Young Boys Bern vs Manchester City: liga majstrov

Favorit tohto zápasu je jasný. Manchester City ako minuloročný víťaz Ligy majstrov vyzve Young Boys Bern. Ten je v Champions League len tretíkrát od svojho založenia. Ako dlho sa podarí švajčiarskemu tímu odolávať anglickému gigantovi? Dokáže uhrať aspoň bod? Sledujte zápas Young Boys Bern vs Manchester City na televíznom kanáli Premier Sport 1.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
2×30€ + 30 free spinov

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.

Young Boys Bern vs Manchester City

• Young Boys je tretíkrát v skupinovej fáze Ligy majstrov.
  • Manchester City vyhral v ligovom zápase nad Brightonom 2:1.
  • Tímy odohrajú svoj prvý vzájomný zápas.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Manchester City strelí aspoň 3 góly 1.83 1.84

Kde sledovať Young Boys Bern vs Manchester City

Prvý vzájomný zápas týchto tímov môžete sledovať na televíznom kanáli Premier Sport 1. Zatiaľ si môžete pozrieť na YouTube kanáli Manchestru City jeho posledný ligový duel s Brightonom, ktorý zdolal 2:1. Strachoval sa však o výsledok do poslednej minúty. Po štyroch zápasoch strelil gól Erling Haaland.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
25. októbra o 21:00 Stadion Wankdorf Premier Sport 1

Môžu byť spokojní

Young Boys Bern môže byť s výsledkami v aktuálnej sezóne spokojný. Vo švajčiarskej Superlige patrí tímu druhá priečka. I napriek tomu, že pôsobí ešte aj v Lige majstrov. V minulom zápase získal na pôde Crvenej Zvezdy Belehrad jeden bod. Všetko nasvedčuje tomu, že práve so srbským tímom sa pobije o 3. miesto. Hráči trénera Wickyho si zápas s Manchestrom City pôjdu skôr užiť. Víťazstvo sa od nich nečaká. Možno, ak by čo najdlšie udržali vzadu nulu, možno by mohli pomýšľať na úspech.

Zdroj: Yahoo Sports

Po prehre prišlo víťazstvo

Po trpkej prehre s Arsenalom, Manchester City vyhral doma s Brightonom. Bolo to už jeho 21. víťazstvo doma a v tejto štatistike prekonal Manchester United. O tri body sa však strachoval až do poslednej minúty. Brighton znížil na 1:2. Akanji v nadstavenom čase dostal červenú kartu. Hráči Guardiolu však výsledok ubránili a opäť sa dostali na čelo tabuľky. Čo sa týka Ligy majstrov, tam s najväčšou pravdepodobnosťou skončia prví. Žreb im silného súpera neprisúdil. A zápas s Young Boys Bern je len ďalšou povinnou jazdou.

Zdroj: skysports.com

Young Boys Bern vs Manchester City kurzy

O favoritovi sa ani nemusíme baviť. 100% tipérov na Tipsporte vsádza na víťazstvo Manchestru City s kurzom 1.19. Pri takýchto zápasoch sú najzaujímavejšie góly. Je viac pravdepodobné, že v tomto dueli ich strelia len hostia. Na to, že sa presadia aspoň trikrát je kurz 1.83. Tip, že v oboch polčasoch padne gól má hodnotu 1.40. Pridajte sa k ďalším tipérom a pri registrácii využite náš Doxxbet skaut kód.

Tip redakcie: Manchester City strelí tri góly

Veríme, že Manchester City prejde Young Boys Bern ako parný valec. Citizens už dlho nad nikým nevyhrali vyšším gólovým rozdielom. Tak, ako sme na to boli zvyknutí v minulej sezóne. Proti Bernu by sa mohli presadiť viacerí hráči. Ak Haaland nebude oddychovať na lavičke, mohol by streliť dva góly.

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia