Slovensko vs Lichtenštajnsko: Kvalifikácia na EURO 2024


Slovensko čaká povinná jazda v podobe kvalifikačného zápasu na EURO 2024 s Lichtenštajnskom. Síce tieto krajiny sú v rankingu na úplne odlišných pozíciách, posledný vzájomný zápas skončil len jednogólovým víťazstvom slovenskej reprezentácie. Či to výsledkovo dopadne inak, to sa rozhodne na štadióne Tehelné pole. Zápas Slovensko vs Lichtenštajnsko má výkop 11. septembra o 20:45.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Slovensko vs Lichtenštajnsko: Kvalifikácia na EURO 2024

  • Posledný vzájomný zápas skončil víťazstvom Slovenska 1:0
  • Lichtenštajnsko doteraz prehralo všetky zápasy v skupine
  • Bookmakeri jednoznačne favorizujú na víťazstvo Slovensko
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Slovensko vyhrá oba polčasy 1.40 1.35

Kde sledovať zápas Slovensko vs Lichtenštajnsko

Zápas Slovensko vs Lichtenštajnsko môžete sledovať na televíznom kanáli Sport 1, ktorý vlastní práva na polovicu kvalifikačných zápasov slovenskej reprezentácie. Predzápasové štúdio začne už o 20:25, samozrejme, nebude chýbať slovenský komentár.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
11. septembra o 20:45 Tehelné pole Sport 1

Pre Slovensko je zápas povinná jazda

Pre Slovensko je zápas povinná jazda. Určite tréner Calzona nechce opäť zažiť len jednogólové víťazstvo. Vtedy sme sa nevedeli presadiť cez hlboký blok súpera a prakticky využiť našich útočníkov, keďže,paradoxne, gól strelil obranca Vavro. Na Tehelnom poli to už musí byť iná pesnička. Vpredu musia byť Slováci tentokrát nebezpečnejší a najmä efektívnejší. Priestor by mohli dostať aj novici Kadák či Kmeť.

Pre Slovensko je zápas povinná jazda

Zdroj: athletistic

Lichtenštajnsko neprekvapivo na poslednom mieste

Lichtenštajnsko neprekvapivo v tabuľke sídli na poslednom mieste. V doterajšom priebehu nezískalo ani bod a strelilo iba 1 gól. V kvalifikácii na EURO 2024 podali Lichtenštajnci najlepší výkon asi práve proti našej reprezentácii, keď prehrali tesne 0:1. Najväčší výbuch zažili v domácom zápase proti Islandu, s ktorým prehrali až 0:7. Lichtenštajnsko je v každom zápase jednoznačne horším tímom. Po celú dobu sú hráči v defenzívnom bloku, kde vyčkávajú na prípadne brejky. Veľa šancí si však nedokážu vypracovať, ak áno, neskončia gólom.

Lichtenštajnsko neprekvapivo na poslednom mieste

Zdroj: footballticketnet

Slovensko vs Lichtenštajnsko kurzy

Kurz 1.04 jasne favorizuje na víťazstvo Slovensko. Na remízu je kurz 14.90, na triumf Lichtenštajnska až 36.00. Tipéri vyberajú stávky na počty gólov, kde sú kurzy najvýhodnejšie. Napríklad na to, že Slovensko strelí 3 góly je kurz 1.39. Na to, že v prvom polčase padnú aspoň dva góly je kurz 1.86. Tip, že Slovensko vyhrá oba polčasy má kurz 1.51.

Tip redakcie: Slovensko vyhrá oba polčasy

Slovensko ako jasný favorit bude diktovať tempo hry. Po veľmi dobrom výkone s Portugalskom, no tesnej prehre, si na tomto zápase napraví chuť. Pre našu reprezentáciu je tento súboj povinná jazda. Nepochybujeme tak, že tentokrát padne viac gólov a vyhráme oba polčasy.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Slovensko vyhrá oba polčasy 1.40 1.35

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia