Belgicko vs Rumunsko kurzy a preview: EURO 2024


Bolo by naozaj veľkým prekvapením, keby tretí najlepší tím sveta podľa rankingu FIFA, by na EURO 2024 nepostúpil zo skupiny. Preto v zápase Belgicko vs Rumunsko majú Červení diabli pomyselný meč na krku. S Rumunmi, ktorí v prvom zápase prekvapivo zdolali Ukrajinu, musia totiž jednoznačne získať 3 body. Kurzy stávkových kancelárií hovoria, že by sa im to malo podariť. Zápas sa hrá v sobotu 22. júna o 21:00 na štadióne v Kolíne nad Rýnom. V priamom prenose na Markíze a Voyo.

Belgicko vs Rumunsko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Belgicko na úvod EURO 2024 zažilo šok. Prehra 0:1 so Slovenskom bola doteraz najväčším prekvapením celého turnaja.
  • Aj Rumuni na šampionáte šokovali. V pozitívnom zmysle. Dokázali na úvod zdolať Ukrajinu jednoznačným výsledkom 3:0.
  • Kurzovým favoritom zápasu je Belgicko. Na jeho víťazstvo môžete aktuálne staviť pri kurze približne 1.50.

Belgicko vs Rumunsko kurzy

ME vo futbale 2024 kurzy Belgicko vs Rumunsko sú výrazne naklonené v prospech „Červených diablov“. Na ich víťazstvo si môžete staviť napríklad v Tipsporte s kurzom 1.47. Výhra Rumunska má kurz 6.85 a remíza 4.60.

Belgicko vlajka
Belgicko Náš tip
Rumunsko vlajka
Rumunsko

TIP REDAKCIE: Belgicko aj handicapom

Belgicko musí hneď od úvodu zápasu nastúpiť v plnom nasadení. Len tak sa totiž dopracujú k plnému trojbodovému zisku. Kurz skoro 2.00 na to, že budú viesť už po prvom polčase, by preto mal byť pre tipérov celkom lákavý. Skúsiť ale môžete aj strelca gólu. Lukaku ich už strelil dva, len neplatili, dnes by sa konečne mal zapísať aj do oficiálnych štatistík turnaja.
Belgicko víťaz
Rumunsko víťaz
Belgicko hcp -1.5 gólu
1.polčas vyhrá Belgicko
Romelu Lukaku dá gól

Belgicko si iné ako zisk 3 bodov nepripúšťa

Bude EURO 2024 pavúk vyraďovacej fázy bez tretieho najlepšieho tímu na svete? Tak tento scenár si Belgičania určite nepripúšťajú. V zápase s Rumunskom preto rozhodne musia brať 3 body. Čakáme nátlakovú hru a dobýjanie rumunskej brány hneď od úvodu. Čo sa pravdepodobne prejaví aj v počte získaných rohov. Skúste preto stávku na rohový handicap Belgicka -3.5 s výhodným kurzom 2.18 v Tipsporte.

Rumuni sa nikam hnať nemusia

Rumunsko sa v tomto zápase nikam hnať nemusí. Tri body už majú na konte, stačí „len“ trpezlivo odrážať útoky Belgičanov. Ľahko sa povie, ťažšie realizuje. Belgicko až na ten posledný zápas s outsidermi v ostatných zápasoch pohodlne vyhrávalo. A najčastejšie sa pri tom rodili výsledky 1:0, 2:0, 3:0. V Doxxbete si môžete staviť práve na takúto možnosť s pekným kurzom až 2.70. Aj toto je cesta ako tipovať na EURO 2024 zápasy favoritov, na ktorých je vypísaný nízky kurz.

Kde sledovať duel Belgicko vs Rumunsko

Zápas Belgicko vs Rumunsko má na programe v priamom prenose hlavná stanica skupiny Markíza. Live stream môžete sledovať aj na Voyo. Hrá sa v sobotu 22. júna na štadióne v Kolíne nad Rýnom s naplánovaným výkopom o 21:00.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
22.júna 2024 o 21:00
Štadión:
RheinEnergieStadion, Kolín nad Rýnom
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia