Euro 2021 bonusy


Majstrovstvá Európy vo futbale 2021 sú za dverami a mnohí futbaloví fanúšikovia si brúsia zuby na EURO 2021 bonusy od stávkových kancelárií. Tie si už s predstihom tradične pripravujú rôzne prémie, ako nalákať čo najviac tipérov a predbehnúť tým konkurenciu. Práve kvôli blížiacemu sa turnaju, ktorý štartuje už 11. júna 2021, sme si pripravili súhrn tých najlepších bonusov na trhu. Ktorá stávková kancelária má najlepší bonus a kde sa registrovať, aby ste ho získali bez vkladu? To všetko si povieme v nasledujúcich riadkoch.

Najlepšie stávkové kancelárie na Euro 2021 EURO 2021 bonus
Tipsport Euro 2021 4 000 € + 20 € zadarmo
Doxxbet Euro 2021 2 000 € / stávka bez rizika 20 €
Synottip Euro 2021 10 000 € / stávka bez rizika 50 €
Fortuna Euro 2021 stávka bez rizika 30 €
Fortuna Euro 2021 milónový bonus 1000 000 €

Najlepšie bonusy stávkových kancelárii pre Euro 2021

Zo začiatku si predstavme najlepšie bonusy stávkových kancelárií pre EURO 2021. Využiť ich môže každý novo registrovaný klient, kedykoľvek, pokojne aj pred, počas, či po začiatku šampionátu. Bonusy sa dajú využiť na stávky priamo na EURO 2021, či akékoľvek iné v kurzovej ponuke stávkovej kancelárie.

Medzi najvýhodnejšie bonusy patrí stávka úplne zadarmo, či stávka bez rizika, ktorú najlepšie stávkové firmy na Slovensku obvykle ponúkajú. Veľmi výhodný bonus pre nových hráčov má Tipsport, ktorý ponúka okrem 4 000 € aj stávku 20 € zadarmo, to znamená, bez nutnosti vkladu. Ďalšie kancelárie, ako Fortuna, Synottip a Doxxbet majú v ponuke bonusov stávku bez rizika od 20 do 50 €, no najskôr je potrebné peniaze vložiť a pri nevýhernej stávke sa celý vklad vráti na hráčske konto. Pozrime sa teda na jednotlivé bonusy viac do detailov.

Tipsport Euro 2021 bonus

Tipsport EURO 2021 bonus je k dizpozícii pre každého novo registrovaného hráča. Jedná sa o 100%-tný vstupný bonus 4 000 € a okrem toho 20 € úplne zadarmo. Kurzový ponuka Tipsportu je pri podobných turnajoch a príležitostiach veľmi rozsiahla a každý fanúšik športových stávok si naozaj má z čoho vyberať. Bonus 20 € je navyše bez nutnosti vkladu a staviť si tak môžete na akýkoľvek zápas alebo zápasy zdarma. Odporúčame túto ponuku od Tipsportu využiť. Prečítajte si podrobný návod na registráciu a následné získanie bonusov.

Ako sa zaregistrovať do Tipsportu s Euro 2021 bonusom

 1. Navštívite stránku Tipsportu a vpravo hore si otvoríte registračný formulár
 2. Vo formulári vyplníte všetky potrebné údaje a kliknete na tlačidlo “Registrovať”
 3. Tipsport vám následne pošle na email odkaz s potvrdzovacím linkom, ktorý kliknutím potvrdíte
 4. Následne vás to presmeruje na stránku Tipsportu a príde vám SMS s údajmi pre prihlásenie (email a dočasné heslo)
 5. Tipsport vám ďalším emailom poďakuje za registráciu a v emaili kliknite na tlačidlo “Prihlásiť sa a doplniť údaje”
 6. Prihlásite sa vpravo hore údajmi, ktoré vám prišli do SMS správy
 7. Po prihlásení si vo vyskakovacom okne nastavíte nové heslo, vaše užívateľské meno a kliknete na tlačidlo “Doplniť registračné údaje”.
 8. Ďalším krokom potrebným pre získanie bonusov je overenie vašej identity. Pokračujte kliknutím na oranžové tlačidlo “Doplniť nutné údaje”
 9. Následne sa vám zobrazia dve kolonky, ktoré je potrebné postupne vyplniť. Jednou sú osobné údaje a druhou doklady totožnosti.
 10. Nakoniec ostáva len chvíľu počkať, kým spoločnosť Tipsport overí vašu totožnosť.
 11. Po úspešnom overení môžete ihneď využiť bonus 20 € zadarmo, ktorý máte v zostatku vo forme bonusových peňazí, ktoré sú nazývané “Nety”.
 12. Posledným krokom je určenie vášho 100%-ného vstupného EURO 2021 Tipsport bonusu. Ten si určíte vašim prvým vkladom až do výšky 4 000 €. To znamená, že koľko vložíte, toľko dostanete. Pre získanie bonusu je však potrebné prestávkovať určitú sumu podľa podmienok Tipsportu.
Registrácia s Tipsport Euro 2021 bonus

Ako sa zaregistrovať do Tipsportu s Euro 2021 bonusom

Doxxbet Euro 2021 bonus

Získanie bonusov Doxxbet EURO 2021 v hodnote 2 000 € v kombinácii s bezrizikovou stávkou 20 € je jednoduché a intuitívne. Stačí sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii Doxxbet a EURO bonusy môžu byť vaše. Vstupný bonus 2 000 € je určený prvým vkladom na hráčske konto a podmienený prestávkovaním niekoľkonásobnej hodnoty bonusu podľa určených podmienok. Podrobnosti nájdete na oficiálnej stránke Doxxbetu. Stávku bez rizika 20 € je možné využiť do 14 dní od registrácie. Pre využitie stávky je nutné uzatvoriť jednoduchý tiket s aspoň dvoma zápasmi, dokopy minimálnym kurzom 2.00.

Ako sa zaregistrovať do Doxxbetu s Euro 2021 bonusom

 1. Spustite si webovú stránku Doxxbet a vpravo hore kliknite na tlačidlo “Registrovať”
 2. Vyplňte registračný formulár a následne kliknite na “Registrovať”
 3. Na váš mobil príde SMS správa s aktivačným kódom, ktorý v ďalšom kroku napíšete do voľnej kolonky
 4. Potom sa vám zjaví vyskakovacie okno, kde je potrebné vyplniť niektoré osobné údaje
 5. Doxxbet vám následne odošle email, v ktorom pokračujte v registrácii kliknutím na tlačidlo “Aktivovať”
 6. Budete presmerovaní na stránku Doxxbet, kde si nastavíte nové heslo
 7. Ďalším krokom je overenie totožnosti. Vpravo hore kliknete na svoj profil, kde sa v ponuke prekliknete na možnosť “Verifikácia”
 8. V tejto sekcii vyplníte všetky potrebné údaje, nahráte obe strany dvoch dokladov totožnosti a následne je potrebné chvíľu počkať na overenie administrátormi
 9. Doxxbet vás o potvrdení informuje SMS správou a vy môžete následne využiť EURO 2021 Doxxbet bonusy naplno
 10. Nezabudnite, že vstupný bonus až 2 000 € si určíte svojim prvým vkladom
Registrácia s Doxxbet Euro 2021 bonus

Ako sa zaregistrovať do Doxxbetu s Euro 2021 bonusom

Synottip Euro 2021 bonus

Získanie bonusu Synottip EURO 2021 v hodnote 5 000 € a zároveň stávky bez rizika 50 €, je podmienené registráciou v stávkovej kancelárii Synottip. Využiť ich môžete, či už na stávku z ponuky EURO 2021 alebo inú. Výber je iba na vás. Výšku 100%-ného vstupného bonusu až 5 000 € si stanovíte po úspešnej registrácii svojim prvým vkladom na hráčske konto. Ak chcete využiť ponuku stávky bez rizika 50 €, po vytvorení účtu je nutné uzatvoriť tiket v rovnomennej hodnote. Váš prvý vklad na účet určí aj výšku vašej stávky bez rizika. Ak vložíte 20 €, stávka môže byť v hodnote 20 €. Avšak, ak vložíte napr. 200 €, maximálna stávka bez rizika môže byť v hodnote 50 €. Ponuka platí len do 10 dní od registrácie na SÓLO stávky a tiket je bez kurzového obmedzenia. Na LIVE stávky tento bonus neplatí.

Ako sa zaregistrovať do Synottipu s Euro 2021 bonusom

 1. Navštívte stránku Synottip a vpravo hore si otvorte registračný formulár tlačidlom “Zaregistrujte sa!”
 2. Vyplníte všetky potrebné údaje a kliknete na tlačidlo “Overenie telefónu”
 3. Následne napíšte overovací kód, ktorý vám prišiel od Synottipu do SMS správy a stlačte tlačidlo “Zaregistrovať”
 4. V ďalšej časti kliknite na tlačidlo “Doplniť”, kde vyplníte všetky potrebné údaje
 5. Po vyplnení stlačte “Kontaktné údaje”, kde pokračujete vo vyplňovaní potrebných koloniek
 6. Ak ste všetko vyplnili, pokračujte stlačením tlačidla “Súhlasy”
 7. Následne, ak máte záujem o zaslanie BENEFIT karty, zaškrtnite túto možnosť a prejdite do ďalšej časti tlačidlom “Dokončiť”
 8. Ďalším krokom je overenie vašej identity, kde je potrebné nahrať sken alebo fotografiu dvoch dokladov totožnosti
 9. Nakoniec už ostáva len overenie emailovej adresy. Vo vašej emailovej schránke otvorte mail od Synottipu a kliknite na potvrdzovací odkaz
 10. Následne už len stačí počkať pár minút na overenie vašej totožnosti a môžete naplno využiť EURO 2021 Synottip bonusy
Registrácia so Synottip Euro 2021 bonus

Ako sa zaregistrovať do Synottipu s Euro 2021 bonusom

Fortuna Euro 2021 bonus

Pre každého fanúšika futbalových šampionátov je tu aj Fortuna EURO 2021 bonus. V ponuke ich má táto stávková kancelária viacero, no zvoliť si môžete iba jeden. Vybrali sme preto tie najlepšie, ktorými sú vstupný bonus až 1 000 € alebo stávka bez rizika v hodnote 30 €. Využiť ich môžete na EURO 2021 zápasy alebo akékoľvek iné, podľa vášho výberu. Stávku bez rizika uskutočníte po registrácii uzatvorením tiketu za peniaze, ktoré vám v prípade prehry Fortuna vráti naspäť na hráčsky účet. Vy tým pádom nemáte čo stratiť, ale môžete len zadarmo vyhrať. Ďalšou alternatívou je 100%-tný vstupný bonus až 1 000 €, ktorý si určíte svojim prvým vkladom. Napríklad, ak vložíte 50 €, dostanete po splnení podmienok bonus 50 €.

Ako sa zaregistrovať do Fortuny s Euro 2021 bonusom

 1. Spustíte si stránku Fortuny a vpravo hore si otvoríte registračný formulár
 2. Vyplníte všetky potrebné údaje, zvolíte si jeden z dostupných bonusov a kliknete na tlačidlo “Registrovať sa”
 3. Následne na vás vyskočí okno, do ktorého zadáte overovací kód, ktorý ste obdržali od Fortuny. Po zadaní kódu kliknete na tlačidlo “Pokračovať”
 4. Ďalším krokom je vyplnenie troch koloniek v okne s názvom “Hráčsky účet”. Konkrétne “Osobné údaje” a dvakrát “Overenie identity”
 5. Po vypĺnení údajov a naskenovaní dvoch dokladov totožnosti kliknete na tlačidlo “Dokončiť”
 6. Následne chvíľu počkáte na overenie všetkých údajov a vašej totožnosti
 7. Fortuna vám potvrdenie overenia vášho účtu oznámi obržaným emailom
 8. Po obrdžaní potvrdzovacieho emailu môžete naplno využiť vstupný bonus, ktorý ste si určili. Ak to je stávka bez rizika 30 €, uskutočnite dotáciu konta aspoň v rovnakej výške a podľa požadovaných podmienok bonus využite tým, že uzatvoríte tiket. Celkový kurz na tikete musí byť minimálne 2.00 a je potrebné využiť ho do 7 dní od registrácie.
 9. Ak ste si vybrali 100%-ný EURO 2021 Fortuna bonus v hodnote 1 000 €, výšku bonusu si určíte svojim prvým vkladom na hráčsky účet. Pre získanie bonusu je okrem nutnosti vkladu prestávkovať určitú sumu podľa podmienok Fortuny.
Registrácia s Fortuna Euro 2021 bonus

Ako sa zaregistrovať do Fortuny s Euro 2021 bonusom

Ostatné stávkovky, kde sa dá tipovať na Euro 2021

To však nie je všetko a my si predstavíme aj ostatné stávkovky, kde sa dá tipovať na EURO 2021. Na Slovenskom trhu sme si najznámejšie stávkové kancelárie už spomenuli, no ostáva nám ešte Niké a eTipos. Niké ponúka EURO bonus v hodnote 20 € zadarmo ihneď po úplnej registrácii. Nie je to však 20 € na jeden tiket, ale pridelené vám budú štyri voľné tikety v hodnote 5 €. Potrebné je však uzatvoriť tiket v minimálnom kurze 1.05, čo samozrejme nie je problém. Ďalším bonusom, ktorí Niké ponúka, je 100%-ný vstupný bonus 1 000 €. Ten si určíte po registrácii svojim prvým vkladom. Bonus bude vyplatený až po prestávkovaní určitej sumy peňazí podľa detailných Niké podmienok.

Prejdime na eTipos, ktorý sa špecializuje hlavne na lotériu, no nedávno prišiel na trh aj s kurzovými stávkami a online casinom. Žiadne špeciálne EURO 2021 casino bonusy v ponuke nie sú, no Tipos ponúka novým hráčom vstupný bonus do casina až 1 050 €. Pre fanúšikov športového tipovania žiaľ momentálne v ponuke žiadna prémia nie je, no predpokladáme, že v budúcnosti určite bude z čoho vyberať.

Ostatné stávkovky, kde sa dá tipovať na Euro 2021

Často kladené otázky

Kde tipovať na EURO 2021?

Odporúčame využiť stávkové kancelárie Tipsport, Synottip, Doxxbet alebo Fortuna, ktoré ponúkajú najlepšie EURO 2021 bonusy na trhu.

Čo dostanem pri použití Synottip casino promo kód?

Platí to isté, čo sme napísali ku kurzovým stávkam. Bonusy sa v čase môžu neustále meniť. Momentálne Synottip casino ponúka voľné zatočenia naviac, ako bonus k už existujúcemu balíku voľných zatočení.

Kde dostanem bonus na EURO 2021 zadarmo?

Bonus zadarmo bez nutnosti vkladu ponúka stávková kancelária Tipsport alebo Niké. Pre ich využitie je však potrebná úplná registrácia. Ako využiť bonus 20 € zadarmo, sme do detailov rozpísali v článku vyššie.

Môžem využiť EURO 2021 bonusy, aj keď už mám v stávkovej kancelárii vytvorený účet?

Ak už ste vo vybranej stávkovej kancelárii zaregistrovaný, uvítací bonus pravdepodobne využiť nemôžete. Tipovať samozrejme môžete aj bez bonusu, no odporúčame sledovať aktuálne promoakcie, kde stávkovky pravidelne ponúkajú klientom rôzne špeciálne prémie.

Ako tipovať na EURO 2021?

Aby ste mohli tipovať na EURO 2021, odporúčame vytvoriť si v stávkových kanceláriach hráčsky účet. Pri registrácii si zvolíte bonus, ktorý chcete získať a po vytvorení konta ho môžete využívať. Detailný postup registrácie sme rozpísali v článku vyššie.

Ako využiť všetky bonusy na EURO 2021?

Bonusy na EURO 2021 môžete využiť v tých stávkových kanceláriach, kde nemáte vytvorený účet. Pokojne to môžu byť aj všetky, ktoré sme rozpísali. Stačí si len v článku vyššie prečítať návod na registráciu a následné využitie všetkých bonusov.

Celkové hodnotenie Euro 2021 bonusov

A čo naše celkové hodnotenie Euro 2021 bonusov? Každá stávková kancelária sa okrem uvítacích bonusov pre nových klientov snaží športovým tipérom zatraktívniť ich tipovanie. Či už sú to rôzne špeciálne prémie, stávky bez rizika alebo voľne dostupné bonusy, ktoré sme v článku spomínali. Stačí len pravidelne sledovať promoakcie jednotlivých stávkoviek a o bonusy ukrátení nebudete. Naša redakcia jednoznačne odporúča bonus bez nutnosti vkladu, ktorý ponúka stávková kancelária Tipsport. Po úspešnej registrácii si tak môžete vytvoriť tiket v hodnote 20 € a to úplne zadarmo. Okrem toho ponúka Fortuna, Synottip a Doxxbet stávku bez rizika v hodnotách až do 50 € v závíslosti od stávkovej kancelárie. Čo sa týka sympatizantov online casina, tak pre nich zatiaľ žiaden EURO 2021 casino bonus na hracie automaty dostupný nie je. Všetky dostupné bonusy sme už spomenuli a je teda len na vás, ktoré z nich si vyberiete. Futbalový sviatok EURO 2021 štartuje už 11. júna a neostáva nám už nič iné, než vám pri tipovaní futbalových výsledkov zaželať veľa šťastia a zábavy.