PSG vs Borussia Dortmund: Liga majstrov


Už 1. kolo Ligy majstrov prinesie zaujímavé zápasy. Jedným z nich je aj súboj PSG vs Borussia Dortmund. Tímy v minulom ročníku vypadli už v osemfinále. V skupine smrti spolu s AC Milánom a Newcastlom sa tentokrát však ľahko môže stať, že jeden z nich nepostúpi ani do play-off. Zápas PSG vs Borussia Dortmund má výkop 19. septembra o 21:00 na štadióne Park Princov.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


PSG vs Borussia Dortmund: Liga majstrov

  • Oba tímy skončili v minulom ročníku Ligy majstrov v osemfinále
  • Mbappé má na konte už 5 strelených gólov
  • Dortmund už dvakrát remizoval s outsiderom
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
PSG vyhrá, ale dostane gól 2.92 2,80

Kde sledovať PSG vs Borussia Dortmund

Zápas Ligy majstrov PSG vs Borussia Dortmund odvysiela televízny kanál Premier Sport s českým alebo slovenským komentárom. Samozrejme, nebude chýbať ani štúdio.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
19. september 2023 Park Princov Premier Sport

Mbappé prestal trucovať a začal strieľať góly

Mbappé prestal trucovať s prestupom a začal strieľať góly. Kauza okolo neho sa tiahla dlho. Bol odhodlaný sedieť na lavičke, hrá však už od druhého ligového zápasu s Toulouse. Za posledné 3 zápasy zaznamenal už 5 gólov, a tak niet pochýb o tom, že Parížu pomôže aj v Lige majstrov. Pomôžu mu však aj nové posily ako Asensio, Dembelé, Ugarte či aj slovenský stopér Škriniar. Čaká ich náročná úloha. Vyhrať trofej Ligy majstrov, po ktorej klub veľmi dlho túži.

Mbappé prestal trucovať a začal strieľať góly

Zdroj: psgpost

Borussia Dortmund už dvakrát remizovala

Borussia Dortmund v domácej súťaži už dvakrát remizovala, a to s outsidermi. Hra pritom nevyzerá vôbec zle, no vpredu nie je gólovo efektívna. Futbalisti musia zabrať, keďže PSG nie je Bochum či Heidenheim. Vicemajster môže mať tentokrát problém dostať sa vôbec do osemfinále, keďže o postup sa bude biť ešte s AC Milánom a Newcastlom. Prvý zápas s PSG však o šanciach zverencov Terziča napovie viac.

Borussia Dortmund už dvakrát remizovala

Zdroj: bvbbuzz

PSG vs Borussia Dortmund kurzy

Bookmakeri veria PSG. Na jeho víťazstvo je kurz 1.63 a stále klesá, keďže francúzskemu gigantovi dôveruje drvivá väčšina tipérov. Vsadiť na Dortmund s kurzom 4.84 je pomerne riskantné. Núkajú sa tipy, ako oba tímy dajú gól (kurz 1.60), a ak by sme chceli našu výhru zvýšiť, stávka, že PSG vyhrá, ale oba tímy dajú gól s kurzom 2.92 vyzerá sľubne.

Tip redakcie: PSG vyhrá, ale dostane gól

Prvé kolo môže byť z pohľadu očakávaného výsledku zradné, no v tomto prípade veríme, že PSG do Ligy majstrov nabehne sebavedomo a už v prvom zápasu ukáže svoju silu. Zároveň však síce Borussia Dortmund nepatrí k top favoritom, v Parku princov môže hrať vyrovnanú partiu. Duel môže byť dlho vyrovnaný, myslíme si však, že domáci dokážu zvíťaziť, no ich triumf bude poznačený minimálne jedným inkasovaným gólom.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
PSG vyhrá, ale dostane gól 2.92 2,80

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia