Tipsport MIX tiket


Ide o možnosť kombinovania predzápasových a zároveň LIVE stávok na jednom tikete. Mnohým z vás sa určite neraz stalo, že na tikete nevychádza alebo nevyšiel hneď prvý tip. Niektoré, no nie všetky zápasy už odštartovali a vy ste si už identický tiket bez prvého zápasu nemohli zostaviť. To je však minulosťou. Voľba, či to bude tiket AKO alebo KOMBI, je na vás. Či ste fanúšikom predzápasových stávok alebo obľubujete live tipovanie, túto funkciu zaručene privítate.

Tipsport MIX tiket

Ako funguje MIX tiket a aké sú výhody

Je to jednoduché, MIX tiket sa skládá vždy z jednej live stávky a minimálne jednej predzápasovej stávky. Nemusíte sa ponáhľať vyplňovaním tiketu a pohodlne si pridávať predzápasové stávky podľa uváženia. Vysvetlenie na príklade:

Príklad

Zvolíte si zápas Real Madrid vs Sevilla v španielskej futbalovej lige.Zápas začne už za pár minút a veríte viac Realu Madrid. Konkrétnu udalosť si nájdete v predzápasových stávkach a pridáte na tiket. Medzitím si však prezriete aj ostatné zápasy a nepostrehnete, že váš duel už začal. Štandartne by bol tiket neplatný a museli by ste nanovo vytvárať live stávku. Za pomoci MIX tiketu sa vám však predzápasová stávka automaticky zmení na live stávku. Môžete tak pohodlne pridávať ďalšie príležitosti. Po dokončení výberu stačí podať tiket.

  • Netreba kontrolovať čas podania tiketu
  • Na tiket môžete pridávať zápasy kedykoľvek
  • Predzápasové stávky sa menia automaticky na live stávky

Live zápas s viacerými strelcami

Až doteraz nebolo možné tipovať na live zápas s viacerými strelcami gólov. Tipsport však do svojho repertoára pridal ďalšiu funkciu. Práve vďaka nej si už bez starostí na svoj tiket zvolíte viacero strelcov naraz. Ak napríklad sledujete zápas naživo a vidíte, že gólmanom nie je naklonená šťastena, nakombinujte si tipy na niekoľko strelcov gólov na jeden tiket. Či to budú strelci z jedného alebo oboch tímov, je len na vás. Túto možnosť môžete využiť hlavne pri futbalových alebo hokejových live stretnutiach.

Live zápas s viacerými strelcami

Zmena vzhľadu v Tiket aréne

Skalní tipéri Tipsportu neprehliadnu ani zmenu vzhľadu v Tiket aréne. Najnovšie v nej medzi typy tiketov pribudli možnosti LIVE a MIX. Na vybranom tikete je okrem nicku a avataru tipéra zobrazený aj druh tiketu a koľko udalostí, respektíve zápasov obsahuje. Bez toho, aby ste tiket otvárali uvidíte aj ikony športov, ktoré obsahuje a napravo máte možnosť vytvoriť rovnaký tiket.

Po novom sa zmenil aj spôsob filtrovania. V tiket aréne sa vybraná možnosť vo filtri načíta automaticky, bez toho, aby ste klikli na tlačidlo “filtrovať”. Od teraz si vyfiltrujete aj tikety podľa toho, aký šport preferujete. Okrem toho nájdete v tiket aréne ďalšie dve možnosti “iba od sledovaných” a “aj prehrávajúce tikety”. Tipsport aplikácia taktiež prichádza s nejednou novinkou. Po novom v nej uvidíte sekcie Top autori, Vyhodnotené tikety, Najlepšie tikety, Smoliari, a Časté otázky.

Zmena vzhľadu v Tiket aréne

Často kladené otázky

Čo je to MIX tiket?

Tipsport MIX tiket je nová funkcia, ktorá umožňuje tipérom pridať na rovnaký tiket predzápasové a zároveň LIVE stávky.

Kde nájdem MIX tiket?

Možnosť zostaviť MIX tiket je na Slovensku novinkou, ktorú nájdete u obľúbenej stávkovej kancelárie Tipsport. Ak v Tipsporte ešte nemáte účet, vytvorte si ho už teraz s bonusom 30 EUR úplne zadarmo.

Prečo je MIX tiket tak obľúbený?

Doposiaľ nebola na slovenskom trhu možnosť kombinovať LIVE stávky a predzápasové stávky na jednom tikete. Zostaviť sa dal či už iba LIVE tiket alebo iba pre-match tiket. Teraz si však bez problémov zápasy oboch druhov stávok namixujete.

Môžem na MIX tiket kombinovať zápasy hrané v iný deň?

Áno, pokojne si môžete na jeden tiket nakombinovať LIVE zápasy, ale aj predzápasové udalosti, ktoré sa hrajú až o pár dní, či týždňov.