Top stávkarské momenty v roku 2022


Rok 2022 bol plný na športové udalosti. Od úvodu roku až po jeho záver sa bolo na čo pozerať. Aj pre tipujúcich to bolo obdobie, kedy si mohli vyberať z mnohých zaujímavých príležitostí. Pre fanúšikov ostáva len dúfať, že nasledujúci rok sa dokáže minimálne vyrovnať tomu končiacemu. Keďže zaujímavých stávkarských momentov bolo naozaj veľmi veľa, nebudeme spomínať všetky. Namiesto toho sme pre vás pripravili zoznam top 10 stávkarských momentov v roku 2022.

Top stávkarské momenty v roku 2022

Zimná olympiáda v Pekingu

Úvod roku 2022 patril najmä zimným športom a to vďaka Zimnej olympiáde v Pekingu. Hokejových fanúšikov trochu sklamala neúčasť hráčov NHL na olympijskom turnaji. Pre Slovensko to ale nakoniec dopadlo nad očakávanie, keď si vybojovalo historicky prvú medailu v hokeji na olympiáde. K bronzu z hokejového turnaja sa pridalo aj zlato Petry Vlhovej v slalome.

Zimná olympiáda v Pekingu

MS vo futbale

Neštandardne sa hrali MS vo futbale až na konci roka. V klasickom letnom termíne sú totiž v Katare obrovské horúčavy. Vďaka tomu sa rok odštartoval a aj zakončil obrovským športovým podujatím. MS vo futbale sme sa podrobne venovali v zápasových analýzach a na našej stránke ste našli aj ďalšie informácie napríklad ohľadom programu č štadiónov na ktorých sa podujatie odohralo.

MS vo futbale

Nárast domácej MMA scény

V minulom roku sme zaznamenali výrazný nárast domácej MMA scény. K Oktagonu, ktorý je jednoznačnou jednotkou na českom a slovenskom trhu sa pridali ďalšie bojové organizácie. Ku klasickým sa pridali RFA (Real Fight Arena) a Fabriq. Vznikli aj organizácie ako FNC (Fight Night Challenge) a Clash of the stars, ktoré sa venujú zápasom celebrít.

Nárast domácej MMA scény

E-športy získavajú na popularite

E-športy získavajú na popularite. Pritom ešte nedávno sa viedli polemiky či zaradiť e-športy medzi šport. Dnes existuje celosvetovo veľké množstvo profesionálnych tímov, ktoré spolu súperia vo viacerých ligách a organizáciách.

E-športy získavajú na popularite

Koniec kamenným pobočkám

Koniec kamenným pobočkám ešte nenastal, ale za posledné roky sa k tomu čoraz viac schyľuje. Online stávkovanie má veľké množstvo výhod. Od pohodlia, viac kurzových ponúk až po všetky dostupné štatistiky. Oproti kamenným pobočkám je dostupné 24/7 a vďaka mobilným aplikáciám kdekoľvek. Kamenné pobočky tak udržiavajú viac menej už len tipujúci staršej generácie.

Koniec kamenným pobočkám

MS v hokeji

MS v hokeji sú sviatkom pre slovenského fanúšika každým rokom. Po úspešnej olympiáde sa, ale oveľa viac ľudí zaujímalo o hru Slovenska. To nesklamalo aj keď neprinieslo medailu aj z druhého podujatia v roku 2022. Na istavkovekancelarie venujeme MS v hokeji veľkú pozornosť a bude to platiť aj v roku 2023.

MS v hokeji

Nadal grandslamovým rekordérom

Do roku 2022 vstupovala trojica Federer, Nadal a Djokovič zhodne so ziskom 20 grandslamových titulov v mužskej dvojhre. Už to však neplatí, keď Federera preskočili obaja dlhoroční rivalovia. Djokovič získal jeden titul na Wimbledone, no rekordérom je Rafael Nadal. Ten vyhral prvé dva grandslamy roka a so ziskom 22 titulov je historický líder.

Nadal grandslamovým rekordérom

Opäť lákala F1

V roku 2021 sa rozhodlo o titule až v posledných pretekoch. Navyše výhru Verstappena sprevádzali kontroverzie. O to viac fanúšikov sa tešilo na aktuálnu sezónu. V nej opäť titul získal Verstappen a teraz dominantným výkonom počas celej sezóny

Opäť lákala F1

Koniec stávkovej kancelárie Betring

Betring bola nová stávková kancelária, ale jej činnosť na slovenskom trhu bola nakoniec krátka. Svoje pôsobenie na Slovensku ukončila k 1.10.2022. Naďalej však na Slovensku zostávajú tradičné stávkové kancelárie Tipsport, Fortuna, Doxxbet, Synottip, Niké či Tipos.

Koniec stávkovej kancelárie Betring

Promo akcie

V poslednom roku sme zaznamenali obrovské množstvo promo akcií od všetkých stávkových kancelárií. Pravidelne tieto promo akcie sledujeme a prinášame vám o nich aktuálne informácie. Konkurenčný boj o tipujúcich vám dáva možnosti ako využiť mnohé výhodné akcie pre svoj prospech.