Súťažte o lístky na MS v hokeji a 200 tisíc Netov s Tipsportom

Tipsport má pre fanúšikov Fantasy skvelú správu. K práve prebiehajúcemu play-off českej hokejovej Tipsport extraligy totiž pripravil špeciálnu súťaž. Zapojte sa aj vy a staňte sa najlepším trénerom Tipsport Fantasy. Vyhrať môžete lístky na MS v hokeji 2024 a k tomu si tí najlepší rozdelia až 6 miliónov Netov. Víťaz berie rovných 200.000 Netov. Všetky dôležité informácie o súťaži, podmienky a ako hrať, nájdete v našom článku.

Súťažte o lístky na MS v hokeji

 • Doba trvania: 6. 3. 2024 – 28. 4. 2024
 • Žrebovanie: každý deň
 • Hlavné výhry: 20 lístkov po dvoch vstupenkách na MS v hokeji

Podmienky súťaže o lístky na MS v hokeji od Tipsport

Najprv si povedzme aké sú základné podmienky súťaže o lístky na MS v hokeji od Tipsport. Tým, ktorí s Tipsportom už Fantasy hrali, ich určite netreba veľmi objasňovať. No a pre tých, ktorí sa podobnej súťaže ešte nezúčastnili, máme tento jednoduchý návod ako na to:

 1. Súťaže sa môžu zúčastniť iba hráči registrovaní v Tipsporte. Tipsport registrácia vám potom umožní nielen účasť v tejto súťaži, ale aj na ďalších promo akciách a súťažiach od Tipsportu.
 2. Vďaka registrácii máte v Tipsporte k dispozícii plnohodnotný hráčsky účet. Určite pri nej nezabudnite použiť Tipsport akčný kód. S ním získate aj bonus zadarmo 20€ a vstupný bonus za prvý vklad, ktorý má maximálnu hodnotu až 4.000€.
 3. Po založení účtu môžete v podstate hneď začať hrať Fantasy TEHL play off. Základ je zostaviť čo najlepší imaginárny tím z hráčov tímov, ktoré sa predstavia vo vyraďovacej fáze českej hokejovej extraligy.
 4. Vyberáte celkom 6 hráčov – troch útočníkov, dvoch obrancov a jedného brankára. Každý z nich získava body na základe svojho reálneho výkonu v zápase.
 5. Každý hokejista má stanovenú cenu, ktorá odráža jeho kvality a výkon v základnej časti extraligy. Dôležité je sa zmestiť do maximálneho rozpočtu tímu.
 6. Vaše získané body sa potom porovnávajú s ostatnými hráčmi vo Fantasy súťaži. Či už je to denný, týždenný alebo celkový rebríček.
 7. Nejlepšie umiestnení hráči získavajú odmeny v Tipsport netoch. Plus, najlepší v celkovom rebríčku získajú aj špeciálnu odmenu vo forme lístkov na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji.
 8. Vstupenky potom čakajú na 10 najlepších Fantasy trénerov. Víťaz okrem toho získa aj 200.000 Netov.

Vstupenky na MS v hokeji od Tipsport: výhry každý deň

Vyhodnotenie súťaže je na dennej a týždennej báze. Víťazi v rámci týchto rebríčkov získavajú odmenu výhradne v Netoch. Vstupenky na MS v hokeji od Tipsport si rozdelia najlepší hráči až po vyhodnotení celkového rebríčka. Tipsport pri tejto príležitosti rozdá rovných 20 lístkov.

Umiestnenie v celkovom rebríčku Vyhrané vstupenky Odmena v Netoch
1. 2 lístky – Kanada vs. Česko (21. 5.) 200.000
2. 2 lístky – Česko vs. Rakúsko (17. 5.) 80.000
3. 2 lístky – Česko vs. Dánsko (15. 5.) 40.000
4. 2 lístky – Nórsko vs. Česko (11. 5.) 16.000
5. 2 lístky – Česko vs. Veľká Británia (18. 5.) 16.000
6. 2 lístky – USA vs. Slovensko (13. 5.) 6.000
7. 2 lístky – Slovensko vs. Nemecko (10. 5.) 6.000
8. 2 lístky – Slovensko vs. Poľsko (15. 5.) 6.000
9. 2 lístky – Slovensko vs. Kazachstán (12. 5.) 6.000
10. 2 lístky – Švajčiarsko vs. Kanada (19. 5.) 6.000

Ako na vygenerovanie hokejovej zostavy

V súťaži o vstupenky na MS v hokeji a Tipsport Nety máte veľkú šancu uspieť. A to hlavne vtedy, ak čo najideálnejšie zostavíte svoj imaginárny tím. Ako teda na vygenerovanie vašej ideálnej hokejovej zostavy?

 1. Ako hráč s plnohodnotným hráčskym kontom v Tipsporte získate možnosť zúčastniť sa tejto aj ďalších Tipsport súťaží a promo akcií.
 2. Tipsport Fantasy spočíva v zostavení imaginárneho tímu z hráčov, ktorí nastupujú v mužstvách, ktoré aktuálne hrajú play-off Tipsport Extraligy.
 3. Siahnuť môžete po akomkoľvek hráčovi, ktorý je súpiske ktoréhokoľvek tímu z vyraďovacej časti Extraligy. Vyberáte troch útočníkov, dvoch obrancov a jedného brankára. Na každú pozíciu môžete vybrať aj náhradníka. Ten však musí mať nižšiu imaginárnu hodnotu ako hráč vo vašej základnej zostave.
 4. Nezabudnite tiež zvoliť kapitána vašej zostavy. Takýto hráč získava v hre dvojnásobný počet bodov. Na svoju zostavu máte k dispozícii imaginárny rozpočet. Pri presiahnutí určenej hranice potom budete pri zisku bodov v určitej miere penalizovaní.
 5. Podľa skutočných výkonov vašich vybraných hokejistov v play off Tipsport Extraligy sa vám pripisujú body podľa vopred určených kritérií. Tie hráč získava nielen za strelené góly a asistencie, ale napríklad aj za strely na bránu, hity, či zablokované strely.
 6. Svoju zostavu si môžete vyskladať sami, alebo si ju dať náhodne vygenerovať. Šancu na zisk odmeny tak majú aj tí Fantasy hráči, ktorí sa v českej Tipsport Extralige veľmi neorientujú. Takisto môžete automaticky okopírovať vašu predchádzajúcu zostavu aj do ďalšieho kola súťaže.
 7. Na základe výkonov vášho Fantasy mužstva získavate body do denného alebo týždenného rebíčka. Do celkového rebríčka sa vám potom ráta len určité percento najlepších výsledkov. Šanca na výhru je tak otvorená aj nepravidelným hráčom.