Švédsko vs Česko kurzy a preview: semifinále MS v hokeji 2024


Domáci tím je v hre o zlato, proti budú Tri korunky, ktoré na turnaji ešte neprehrali. Úvodné semifinále na MS v hokeji zaobstará duel Švédsko vs Česko. Miernym kurzovým favoritom je severský tím, ale doma je doma. Zápas v pražskej O2 Aréne je na programe v sobotu 25. mája už o 14.20. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici JOJ a na TV Tipsport.

Švédsko vs Česko kurzy a preview: štvrťfinále MS v hokeji 2024

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Severské derby vo štvrťfinále rozuzlilo až predĺženie. So šťastnejším koncom pre Švédsko. Zápas rozhodol v 66. minúte útočník Joel Eriksson Ek.
  • Česi si po dvoch rokoch opäť zahrajú o medaily. Rozhodol o tom najmä 100%-ný Dostál. Brankár Anaheimu v zápase s USA nepustil za svoj chrbát ani jeden gól.
  • Na postup Švédska do finále MS v hokeji 2024 je v Doxxbete vypísaný kurz 1.71. Finálová účasť českého tímu je zase ocenená kurzom 2.11.

Švédsko vs Česko kurzy

MS v hokeji pavúk 2024 v semifinále proti sebe zviedol tímy, ktoré v posledných zápasoch zdobí pevná obrana a skvelé výkony brankárov. Aj z toho dôvodu sú Švédsko vs Česko kurzy pomerne vyrovnané. Mierne však naklonené v prospech Tre Kronor, ktorých výkony na MS vzbudzujú najväčší rešpekt. Na výhru Švédska v riadnom hracom čase môžete staviť s kurzom 2.20. Výhra Česka má kurz 2.90 a remíza 4.05.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Švédsko víťaz
kurz 2.20
kurz 2.12
Česko víťaz
kurz 2.90
kurz 3.10
Remíza
kurz 4.05
kurz 4.00
Tip redakcie: Do finále postúpi Švédsko

Česi vo štvrťfinálovom zápase s USA zatiahli roletu, keď im nedovolili streliť ani jeden gól. Švédi aj napriek vyrovnávajúcemu gólu na 1:1 v poslednej minúte zápasu napokon Fínsko „zložili“ v predĺžení. V semifinálovej bitke to tiež môže byť o jedinom góle. My sa prikláňame k tomu, že šťastnejší bude tentoraz švédsky tím, možno aj výraznejším gólovým rozdielom. Najlepší kurz na túto možnosť sme našli v Doxxbete. Pozrite si ako tipovať na MS v hokeji 2024 toto semifinále.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Švédsko víťaz do rozhodnutia 1.71 1.66
Menej ako 4.5 gólu v zápase 1.89 1.81
Švédsko handicap -0.1 2.40 2.43

Obrana Švédska je neprekonateľná

Budeme sa opakovať, ale obrana Švédska na týchto Majstrovstvách sveta je prosto neprekonateľná. Doteraz vrátane štvrtkového štvrťfinále inkasovala len 10 gólov (v 8 zápasoch celkom). Viac ako jeden gól im dokázali streliť iba Američania a Lotyši. Česi zase na domácom šampionáte nepredvádzajú žiaden gólostroj. Kurz na to, že Česi nestrelia v semifinále viac ako 1 gól, je preto podľa nás mimoriadne lákavý. V Doxxbete má aktuálnu hodnotu 2.60.

Česi tento rok so Švédmi žiadna sláva

Česko sa pred MS 2024 so Švédskom stretávalo v rámci Eurohockey Tour. A neviedlo si s ním dvakrát najúspešnejšie. Až na úvodný Karjala Cup na ostatných turnajoch Česi vždy podľahli aspoň o dva góly. Naposledy na Českých hokejových hrách tesne pred šampionátom 0:2. Zostavy oboch tímov sú samozrejme odvtedy mierne odlišné, no pri doterajších výkonoch Švédska to nevidíme inak. Tre Kronor v semifinále český tím zdolajú minimálne o dva góly. Odporúčame staviť v Doxxbete s výhodným kurzom 3.10.

Kde sledovať duel Švédsko vs Česko

Prestížny semifinálový zápas MS v hokeji 2024 Švédsko vs Česko je na programe v sobotu 25. mája už o 14:20. Priamy prenos z pražskej O2 Arény môžete sledovať na dvoch televíznych staniciach JOJ, na hlavnej a JOJ Šport. Live stream naživo bude dostupný aj na TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
25.mája 2024 o 14:20
Štadión:
O2 Aréna, Praha
Kde sledovať:
Tv JOJ, TV Tipsport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia