbskej legende. Vo štvrťfinále Shelton vyradil Francesa Tiafoeho po setoch 6:2, 3:6, 7:6 a 6:2. Ešte predtým si v rámci osemfinále poradil s iným Američanom Tommym Paulom 3:1 na sety. V predchádzajúcich kolách zdolal postupne Pedra Cachina z Argentíny, Rakúšana Dominica Thiema a ruského tenistu Aslana Karatseva. Proti Djokovicovi sa mladý ľavák postaví prvýkrát v kariére.

Shelton vyradil Francesa Tiafoeho

Zdroj: nytimes

Djokovic si poradil s Fritzom

V prvých dvoch kolách Novak Djokovic nestratil ani jeden set a porazil najskôr Francúza Mullera a následne Španiela Mirallesa. V treťom kole ale Srb nečakane prehrával už 0:2 na sety. Jeho súperom bol 28-ročný krajan Laslo Djere, ktorý vyhral prvé dva sety zhodne 6:4. 36-ročný veterán a celkovo druhý nasadený hráč však následne prebral opraty duelu do svojich rúk a ďalšie tri sety vyhral po výsledkoch 6:1, 6:1 a 6:3. V ďalšom osemfinálovom kole narazil na Chorváta Borna Goju, ktorého zdolal 3:0 na sety Vo štvrťfinále turnaja si Djokovic poradil s Fritzom. Američan Taylor Fritz prehral s Novakom všetky tri sety výsledkami 1:6, 4:6 a 4:6.

Djokovic si poradil s Fritzom

Zdroj: atptour

Ben Shelton vs Novak Djokovic kurzy

Ben Shelton vs Novak Djokovic kurzy favorizujú jasne Srba, na ktorého je kurz 1,05 a na Sheltona 12,30. Aj v tomto prípade ponúkajú tipovacie stratégie viacero alternatív. Napríklad handicap gamy + 8.5 na Bena Sheltona s kurzom 1,48 alebo presný výsledok zápasu 0:3 na sety, kde je kurz 1,54. Až 95% tipérov si podalo na Djokovica, ale napríklad stávka, že Shelton vyhrá viac ako 0.5 setu má kurz 2,28. Tip, že Novak Djokovic uhrá viac ako 28.5 gamov v zápase je v ponuke s kurzom 1,47. Na to, že bude tie-break v zápase je kurz 1,98. Na to, že nebude 1,75.

Tip redakcie: Handicap gamy Djokovic -6.5

Srb je absolútnym favoritom a mnohých by prekvapilo už len to, ak by Shelton dokázal vyhrať napríklad jeden set. Ide teda o klasický súboj Dávida a Goliáša. V tomto prípade by sme preto odporúčali skôr handicap stávky, napríklad na gamy v zápase.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Handicap gamy Djokovic -6.5 1.47 1.49

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia