Tottenham vs Chelsea – Premier League preview a tip na výsledok


Cez víkend sa v šlágri kola stretnú dva londýnske kluby. Tottenham vs Chelsea patria dlhodobo medzi najlepšie tímy Premier League. Tottenham to potvrdzuje aj v tejto sezóne, keď je aktuálne štvrtý. Chelsea je až na desiatej priečke a v poslednej dobe sa výrazne trápi. Zápas Tottenham vs Chelsea sa odohrá naživo 26. 2. 2023 o 14:30. Domácim celkom je Tottenham a dejiskom zápasu Tottenham Hotspur Stadium v Londýne.

Tottenham vs Chelsea - Premier League preview a tip na výsledok

  • Posledný vzájomný zápas sa hral v auguste 2022 a skončil remízou 2:2
  • Tottenham nevyhral s Chelsea už osem zápasov v rade
  • Chelsea ťahá dve nepríjemné série. Zvíťaziť nedokázala v posledných piatich zápasoch. Na ihriskách súperov dokonca nevyhrala už deväť zápasov v rade
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Menej ako 2.5 gólu v zápase 1.84 1.82
  • Zápas: Tottenham vs Chelsea
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 26. 2. 2023 o 14:30

Kde sledovať Tottenham vs Chelsea

Kde sledovať Tottenham vs Chelsea? Na platformách stávkových kancelárií ako je TV Tipsport a Fortuna TV sú k dispozícii live streamy zadarmo. Zápasy Premier League však nevysielajú. Vysielacie práva na celú sezónu vlastní stanica Canal+ Sport. Zápas Tottenham vs Chelsea naživo uvidíte 26.2.2023 od 14:30.

Termín zápasu Štadión Posledný vzájomný zápas
26. februára 2023 o 14:30 Tottenham Hotspur Stadium, London Chelsea – Tottenham 2:2, 14.8.2022

Keď dáva góly Harry Kane, tak Tottenham boduje

Harry Kane je najdôležitejší hráč tímu, no v posledných mesiacoch sa to prejavuje výraznejšie. Keď dáva góly Harry Kane, tak Tottenham boduje. Toto pravidlo neplatilo v Premier League len v dvoch zápasoch v ktorých Kane skóroval. Anglický reprezentant sa presadil v 15 zápasoch, na konte má celkovo 17 gólov. Jeho strelecká produkcia vyznieva ešte pôsobivejšie v porovnaní s najbližším súperom Tottenhamu. Chelsea sa v lige trápi a od novembra strelila menej gólov ako za rovnaké obdobie samotný Harry Kane. Preto sa dá očakávať, že obrana Chelsea bude venovať útočníkovi Tottenhamu špeciálnu pozornosť pri bránení.

Keď dáva góly Harry Kane, tak Tottenham boduje

Zdroj: thesun

Chelsea nestrieľa góly

To, že Chelsea nestrieľa góly sme naznačili už vyššie. Pre lepšiu predstavu treba spomenúť, že v posledných piatich zápasoch strelila Chelsea jediný gól. V defenzíve problém nemá, veď za rovnaké obdobie inkasovala len tri góly. Ani samotná hra tímu nie je zlá. Hráči sa dostávajú do gólových príležitostí, väčšinu zápasov sú kvalitnejším celkom na trávniku, ale koncovka hráčov je katastrofálna. Umiestnenie v strede tabuľky nekorešponduje s kvalitou tímu a je vysoko pravdepodobné že sa mužstvo ešte posunie v tabuľke nahor. A to ešte v januári klub výrazne posilnil káder. Napriek zlej sérii výsledkov tak nemožno označiť Chelsea sa outsidera zápasu.

Chelsea nestrieľa góly

Zdroj: talksport

Tottenham vs Chelsea kurzy

Tottenham vs Chelsea kurzy ukazujú, že napriek zlej sérii výsledkov hostí sa čaká vyrovnaný duel. Na výhru Tottenhamu je kurz 2.56 a na Chelsea 2.86. Tottenham neporazil Chelsea už osem zápasov v rade. To napovedá, že kurz 1.55 na neprehru Chelsea môže byť výborná voľba. Vzhľadom na gólovú nemohúcnosť Chelsea sú zaujímavé aj stávky over / under. Na to, že Chelsea dá menej ako 1.5 gólu v zápase nájdete v Tipsporte kurz 1.43

Tip redakcie: menej ako 2.5 gólu v zápase

V troch zo štyroch posledných vzájomných zápasov nepadlo viac ako 2 góly. Chelsea sa v útoku trápi, na druhú stranu v defenzíve je tradične silná. Práve preto predpokladáme gólovo chudobný duel.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Menej ako 2.5 gólu v zápase 1.84 1.82

Zdroje článku: Transfermarkt, Tipsport,