Slovan vs Sturm Graz: Európska konferenčná liga šestnásťfinále preview


22. februára je na programe odveta šestnásťfinále Európskej konferenčnej ligy Slovan vs Sturm Graz. Slovan má za sebou neúspešné úvodné vystúpenie, keď v Rakúsku prehral vysoko 1:4. Zabojuje na Tehelnom poli ešte o postup do ďalšej fázy súťaže? V priamom prenose RTVS Šport sa o tom budete môcť presvedčiť aj sami. Výkop zápasu na Tehelnom poli je naplánovaný na 21:00.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Slovan vs Sturm Graz: Európska konferenčná liga šestnásťfinále preview

  • Slovan si v generálke pred odvetou poradil so Zlatými Moravcami (Vráble) celkom jednoznačne 4:1. Ligu vedie s priepastným 12 bodovým odstupom pred druhou Žilinou
  • Sturm Graz remizoval 1:1 na horúcej pôde Rapidu Viedeň. V tabuľke rakúskej bundesligy je len 2 body od vedúceho Salzburgu
  • Do zostavy Slovana sa vracia brankár Borjan, ako aj obrancovia Cesar Blackman a Kevin Wimmer. Vypadol z nej naopak Vladko Weiss, ktorý v Grazi úplne zbytočne inkasoval červenú kartu
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
oba tímy strelia gól 1.64 1.61

Kde sledovať duel Slovan vs Sturm Graz

Odvetný zápas šestnásťfinále EKL Slovan vs Sturm Graz je na programe vo štvrtok 22. februára od 21:00. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na verejnoprávnej stanici RTVS Šport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
22. februára 2024 o 21:00 Tehelné pole, Bratislava RTVS Šport

Slovan chce vo štvrtok upútať

Slovan chce vo štvrtok ľudí upútať svojim výkonom a pokúsi sa zabojovať o postup do osemfinále EKL. Teda aspoň tak sa pred zápasom vyjadril tréner Vladimír Weiss starší. Slovan bude so Sturm Graz hrať určite na víťazstvo. K čomu napomáha fakt, že v lige majú už dostatočný náskok. Takže aj s užším kádrom 19 hráčov sa pokúsi o zázrak. V defenzíve by mal pomôcť návrat predtým vykartovaného brankára Milana Borjana. Ale aj obrancu Kevina Wimmera a po angíne aj pravého obrancu Cesara Blackmana. V útoku by sa zase mohol presadiť Gerson Rodrigues. Zimná posila sa doteraz gólovo predviedla vo svojich všetkých troch zápasoch v belasom drese.

Slovan vs Sturm Graz kurzy

Slovan vs Sturm Graz kurzy sú pre tento zápas úplne vyrovnané. Napríklad v Doxxbete má kurz na víťazstvo Slovana hodnotu 2.55 a naopak na Sturm Graz 2.75. Na nerozhodný výsledok si zase môžete staviť pri kurze 3.50. Nech sa rozhodnete akokoľvek, nezabudnite pri tom využiť aj výhodný Doxxbet skaut kód.

Tip redakcie: V zápase sa gólovo presadia oba tímy

V odvete sa podľa mňa podarí skórovať obom tímom, presne ako sa to stalo aj v úvodnom zápase tohto šestnásťfinále EKL. Výsledok z Grazu je možno na prvý pohľad jednoznačný, ale belasí sa dopredu určite nevzdávajú. Zaujímavou stávkovou príležitosťou je tak aj možnosť, že sa Slovan v zápase presadí ako prvý. Či to bude stačiť na postup, alebo aspoň výhru uvidíme. Každopádne by sme však v zápase mali vidieť aspoň 3 góly.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Oba tímy dajú gól 1.64 1.61
V zápase padnú aspoň 3 góly 1.79 1.75
1.gól dá v zápase Slovan 1.96 1.94

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia