Premier League – Tottenham vs Manchester City preview a tip na výsledok


Zápas Tottenham vs Manchester City uzavrie 22. ligové kolo Premier League. V tomto prípade platí známa fráza, to najlepšie na záver. Oba celky sa pohybujú medzi najlepšími. Manchester City je druhý a Tottenham piaty celok Premier League. Duel Tottenham vs Manchester City môžete naživo sledovať v nedeľu 5. 2. 2023 o 17:30. Domácim celkom je Tottenham a zápas sa odohrá na Tottenham Hotspur Stadium.

Premier League - Tottenham vs Manchester City preview a tip na výsledok

  • Posledný vzájomný zápas sa odohral 19. januára 2023 a bola to ligová dohrávka v ktorej zvíťazilo mužstvo City pomerom 4:2
  • Najlepším strelcom je Erling Haaland z Manchestru City. Jeho bilancia je 25 gólov z 19 zápasov
  • Manchester City stráca päť bodov na vedúci Arsenal
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zvíťazí Manchester City 1.75 1.74
  • Zápas: Tottenham vs Manchester City
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 5. 2. 2023 o 17:30
  • Živý prenos: Canal + Sport

Kde sledovať Tottenham vs Manchester City

Máte jedinú možnosť kde sledovať Tottenham vs Manchester City. Nielen tento zápas, ale všetky duely Premier League v sezóne vysiela televízna stanica Canal+ Sport. Ani TV Tipsport, ktorá ponúka veľké množstvo live streamov z mnohých športov nemá práva na vysielanie. Tipsport tak ponúka aspoň live stávky a to nielen na zápas Tottenham vs Manchester City.

Tabuľkové postavenie v prospech Manchestru City

Tabuľkové postavenie tímov v Premier League hovorí v prospech Manchestru City. Aktuálne sa nachádza na druhej priečke s päťbodovou stratou na vedúci Arsenal. Tottenham sa dlho pohyboval v tabuľke hneď za City, ale v poslednej dobe strieda výhry s bodovými stratami. V tejto chvíli sa nachádza na piatej priečke. Bodový rozosptup medzi Tottenhamom a City narástol už na 9 bodov.

Informácie o zápase Popis
Termín stretnutia 5. februára 2023 o 17:30
Štadión Tottenham Hotspur Stadium
Postavenie v Premier League Tottenham – 5. miesto, 36 bodov; Manchester City – 2. miesto, 45 bodov
Aktuálna forma (posledných 5 zápasov) Tottenham – 3 výhry, 2 prehry, skóre 7:6; Manchester City – 3 výhry, 2 prehry, skóre 9:6
Posledný vzájomný zápas Manchester City – Tottenham 4:2, 19.1.2023

Posledný vzájomný zápas

Posledný vzájomný zápas Tottenham pokazil po tom, čo prvý polčas dokázal vyhrať 2:0. Náskok si vybudoval v závere prvého polčasu po chybách v obrane Manchestru City. Nástup do druhého polčasu však absolútne nezvládol a očakávaný tlak obhajcu titulu priniesol rýchle vyrovnanie. Nakoniec hráči City strelili v druhom polčase štyri góly a dokonali veľký obrat. Objektívne treba priznať, že výsledok zodpovedá výkonom na ihrisku. Citizens hrali najmä v druhom polčase skvelý nátlakový futbal. Nerobilo im problém prekonávanie obrannej línie a opäť pripomínali majstrovské mužstvo. Na posledný vzájomný zápas Manchester City vs Tottenham sme robili aj analýzu, ktorá sa do bodky vyplnila.

Posledný vzájomný zápas

Zdroj: Goal.com

Tottenham nezvláda dôležité zápasy s priamou konkurenciou

Tottenham nezvláda dôležité zápasy s priamou konkurenciou v boji o popredné priečky. V tejto sezóne nestačil v zápase na Manchester City, Manchester United, Newcastle, Liverpool a dvakrát Arsenal. Oproti tomu Manchester City dokáže v týchto zápasoch získavať dôležité body. Pomáha tomu aj kvalitná lavička. Vďaka nej môže tréner Guardiola rotovať hráčov a na dôležité stretnutia má pripravenú najsilnejšiu zostavu v dobrej fyzickej kondícii.

Tottenham nezvláda dôležité zápasy s priamou konkurenciou

Zdroj: Sportingnews.com

Tottenham vs Manchester City kurzy

V zápase Tottenham vs Manchester City kurzy hovoria v prospech hosťujúceho celku. Na výhru Tottenhamu je kurz v Tipsporte 4.41. Remíza má kurz 4.14 a výhra Citizens 1.75. Ak by sa mala zopakovať výhra City o dva góly, mohla by vyniesť peknú výhru. Kurz 2.95 na Manchester City s handicapom -1.5 je veľmi zaujímavý. Ako tutovka pôsobí tip, že City vyhrá aspoň jeden polčas s kurzom 1.35. Ak budete zápas sledovať určite sa oplatí využiť live stávky.

Tip redakcie: zvíťazí Manchester City

V poslednom vzájomnom zápase sa ukázalo, že Tottenham aktuálne herne nestačí na Manchester City. Tottenham dal góly po hrúbkach v súperovej obrane, naopak sám inkasoval po veľkom tlaku, ktorý dokázali vyvinúť hráči City. Ak sa City vyvarujú zbytočných chýb v obrane, bude zápas absolútne v ich réžii.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zvíťazí Manchester City 1.75 1.74

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport, Wikipedia, Goal