Slovan Bratislava vs FC Bazilej – Európska konferenčná liga preview a tip na výsledok


V odvete osemfinále Európskej konferenčnej ligy bojuje o postup úradujúci slovenský majster. Zápas Slovan Bratislava vs FC Bazilej začína vo štvrtok 16. marca 2023 o 18:45. Dejiskom stretnutia je Štadión Tehelné pole v Bratislave. Prvý duel skončil remízou 2:2 a všetko je tak stále otvorené. Kde sledovať túto osemfinálovú odvetu, akú majú oba tímy formu a ktoré zaujímavé Slovan vs Bazilej kurzy sú vypísané?

Slovan Bratislava vs FC Bazilej – Európska konferenčná liga preview a tip na výsledok

  • Slovan a Bazilej sa v tejto sezóne stretli už trikrát. Raz vyhrali Belasí a dvakrát sa zrodila remíza.
  • Prvý osemfinálový zápas sa hral 9. marca v Bazileji. Domáci v stretnutí dvakrát viedli, ale Slovan vždy dorovnal. Duel skončil nerozhodne 2:2.
  • Kurzy na víťaza odvetného zápasu sú veľmi tesné, rovnako tak aj kurzy na to, kto postúpi. Na postup Slovana je vypísaný kurz 1,88, na postup Bazileja trošku vyšší 1,96.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Neapol 1.48 1.49
  • Zápas: Slovan Bratislava vs FC Bazilej
  • Súťaž: Európska konferenčná liga
  • Čas zápasu: 16. 3. 2023 o 18:45
  • Živý prenos: RTVS Šport

Kde sledovať Neapol vs Frankfurt

Teraz sa pozrime, aké sú možnosti, kde sledovať Slovan Bratislava vs FC Bazilej. Množstvo športových prenosov vysiela napríklad TV Tipsport, ale tento konkrétny zápas v ponuke nenájdeme. Fanúšikovia ale nemusia zúfať, pretože Slovan Bratislava vs FC Bazilej priamy prenos zadarmo vysiela slovenská televízna stanica RTVS Šport. Výkop stretnutia je o 18:45, ale predzápasové štúdio začína už o 18:20. V akej forme oba celky do stretnutia nastúpia?

Kde sledovať Bratislava vs FC Bazilej Cena Forma prenosu
RTVS Šport Zadarmo Priamy prenos v TV

Slovanisti prehrali doma so Žilinou

V prvom zápase bol favoritom domáci Bazilej. Ten dokonca v zápase dvakrát viedol, raz 1:0 a neskôr 2:1, ale Belasí vždy dorovnali. O góly Slovana proti Bazileju sa postarali Čech Jurij Medveděv a ghanský útočník Abdul Abubakari. Za zmienku určite stojí, že pri oboch presných zásahoch asistoval krídelník Vladimír Weiss mladší. Slovan po remíze 2:2 s Bazilejom odohral jeden duel, ten ale nevyšiel podľa predstáv. V rámci našej najvyššej súťaže Slovanisti prehrali doma so Žilinou najtesnejším rozdielom 0:1. Bude sa im v odvete proti švajčiarskemu tímu dariť viac?

Slovanisti prehrali doma so Žilinou

Zdroj: twitter

Belasí proti Bazileju vedia zahrať

Bazilej a Slovan sa v tejto sezóne Európskej konferenčnej ligy stretli v skupine H. Oba tímy získali zhodne po 11 bodov. V jesenných skupinových zápasoch Slovan najskôr vyhral na švajčiarskej pôde 2:0, pri odvete v Bratislave sa zrodila remíza 3:3. Belasí proti Bazileju vedia zahrať a to im dáva šance aj do osemfinálovej odvety. Aj hráči FC Bazilej odohrali po prvom osemfinále jeden zápas. V rámci domácej ligy remizovali doma 1:1 s mužstvom St. Gallen. Teraz sa poďme pozrieť, aké najzaujímavejšie Slovan vs Bazilej kurzy sú vypísané.

Belasí proti Bazileju vedia zahrať

Zdroj: sportdaten

Slovan Bratislava vs Bazilej kurzy

Slovan Bratislava vs Bazilej kurzy sú vzácne vyrovnané. Na výhru Slovana je kurz 2,54 a na víťazstvo hostí je kurz 2,69. V prípade remízy je kurz 3,35. Tipéri používajú rôzne tipovacie stratégie, takže medzi najčastejšie stávky patrí napríklad, že každý tím dá v zápase 1 a viac gólov s kurzom 1,66. Na postup Bazileja je kurz 1,96, stávka na postup Slovana má vypísaný kurz 1,88.

Tip redakcie: Neprehrá Slovan Bratislava

Slovan už na jeseň v dvoch skupinových zápasoch ukázal, že proti Bazileju dokáže vyhrať a posledné dve vzájomné stretnutia skončili nerozhodne. Postúpiť môžu oba tímy a bude to zrejme dramatické až do konca. My tipujeme že doma Slovan Bratislava neprehrá. Tipsport má na túto stávku kurz 1,44, napríklad Fortuna 1,42.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Neprehrá Slovan Bratislava 1.44 1.42

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport, wikipedia