Švajčiarsko vs Nemecko kurzy a preview: štvrťfinále MS v hokeji 2024


Už vo štvrtok 23. mája MS v hokeji 2024 pokračujú štvrťfinálovými zápasmi. O 16:20 sa v Ostrave odohrá duel Švajčiarsko vs Nemecko. Švajčiari na turnaji prehrali jediný zápas, Nemci zase presvedčili najmä svojimi výkonmi proti Slovensku či Lotyšsku. Vypísané kurzy ale celkom výrazne favorizujú švajčiarsky tím. Ako to napokon dopadne si môžete pozrieť v priamom prenose na JOJ Šport a na TV Tipsport.

Švajčiarsko vs Nemecko kurzy a preview: MS v hokeji 2024 štvrťfinále

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • MS v hokeji pavúk proti sebe postavil vicemajstra sveta z Nemecka proti Švajčiarsku, ktoré na cenný kov čaká 5 rokov.
  • Švajčiari obsadili v skupine A druhé miesto, keď na turnaji podľahli len Kanade tesne 2:3.
  • Nemecko obsadilo v tabuľke MS v hokeji skupiny B tretie miesto. Po dvoch prehrách s favoritmi – so Švédskom aj USA rovnakým výsledkom 1:6.

Švajčiarsko vs Nemecko kurzy

MS v hokeji kurzy na zápas Švajčiarsko vs Nemecko sú výrazne naklonené na stranu Švajčiarov. Zaslúžene. Na turnaji totiž podávajú naozaj výborné výkony. Na ich víťazstvo v riadnom hracom čase tak teraz môžete staviť s kurzom 1.50. Na Nemecko je vypísaný kurz 5.40 a na remízu 5.20.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Švajčiarsko víťaz
kurz 1.49
kurz 1.51
Nemecko víťaz
kurz 5.40
kurz 5.67
Remíza
kurz 5.20
kurz 4.85
Tip redakcie: Vyhrá Švajčiarsko

Švajčiari na MS v hokeji 2024 predvádzajú pekný hokej. Tím na čele s Fialom, Hischierom či Josim tak môže mať na turnaji tie najvyššie ambície. Prvou prekážkou bude Nemecko, s ktorým vlani vo štvrťfinále prehrali 1:3. Teraz by im to mali oplatiť. Nemci sa totiž doteraz proti favoritom veľmi neukázali. Pozrite si ešte ako tipovať na MS v hokeji 2024 tento zápas.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Vyhrá Švajčiarsko 1.49 1.51
Viac ako 5.5 g v zápase 1.88 1.97
Kevin Fiala dá gól 2.20 2.20

Švajčiarsko zvykne outsiderov pohodlne „prestrieľať“

Kanada na MS v hokeji 2024 vyhrala všetky svoje zápasy. Na druhú stranu treba pripomenúť, že ich obrana nestála vždy na tých najpevnejších nohách. Je v silách slovenského tímu streliť Kanade v tomto zápase aspoň 2 góly? Podľa nás áno, a to aj napriek tomu, že na turnaji pre zranenie skončil trojgólový Martin Pospíšil. Odporúčame vsadiť v Tipsporte s výhodným kurzom 1.61.

Nemci majú s favoritmi viac vylúčení na konte

Nemecko sa na týchto MS v pozícii výraznejšieho outsidera ocitlo dvakrát. A v oboch zápasoch, so Švédskom i USA, bolo vylučovanejším tímom. Kurz na to, že sa tak stane aj v tomto zápase so Švajčiarskom, je preto mimoriadne lákavý. V Tipsporte na túto možnosť vypísali až 2.02. Za úvahu potom stojí aj celkový počet vylúčení. Čaká sa nervózny zápas a aspoň 7 menších trestov v zápase by nikoho neprekvapilo. Staviť na to môžete s kurzom 1.89.

Kde sledovať duel Švajčiarsko vs Nemecko

Prvý štvrťfinálový duel na štadióne v Ostrave v podaní Švajčiarsko vs Nemecko je na programe MS v hokeji vo štvrtok 23. mája o 16:20. Priamy prenos môžete sledovať na JOJ Šport. Live stream naživo bude dostupný aj na TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
23.mája 2024 o 16:20
Štadión:
Ostravar Aréna, Ostrava
Kde sledovať:
Tv JOJ, TV Tipsport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia