Olympiakos vs Fiorentina kurzy a preview: Európska konferenčná liga finále


V stredu 29. mája sa hrá finále Európskej konferenčnej ligy UEFA. Na štadióne Agia Sophia v Aténach bude mať takmer domáce prostredie tím z Pireusu. Dokáže túto výhodu využiť vo svoj prospech vo finále EKL proti Fialkám z Fiorentiny? Kurzy stávkových kancelárií dávajú väčšie šance Talianom. Zápas Olympiakos vs Fiorentina začína o 21:00 a v priamom prenose si ho môžete pozrieť na RTVS Šport.

Olympiakos vs Fiorentina kurzy a preview: Európska konferenčná liga finále

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Olympiakos „sfúkol“ v semifinále EKL favorizovanú Aston Villu výsledným skóre 6:2.
  • Fiorentina vyradila v semifinále FC Bruggy a po roku sa opäť pokúsi získať titul šampióna Európskej konferenčnej ligy UEFA.
  • Kto získa prestížny pohár EKL? V Tipsporte je na Olympiakos vypísaný kurz 2.16. Na Fiorentinu 1.74.

Olympiakos vs Fiorentina kurzy

Kurzy finále Európskej konferenčnej ligy Olympiakos vs Fiorentina naznačujú, že Fiorentine by sa mohol podariť reparát za minuloročnú finálovú prehru. Olympiakos však hrá v podstate doma. Jeho domovský štadión je totiž od dejiska tohtoročného finále v Aténach vzdialený len pár kilometrov. Na výhru Grékov ešte v riadnom hracom čase si môžete staviť v Tipsporte s kurzom 3.19. Na Fiorentinu je kurz 2.39 a na remízu 3.20.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Olympiakos víťaz
kurz 3.05
kurz 3.19
Fiorentina víťaz
kurz 2.38
kurz 2.39
Remíza
kurz 3.30
kurz 3.20
Tip redakcie: Trofej EKL získa Olympiakos

Olympiakos si v semifinále EKL suverénnym spôsobom poradil so špičkovým tímom Premier League. Aston Villu zdolal po výsledkoch 4:2 vonku a 2:0 doma. Teraz má na dosah prvé víťazstvo gréckeho tímu v európskych pohárových súťažiach. A hrá v podstate doma. Nebude to ľahký súboj proti ostrieľanému talianskemu mužstvu, my však veríme, že na jeho konci sa budú radovať „domáci“ Gréci. Pozrite si ďalšie tipy na tento zápas s výhodnými kurzami.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Olympiakos – víťaz zápasu do rozhodnutia 2.10 2.16
1.polčas remíza 2.05 2.05
Menej ako 2.5 gólu v zápase 1.68 1.72

Kde sledovať duel Olympiakos vs Fiorentina

Zápas finále Európskej konferenčnej ligy UEFA Olympiakos vs Fiorentina sa hrá v stredu 29. mája v Aténach. Výkop tohto prestížneho duelu je naplánovaný na 21:00. Ak si ho chcete pozrieť v priamom prenose, tak si treba zapnúť športový program našej verejnoprávnej televízie RTVS Šport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
29.mája 2024 o 21:00
Štadión:
Agia Sophia (OPAP Arena), Atény
Kde sledovať:
RTVS Šport

Olympiakos hrá doma

Olympiakos Pireus je v tomto finále vlastne doma. Hrá sa totiž na štadióne Agia Sophia, kde „sídli“ ich rival AEK Atény. A ten je len 15 kilometrov od ich domovského stánku Georgios Karaiskakis v Pireuse. V domácich zápasoch im to potom v ostatnom období celkom ide, keď majú za sebou víťaznú šnúru 6 duelov po sebe. Vrátane dvoch zápasov Európskej konferenčnej ligy. Aj preto tento zápas podľa nás dotiahne minimálne do predĺženia. Kurz 1.61 v Tipsporte na neprehru Olympiakosu v riadnom hracom čase je určite zaujímavý.

Fiorentina o trofej na druhý pokus

Fiorentina prehrala v minuloročnom finále EKL v Prahe s West Hamom 1:2. Teraz má šancu na reparát. V Grécku to však bude mať naozaj ťažké. Čaká sa opatrný zápas hneď od úvodu a pokojne aj bez gólov v 1. polčase. Podobne ako to bolo vo finále aj minulý rok. V tohtoročnej edícii nám to v zápasoch štvrťfinále zase ukázala v obidvoch zápasoch s Plzňou. Na presných 0:0 na konci 1.polčasu tak láka pekný kurz. Aktuálne až 2.66 v Tipsporte.

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia