Taliansko vs Anglicko – Kvalifikácia na Euro preview a tip na výsledok


V rámci Kvalifikácie na Euro sú na programe prvé skupinové zápasy. V skupine C sa futbaloví fanúšikovia tešia na súboj ťažkých váh. Zápas Taliansko vs Anglicko začína vo štvrtok 23. marca 2023 o 20:45. Dejiskom je Stadio Diego Armando Maradona v talianskom meste Neapol. Skvelá atmosféra priamo na štadióne je teda zaručená a oba tímy hrajú o prvé dôležité body. V akej forme do zápasu nastupujú, kde sledovať tento duel a aké Taliansko vs Anglicko kurzy sú vypísané?

Taliansko vs Anglicko - Kvalifikácia na Euro preview a tip na výsledok

  • Taliansko a Anglicko sú v kvalifikačnej skupine C. Ich ďalšími súpermi sú Malta, Severné Macedónsko a Ukrajina.
  • Posledný zápas týchto dvoch tímov sa hral 23. septembra 2022 v rámci Ligy národov. Taliani na domácej pôde v Miláne vyhrali 1:0 po góle Raspadoriho.
  • Kurzy sú vyrovnané. Napríklad Tipsport má na výhru Talianska kurz 2,76, na výhru Anglicka 2,59 a na remízu 3,00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Každý tím dá v zápase gól 1.76 1.77
  • Zápas: Taliansko vs Anglicko
  • Súťaž: Kvalifikácia na Euro
  • Čas zápasu: 23. 3. 2023 o 20:45

Kde sledovať Taliansko vs Anglicko

Najzaujímavejšie futbalové zápasy zvykne vysielať TV Tipsport. Tentokrát však musíme zvoliť inú možnosť, kde sledovať Taliansko vs Anglicko. Priamy prenos je vysielaný na televíznej stanici Sport 2. Výkop stretnutia je vo štvrtok 23. marca 2023 o 20:45. Predzápasové štúdio začína už tradične skôr, v tomto prípade 20:30. Teraz sa poďme spoločne pozrieť na to, v akej forme obe reprezentácie do vzájomného zápasu nastupujú.

Kde sledovať Taliansko vs Anglicko Cena Druh prenosu
Sport 2 Platená TV Priamy prenos v TV

Taliansko vynechalo nedávne MS

Taliansko vynechalo nedávne MS 2022 v Katare po tom, čo v závere kvalifikácie nečakane prehralo so Severným Macedónskom 0:1. Tieto dve reprezentácie sa spolu stretnú aj v tejto kvalifikačnej skupine. Taliani chcú byť znova súčasťou hlavného turnaja a o ich motivácii postúpiť na Euro nemôže byť ani pochýb. Z posledných piatich zápasov vyhrala talianska reprezentácia trikrát. Posledné priateľské zápasy hrali Taliani ešte v novembri 2022, kedy najskôr vyhrali 3:1 nad Albánskom, ale následne podľahli Rakúsku 2:0.

Taliansko vynechalo nedávne MS

Zdroj: skysports

Anglicko svoje posledné zápasy odohralo ešte na MS

Anglicko svoje posledné zápasy odohralo ešte na MS v Katare, kde vyhralo základnú skupinu B. V osemfinále Angličania zdolali Senegal rozdielom triedy 3:0. Vo štvrťfinále už ale nestačili na Francúzov a prehrali 1:2. Proti Taliansku to bude pre anglický tím už 31. vzájomný zápas. Zahrali si proti sebe napríklad finále EURO 2021, kedy Taliansko vyhralo po penaltách. Posledné dva vzájomné zápasy sa odohrali v rámci Ligy národov. V júni 2022 sa zrodila bezgólová remíza, v septembri toho istého roku vyhrali Taliani nad Anglickom 1:0. O jediný presný zásah sa vtedy na štadióne San Siro postaral Giacomo Raspadori.

Anglicko svoje posledné zápasy odohralo ešte na MS

Zdroj: englandfootball

Taliansko vs Anglicko kurzy

Taliansko vs Anglicko kurzy sú veľmi vyrovnané a stávkari používajú rôzne tipy na futbal. Na výhru domáceho Talianska je kurz 2,76, na triumf Anglicka 2,59. V prípade remízy je kurz 3,00. Medzi najčastejšie stávky patrí remíza v prvom polčase, na ktorú je kurz 2,00. Z ďalších zaujímavých stávok spomeňme napríklad, že Taliansko dá prvý gól v zápase, na čo je kurz 2,05. Stávka, že vsieti prvý gól Anglicko má kurz 1,98. Napríklad na to, že v zápase padne viac ako 1,75 gólu je kurz 1,43. Stávka na to, že padne menej ako 1,75 gólu je vypísaná s kurzom 2,62.

Tip redakcie: Každý tím dá v zápase gól

Obe mužstvá vo svojich posledných piatich zápasov nedokázali skórovať len v jednom. V prípade Talianov to bol spomínaný posledný duel proti Rakúsku, v prípade Angličanov bezgólová remíza v skupine na MS s USA. Preto tipujeme, že každý tím dá v zápase gól. Tipsport má túto stávku vypísanú ako Každý tím dá v zápase 1 a viac gólov s kurzom 1,76. Napríklad Fortuna má stávku uvedenú ako Oba tímy dajú gól s kurzom 1,77.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Každý tím dá v zápase gól 1.76 1.77

Zdroje článku: Transfermarkt, Tipsport,