PSG vs Bayern Mníchov – Liga majstrov preview a tip na výsledok


Už v utorok 14. februára 2023 o 21:00 vypukne dlhoočakávaný osemfinálový boj. Francúzsky gigant PSG vyzve bavorský veľkoklub Bayern Mníchov. Hrať sa bude na domácej pôde parížskeho tímu, konkréne na štadióne Parc des Princes v Paríži s kapacitou 43.712 divákov. Ide o prvý duel osemfinálovej fázy, odveta v Nemecku prinesie konečný verdikt o tom, kto postúpi do štvrťfinále. Aké sú na zápas PSG vs Bayern vypísané kurzy a kde môžete sledovať livestream zadarmo?

PSG vs Bayern Mníchov - Liga majstrov preview a tip na výsledok

  • Zápas PSG vs Bayern začína v utorok 14. februára 2023 o 21:00. Hrať sa bude v Paríži na štadióne Parc des Princes
  • PSG a Bayern si zmerajú sily v deviatom vzájomnom zápase. Z doterajších ôsmich vyhralo PSG trikrát, Bayern päťkrát
  • Kurz na výhru oboch tímov je vzácne vyrovnaný. Napríklad Tipsport má kurz zhodne po 2,50 na výhru každého z mužstiev
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Postúpi Bayern 1.73 1.70
  • Zápas: PSG vs Bayern Mníchov
  • Súťaž: Champions League
  • Čas zápasu: 14. 2. 2023 o 21:00
  • Živý prenos: Premier Sport 2 a Nova Sport 3 alebo 4

Kde sledovať PSG vs Bayern

Kde sledovať PSG vs Bayern? V prípade, ak si chcete vychutnať priamy prenos na niektorej z televíznych staníc, odporúčame Premier Sport 2 a Nova Sport 3 alebo 4. Stretnutie si zo záznamu môžete pozrieť aj na slovenskej stanici RTVS Šport. Dostupných je aj niekoľko online streamov. Skvelou možnosťou ako sledovať PSG vs Bayern zadarmo je TV Tipsport. Stačí ak sa zaregistrujete v stávkovej kancelárii Tipsport a za predošlých 30 dní prestávkujete aspoň 1,20€. Všetky možnosti sledovania tohto osemfinálového duelu si pozrite v tabuľke.

Kde sledovať PSG vs Bayern Cena Forma prenosu
Nova Sport 3, 4 Platená TV Priamy prenos v TV
Premier Sport 2 Platená TV Priamy prenos v TV
Nova Sport 3, 4 Platená TV Priamy prenos v TV
RTVS Šport Zadarmo Záznam
TV Tipsport Zadarmo Live stream

PSG skončilo druhé v skupine H

Nie je žiadnym tajomstvom, že úradujúci francúzsky majster má v Champions League len tie najvyššie ambície. Skupinová fáza aktuálneho ročníka dopadla pre PSG v podstate dobre. V skupine H získali Parížania výborných 14 bodov, len o skóre ich na prvom mieste predbehol portugalský tím Benfica Lisabon. PSG splnilo svoj cieľ a postúpilo do vyraďovacej časti. Naposledy sa hráči PSG v Lige majstrov predstavili ešte v novembri 2022 a na pôde turínskeho Juventusu vyhrali v pomere 1:2.

PSG skončilo druhé v skupine H

Zdroj: Footballondon.com

Bayern v Lige majstrov ešte neprehral

Bayern v Lige majstrov ešte neprehral. Skupinu C vyhrali Bavori s úctyhodnou bilanciou 18 bodov, ktoré získali za šesť výhier zo šiestich zápasov. Nemecký tím je jediné mužstvo v aktuálnom ročníku Champions League, ktoré dokázalo vyhralo všetkých šesť duelov skupinovej fázy. Naposledy sa Bavori v Lige majstrov predstavili na domácej pôde proti Interu Miláno a vyhrali 2:0. Celkovo mal Bayern po základnej skupine aj skvelé skóre 18:2. Pre oba kluby to bude už deviaty vzájomný zápas. PSG vyhralo nad Bayernom trikrát, v piatich prípadoch zvíťazil bavorský veľkoklub.

Bayern v Lige majstrov ešte neprehral

Zdroj: Footballondon.com

PSG vs Bayern kurzy

PSG vs Bayern kurzy sú výnimočne veľmi vyrovnané. Tipsport má rovnaký kurz 2,50 na výhru PSG, aj na výhru Bayernu. Niet sa čomu čudovať, stoja proti sebe dvaja giganti a nie je ľahké predvídať, ako to dopadne. Na remízu je kurz 3,91. Z ďalších zaujímavých kurzových príležitostí spomeňme napríklad stávku na to, kto postúpi do štvrťfinále. Na postup PSG má Tipsport vypísaný kurz 2,01 a na postup Bayernu 1,73. Kto pôjde ďalej?

Tip redakcie: Postúpi Bayern

Nemecký veľkoklub v tejto sezóne Ligy majstrov ešte nezaváhal. Proti PSG to bude mať jednoznačne veľmi ťažké. My ale veríme, že Bayern ukáže svoju suverenitu aj v prvých zápasoch play-off Champions League a vyradí PSG. Tipujeme, že Bayern postúpi z osemfinálového dvojzápasu, na čo má Tipsport kurz 1,73 a Fortuna 1,70..

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Postúpi Bayern 1.73 1.70

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport, Wikipedia, Goal