Tipsport MIX tiket


Skvelá novinka, na ktorú čakali všetci tipéri je tu – Tipsport MIX tiket. V čom spočíva? Ide o možnosť kombinovania predzápasových a zároveň LIVE stávok na jednom tikete. Mnohým z vás sa určite neraz stalo, že na tikete nevychádza alebo nevyšiel hneď prvý tip. Niektoré, no nie všetky zápasy už odštartovali a vy ste si už identický tiket bez prvého zápasu nemohli zostaviť. To je však minulosťou. Stávková kancelária Tipsport ponúka okrem možnosti využiť exkluzívny Tipsport bonus 30 EUR zadarmo, aj funkciu MIX tiketu. Voľba, či to bude tiket AKO alebo KOMBI, je na vás. Či ste fanúšikom predzápasových stávok alebo obľubujete live tipovanie, túto funkciu zaručene privítate.

Čo je to MIX tiket a aké sú výhody

Nepochybne vás zaujíma, čo je to MIX tiket a aké sú jeho výhody. Doteraz ste mali možnosť zostaviť tiket iba s predzápasovými udalosťami alebo iba LIVE tiket. To sa však zmenilo. Nestihli ste tipnúť svoj zápas pred jeho štartom? Stalo sa vám, že ste mali vybratú udalosť, ktorú ste si chceli pridať na tiket a medzitým, ako ste listovali v kurzovej ponuke, sa zápas začal hrať? Automaticky sa daný zápas z vášho pripraveného tiketu vymazal. Tentokrát sa to už nestane. Zápas sa len zmení z predzápasového na live udalosť a na tikete zostane. Vy si tak pokojne môžete nakombinovať tiket z udalostí, ktoré už odštartovali a tých, ktoré sa ešte nezačali.

Nevychádza vám jeden z prvých zápasov na tikete? Ostatné udalosti už odštartovali a na štart iných ešte čakáte? Teraz už duely, ktoré začali, vynechávať zo svojho tiketu nemusíte. Vďaka funkcii MIX tiket si bez problémov zostavíte nový tiket bez zápasov, ktoré sa nevyvíjajú podľa predstáv. Zvolíte si len tie zápasy, ktoré chcete, či sa jedná o live alebo predzápasové udalosti.

Čo je to MIX tiket a aké sú výhody

Live zápas s viacerými strelcami

Až doteraz nebolo možné tipovať na live zápas s viacerými strelcami gólov. Tipsport však do svojho repertoára pridal ďalšiu funkciu. Práve vďaka nej si už bez starostí na svoj tiket zvolíte viacero strelcov naraz. Ak napríklad sledujete zápas naživo a vidíte, že gólmanom nie je naklonená šťastena, nakombinujte si tipy na niekoľko strelcov gólov na jeden tiket. Či to budú strelci z jedného alebo oboch tímov, je len na vás. Túto možnosť môžete využiť hlavne pri futbalových alebo hokejových live stretnutiach.

Live zápas s viacerými strelcami

Zmena vzhľadu v Tiket aréne

Skalní tipéri Tipsportu neprehliadnu ani zmenu vzhľadu v Tiket aréne. Najnovšie v nej medzi typy tiketov pribudli možnosti LIVE a MIX. Na vybranom tikete je okrem nicku a avataru tipéra zobrazený aj druh tiketu a koľko udalostí, respektíve zápasov obsahuje. Bez toho, aby ste tiket otvárali uvidíte aj ikony športov, ktoré obsahuje a napravo máte možnosť vytvoriť rovnaký tiket.

Po novom sa zmenil aj spôsob filtrovania. V tiket aréne sa vybraná možnosť vo filtri načíta automaticky, bez toho, aby ste klikli na tlačidlo “filtrovať”. Od teraz si vyfiltrujete aj tikety podľa toho, aký šport preferujete. Okrem toho nájdete v tiket aréne ďalšie dve možnosti “iba od sledovaných” a “aj prehrávajúce tikety”. Tipsport aplikácia taktiež prichádza s nejednou novinkou. Po novom v nej uvidíte sekcie Top autori, Vyhodnotené tikety, Najlepšie tikety, Smoliari, a Časté otázky.

Zmena vzhľadu v Tiket aréne

Často kladené otázky

Čo je to MIX tiket?

Tipsport MIX tiket je nová funkcia, ktorá umožňuje tipérom pridať na rovnaký tiket predzápasové a zároveň LIVE stávky.

Kde nájdem MIX tiket?

Možnosť zostaviť MIX tiket je na Slovensku novinkou, ktorú nájdete u obľúbenej stávkovej kancelárie Tipsport. Ak v Tipsporte ešte nemáte účet, vytvorte si ho už teraz s bonusom 30 EUR úplne zadarmo.

Prečo je MIX tiket tak obľúbený?

Doposiaľ nebola na slovenskom trhu možnosť kombinovať LIVE stávky a predzápasové stávky na jednom tikete. Zostaviť sa dal či už iba LIVE tiket alebo iba pre-match tiket. Teraz si však bez problémov zápasy oboch druhov stávok namixujete.

Môžem na MIX tiket kombinovať zápasy hrané v iný deň?

Áno, pokojne si môžete na jeden tiket nakombinovať LIVE zápasy, ale aj predzápasové udalosti, ktoré sa hrajú až o pár dní, či týždňov.